Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 23
- 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Pas-ze-mna-owce: I w dodatku narysowany przez chińczyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale w sumie jest na Pixivie art ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale w sumie jest na Pixivie art ( ͡º ͜ʖ͡º)
35
Czy w „Wiedźminie” Netfliksa wystąpią Polacy? W Warszawie odbyły się...

Polscy aktorzy w serialu „Wiedźmin”? Na to wygląda. Dyrektorka castingu produkcji Netfliksa odwiedziła Warszawę.
z- 17
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
Po tym jak Cavill zrezygnował z roli Supermena, twierdząc, że ma czasu.. a jednocześnie wiadomo, że dopiero co podpisał kontrakt na rolę wiedźmina, to wiadomo, że:
a) Wszyscy fani DC Comics wiedzą, że jest produkowany Witcher przez Netfliksa
b) Wszyscy fajni Marvela, którzy nie lubią DC Comics wiedzą, że produkowany jest Witcher przez Netfliksa
c) 90% osób zastanawia się, czy to, że Cavill rezygnuje z supermenowania w produkcach za ponad 200mln dollarów... oznacza, że Witcher
a) Wszyscy fani DC Comics wiedzą, że jest produkowany Witcher przez Netfliksa
b) Wszyscy fajni Marvela, którzy nie lubią DC Comics wiedzą, że produkowany jest Witcher przez Netfliksa
c) 90% osób zastanawia się, czy to, że Cavill rezygnuje z supermenowania w produkcach za ponad 200mln dollarów... oznacza, że Witcher
- 19
Wielka burza wokół Ciri. Czy powtórzy los biednej Hermiony? ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
Rysunek mój, także #chwalesie #rysujzwykopem #ciri #witcher
Rysunek mój, także #chwalesie #rysujzwykopem #ciri #witcher
źródło: comment_SGYHHcfdt6MDZnKY9ls7FsIocTFtRACl.jpg
Pobierz@Seiya11: tutaj minusy
- 2
Na pewno znacie dokument o powstawaniu gry Wiedźmin autorstwa arhn.eu, w którym w dość negatywnym świetle został przedstawiony Sebastian Zieliński, twórca pierwszego silnika do gry o przygodach Geralta. W tym dwuczęściowym wywiadzie z Sebastianem możecie poznać jego historię i zapoznać się z jego wersją wydarzeń.
https://www.wykop.pl/link/4529231/sebastian-zielinski-o-mortyrze-wiedzminie-i-wh40k/
#gry #pcmasterrace #konsole #wiedzmin #witcher
https://www.wykop.pl/link/4529231/sebastian-zielinski-o-mortyrze-wiedzminie-i-wh40k/
#gry #pcmasterrace #konsole #wiedzmin #witcher
25
Sebastian Zieliński o Mortyrze, Wiedźminie i Warhammerze 40,000.

Na pewno znacie dokument o powstawaniu gry Wiedźmin autorstwa arhn.eu, w którym w dość negatywnym świetle został przedstawiony Sebastian Zieliński, twórca pierwszego silnika do gry o przygodach Geralta. W tym wywiadzie z Sebastianem możecie poznać jego historię i zapoznać się z jego wersją wydarzeń.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- 27
@Kuklak: xDDD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Brzytwa_Ockhama: prawakuff boli dupqa heheheh jupiiii!!!!!!!
definicja prawaka w oczach trola z #neuropa
Prawakiem jest każdy kto odbiega odlinii liblewu tznpopierania każdego szeleństwa wymyślone przez Liblew, nawet jak liblew sam zmienia zdanie 5 razy na dany temat.
XD
definicja prawaka w oczach trola z #neuropa
Prawakiem jest każdy kto odbiega odlinii liblewu tznpopierania każdego szeleństwa wymyślone przez Liblew, nawet jak liblew sam zmienia zdanie 5 razy na dany temat.
XD
@Brzytwa_Ockhama: nie, wrzuć coś na dowód twojej tezy, bo to na tobie leży ciężar jej udowadniania. Poza tym 9fag to nie Netflix. Czekam na to, gdzie netflix ciśnie bekę
756
Castingi do Ciri w Polsce!

Na Reddicie pojawiła się ciekawa informacja informacja sprawdzona przez moderację. Według niej szukają polskiej aktorki do roli Ciri. To raczej wyklucza poprzednie informacje o tym że Ciri nie będzie biała.
z- 251
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 72
- 22
- 0
@julianna_cebulanna: Można pomylić ze strzygą.
- 1
- 0
Komentarz usunięty przez autora
#wiedzmin #witcher #netflix
W sumie #niepopularnaopinia ale już rzygam pomału jak ludziom się mieszają gry z książkami.
Może to dlatego, że "Sagę" czytałem kilkanaście lat temu. Może dlatego, że pierwszą moją grą w tym universum był... MUD Arkadia i byłem wtedy nastolatkiem i tak intensywnych emocji nie mogłem już przeżywać przy konsumowaniu W3.
Uwielbiam
W sumie #niepopularnaopinia ale już rzygam pomału jak ludziom się mieszają gry z książkami.
Może to dlatego, że "Sagę" czytałem kilkanaście lat temu. Może dlatego, że pierwszą moją grą w tym universum był... MUD Arkadia i byłem wtedy nastolatkiem i tak intensywnych emocji nie mogłem już przeżywać przy konsumowaniu W3.
Uwielbiam
- 12
@kamehameha: Ile można...
- 0
- 1
@BlackHawk144: nilfgaard to byli Czarni. Wiec sprawa jasna.
- 1
@Slavonlorden: Akurat odpowiedniekim Rosji/Rusi w tym świecie jest królestwo Kaedwen.





























Wyciekło kolejne zdjęcie obsady Wiedźmina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_OBgcdefwFklLhgcCD2UHuKZKHYYlKaxX.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora