Wpis z mikrobloga

@Raa_V: no nie tak sobie wyobrażam Yen. Przed era CD projekt, wyobrażałem sobie ją jako Monica Bellucci z lat 90tych. Silna, sexowna, piękna, charakterna.
  • Odpowiedz
@Jan_K: Pennie, że tak. U mnie ma czystą kartę, nie zamierzam śni się hypowac ani hejtowac. Po prostu inaczej ja sobie wyobrażam.
  • Odpowiedz
@Raa_V: Ja zakładam, że to średnio korzystne (szczególnie z punktu widzenia wcielenia się w Yen) zdjęcie. Faktycznie na nim wygląda bardziej jak jakaś naiwna (nie wiem czemu, ale właśnie z naiwnością mi się kojarzy) dziewczyna niż sukowata czarodziejka. Natomiast sam kształt twarzy ma chyba jakiś potencjał. Zresztą co do Yen to przecież i sam CDPR nie mógł się zdecydować i w trailerze oraz becie wyglądała inaczej.
  • Odpowiedz
@janushek: Niby masz rację, ale CHARAKTERYZACJA I KOSTIUM nie naprawią jednej rzeczy, której u tej aktorki nie widać - charyzmy(chociaż tego nie da się za bardzo na zdjęciu zobaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Yen raczej pasuje lekko zdzirowaty wyraz twarzy i #!$%@? w oczach, a tutaj po prostu ciężko sobie ją wyobrazić niż na zdjęciach jakie się wyświetlają przy wpisaniu w wyszukiwarkę "angry cute girl" xD
  • Odpowiedz
@Raa_V: Ona jest za słodka i w dodatku to latynoska. Yen powinna mieć ostrzejsze rysy, lekko sukowato uwodzicielski wyraz twarzy, bladą cerę, kręcone włosy i oczywiście powinna być dojrzalsza.
  • Odpowiedz