@sejsmita: Polecam jednak zagrać z ekosystemem potworów. Przede wszystkim ma on sens fabularny, bo w tym świecie (w przeciwieństwie do większości innych) potwory nie żywią się powietrzem i nie powinny się grupować w nieskończone hordy.

Tragedią z mojej strony było nie rozwijanie Zwinności

No to jest chyba podstawa fachu wiedźmńskiego. Nikt normalny nie robi piruetów podczas walki, tylko wieśmaki mogą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8: Tylko czemu ma służyć taka upośledzona konstrukcja fabuły/ Takie zabiegi są zwykle stosowane bo służą fabule i mają coś podkreślić. Tutaj ewidentnie wielka showrunnerka "profesjonalistka" takich rzeczy nie rozumie a ten zabieg jest ponieważ pomyślała, że to będzie COOOOL.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mirekzwirek8: w 1 odcinku Ciri mówi, że Calanthe w jej wieku już wygrała swoją pierwszą bitwe, w następnej scenie Renfri mówi do Wieśka, że Calanthe właśnie wygrała swoją pierwszą bitwę. Wszystko jest podane jak na tacy. Naprawdę nie rozumiem hejtu na ten zabieg z liniami czasowymi. Witcher ma kilka innych wad ale tego akurat bym się nie czepiał. W innych przypadkach ludzie byliby zadowoleni, że zakończenie jest dosyć zaskakujące. Ale
  • Odpowiedz
Dobra, zobaczyłem w końcu wszystkie odcinki i mogę się wypowiedzieć. Jak na serial którego budżet na odcinek wynosił tyle co miesięczny abonament Netflixa dla jednego użytkownika, to jest naprawdę świetnie. Jest kilka mankamentów (np. casting i odgrywanie postaci Triss, bardzo biedne CGI), jest kilka miłych zaskoków (Yennefer okazała się nie być tragiczna, kreatywne podejście do bitwy pod Sodden), ale jest jedno duże ALE:

Jest poważny problem z wątkiem Yen / Bractwo. I zaczął
q.....q - Dobra, zobaczyłem w końcu wszystkie odcinki i mogę się wypowiedzieć. Jak na...

źródło: comment_5QSgnxojaVaFK2U9jatImX1hLtaWUvbH.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qwarqq: Yennefer to idealny przykład feministki co najpierw na własne życzenie się sterylizuje a potem płacze że jej odebrali wybór xD Do tego ta scena na plaży ' jakie te kobiety biedne, naczynia ' itd xD Idźcie z tym ideologicznym gnojem, tylko z polskiego fantasy można było zrobić taką kiszkę, bo polactwo jak zawsze się cieszy z deszczu jak przyjdzie pan i sypnie moczem. Zobaczymy czy Amazon zrobi z Tolkiena
  • Odpowiedz
@Piasek32: Odcinek ze smokiem nie ma podejścia do polskiej wersji, tam chodziło o dialogi i rozmowy, a nie pokazanie smoka w CGI.

Poza tym Chyra jako Borch > jakiś stary dziad.

No i porównując CGI do technologii dostępnej, to nowy Wiedzmin jest na poziomie starego. Można to było zrobić lepiej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@1kBona9Fides7: wygląda dobrze, gra bardzo dobrze, na Yen pasuje niezbyt, jej rola jest napisana kiepsko, serial jest słaby.
Pozdrawiam wszystkich fanów wiedźmina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Popełniłem błąd i przeczytałem kolejny raz opowiadania, ale tym razem po zaliczeniu serialu. Nie mam nic do zmian dopóki są sensowne. A tak cała kwestia ceny została tak wymieszana, że kolejny raz odbiór postaci jest inny. (°°
#witcher #netflix
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bo mi się wydaje że nie odeszli od wzoru dalej niż w przypadku choćby "pieśni Lodu i Ognia" czy "Władcy Pierścieni".


@Andi128: wydaje Ci się :) odeszli dużo dalej. W GoT do czasu jak serial wyprzedził książki to btło całkiem zgodnie
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach