#witcher #wiedzmin #netflix #vfx

The Golden dragon needed a regal and majestic bearing; he has a birdlike beak and golden, metallic skin with touches of rust. We initially concentrated on agreeing upon a set of poses, which fitted the creature’s regal attitude and gave a sense of how imposing he was. These poses set the basis for the animation. The clients wanted a different
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Karzbig: W ten poniedziałek akurat skończyłem po raz pierwszy jedynkę. Dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła. Przez ten klimat i fabułę kompletnie nie czułem że to gra z 2007 roku z dziwną mechaniką walki (która o dziwo przypadła mi do gustu w pewnym momencie). Nie zawiedziesz się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tomazzo69: Staram się nie brać segzów bo kreuję postać raczej wstrzemięźliwego wiedźmina - wiadomo, stała czarodziejka gwarancją bezpieczeństwa, chyba że wynika to z fabuły to nie chcąc nic stracić idę na r00chy.
@Razgal: Mechanika jest fajna, już się do niej przyzwyczaiłem, ale ma swoje wady, często nie wiedzieć czemu nie mogę zaatakować, widać to zwłaszcza w walce na pięści, która jest trochę loterią.
@Dave987654321: Też mi
  • Odpowiedz
@janushek Ja jestem bardzo sceptyczny, nie wierzę że są w stanie zrobić dobrą historię nie adaptując książek. Ani trochę w to nie wierzę.
Wnioskuję tak po treści dopisanej do opowiadań.
Sam pomysł zły nie jest, taki berserk wiedzminowy mógł by się przyjąć dobrze i szeroko.
  • Odpowiedz
@LegionPL: Beau był scenarzystą 3 odcinka, który mi się podobał więc jeśli cały serial będzie przede wszystkim o Geralcie i może będzie w podobnym klimacie co walka ze strzygą to ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach