Ostatnio oglądając dokument arhona o Wiedźminie, zwrócił moją uwagę wypowiedź Macieja Miąsika o tym że CDP wcale nie jest takim "malowanym chłopcem" za jakiego chce uchodzić. Trochę mnie to zdziwiło bo bo słyszałem wcześniej o tym konflikcie, ale sądziłem że to była spięcie dotyczące wizji kolejnych części "wieska".
Czy wie ktoś coś o tym więcej i jest wstanie przedstawić o co chodziło?
Moment od 1:46:12 o który mi się rozchodzi.
#arhneu
gadsh - Ostatnio oglądając dokument arhona o Wiedźminie, zwrócił moją uwagę wypowiedź...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xardin

ale tak się wyniszczać za darmo? tym bardziej że cdp jest najwyżej średnim pracodawcą.


Rynek tworzenia gier jest dość wąski, więc jeśli chcesz w nim pracować godzisz się na wiele. Tam wszyscy się znają jedna zła opinia może skreślić Ci karierę.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kurp: Kocham W1. Nie wiem dlaczego tyle osób narzeka na system walki. A sam klimat słowiański najbardziej czuć ze wszystkich części, szczególnie w tej wiosce gdzie było wesele.
  • Odpowiedz
@kurp: Bestiariusz tu był akurat świetny przecież :p Dużo lepszy niż w dwójce, co do broni i pancerzy to moim zdaniem pasował do klimatu bo trudno żeby Geralt latał w ciężkiej zbroi albo z halabardą.
  • Odpowiedz
mireczki, poradźcie, zrobilem sobie przerwe od grania w wieśka 3 z dobre 2 tygodnie, włączam grę, i próbuję pochodzić, wszystko byłoby ok, gdyby nie to że dpi w grze jest strasznie wysokie, kamera porusza się z niemal prędkością światła, miał ktoś podobny problem? jak go rozwiązać? #gry #wiedzmin #witcher #kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach