Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 14
- 15
Tak sobie myślę - mam coś dla was Mireczki i Mirabelki, murki i węgierki ;)
https://youtu.be/9F7pBitFcTw - coś dla fanów #witcher #wiedzmin3 #witcher2 oraz #rap
Zdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://youtu.be/9F7pBitFcTw - coś dla fanów #witcher #wiedzmin3 #witcher2 oraz #rap
Zdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Witcher 1 Prologue Remastered

Opis musi mieć...
z- 0
- #
- #
Mirki i mirabelki chciałem się pochwalić swoim pierwszym klipem.
Cover utworu "Pan Lusterko" z Wiedźmina 3
#filmowanie #wiedzmin3 #witcher #wiedzmin
Cover utworu "Pan Lusterko" z Wiedźmina 3
#filmowanie #wiedzmin3 #witcher #wiedzmin

- 798
- 317
@Hatespinner: czemu on nie jest otyłą kobietą ja się pytam
- 586
@sikzmiednicy: jak śmiesz określać jego płeć na podstawie wyglądu chory konserwatysto!
- 228
konto usunięte via Android
- 16
@hurtwish KIEDY PO LATACH ZNAJDUJESZ POD KANAPĄ CAŁKIEM PORYSOWANĄ PŁYTKĘ DO GRY, W KTÓRĄ GRAŁEŚ W MŁODOŚCI I WYKONUJESZ ŚWIĘTY OBRZĄDEK ABY UPEWNIĆ SIĘ, ŻE ZATRYBI.
- 10
Małe problemy z piro, ale jakoś się udało. Na tę chwilę bez cieniowania, bo nie chce zepsuć efektu.
Tym razem coś z rodzimego rynku - jaskółka Ciri (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Jak zwykle oko się omsknęło ب_ب
Zachęcam do
Tym razem coś z rodzimego rynku - jaskółka Ciri (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Jak zwykle oko się omsknęło ب_ب
Zachęcam do
źródło: comment_qXCZ0mvJhPBCDGUKLlO3uTBA5jLkIMjD.jpg
Pobierz@Ukassiu: Super a gdyby nie to oko to w ogóle.
- 0
@kalokamil98: wiem własnie :( myśłałem czy kończyć oczy czy nie i kabum
- 1
- 3
- 5
Ostatnio oglądając dokument arhona o Wiedźminie, zwrócił moją uwagę wypowiedź Macieja Miąsika o tym że CDP wcale nie jest takim "malowanym chłopcem" za jakiego chce uchodzić. Trochę mnie to zdziwiło bo bo słyszałem wcześniej o tym konflikcie, ale sądziłem że to była spięcie dotyczące wizji kolejnych części "wieska".
Czy wie ktoś coś o tym więcej i jest wstanie przedstawić o co chodziło?
Moment od 1:46:12 o który mi się rozchodzi.
#arhneu
Czy wie ktoś coś o tym więcej i jest wstanie przedstawić o co chodziło?
Moment od 1:46:12 o który mi się rozchodzi.
#arhneu

@Jan_K: crunch
konto usunięte via Android
- 2
@Xardin
Rynek tworzenia gier jest dość wąski, więc jeśli chcesz w nim pracować godzisz się na wiele. Tam wszyscy się znają jedna zła opinia może skreślić Ci karierę.
ale tak się wyniszczać za darmo? tym bardziej że cdp jest najwyżej średnim pracodawcą.
Rynek tworzenia gier jest dość wąski, więc jeśli chcesz w nim pracować godzisz się na wiele. Tam wszyscy się znają jedna zła opinia może skreślić Ci karierę.
Co to za utwór Szopena? 40:20
https://www.youtube.com/watch?v=rWFWaojU4mA
#muzyka #witcher #wiedzmin
Wiem, że noc ale bardzo jestem ciekaw
https://www.youtube.com/watch?v=rWFWaojU4mA
#muzyka #witcher #wiedzmin
Wiem, że noc ale bardzo jestem ciekaw
- 0
@EpicSilence: No nic, dziękuje :P
@laur: To mi pluśnij chociaż znalezisko w zamian ;c smuteczek
konto usunięte via Android
- 26
- 4
@Winry_Rockbell: to sobie kup
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kurp: Kocham W1. Nie wiem dlaczego tyle osób narzeka na system walki. A sam klimat słowiański najbardziej czuć ze wszystkich części, szczególnie w tej wiosce gdzie było wesele.
@kurp: Bestiariusz tu był akurat świetny przecież :p Dużo lepszy niż w dwójce, co do broni i pancerzy to moim zdaniem pasował do klimatu bo trudno żeby Geralt latał w ciężkiej zbroi albo z halabardą.
- 7
@desensitization bitcher
- 1
mireczki, poradźcie, zrobilem sobie przerwe od grania w wieśka 3 z dobre 2 tygodnie, włączam grę, i próbuję pochodzić, wszystko byłoby ok, gdyby nie to że dpi w grze jest strasznie wysokie, kamera porusza się z niemal prędkością światła, miał ktoś podobny problem? jak go rozwiązać? #gry #wiedzmin #witcher #kiciochpyta
- 2



























#heheszki #czarnyhumor #witcher #wiedzmin3
źródło: comment_erUW5zonO8nVqbglokLo4nlUD9frFqzX.jpg
Pobierz