via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam pytanko moi drodzy. Z powodu poważnych spraw prywatnych nie udało mi się w czasie zrobić wsparcia w kickstarterze o tego o to wiedźminowego tworu:
https://www.kickstarter.com/projects/witcherronin/the-witcher-ronin-a-hard-copy-collectors-edition-manga/description

Czy jest możliwość wzięcia udziału w kampanii po zakończeniu albo zamówienie tego zestawu w inny sposób? Może bym przesadził mówiąc, że to sprawa życia i śmierci, ale tylko trochę ;)

#witcher #wiedzmin #cdprojektred #kickstarter
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1210 - Odcinek 3 - Magowie rozprawiają które czarodziejki wysłać na dwór Cintry ubolewając że cintryjski król Dagorad woli korzystać z usług druidów. Zastanawiają się czy Calanthe będzie tak samo uparta.
1216 - Narodziny Calanthe.
Przypomina mi się jak to niektórzy niegdyś mówili że ten serial fajnie wszystko pospinał i te różne linie czasowe wyszły tylko na dobre. I wiecie trzeba być przecież idiotą żeby nie zrozumieć o co chodzi, wystarczy przecież
Rafaello91 - 1210 - Odcinek 3 - Magowie rozprawiają które czarodziejki wysłać na dwór...

źródło: comment_1632637863fDMasbBTNUmESTLAZYQKFA.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, w Wiedźminie w dodatku Blood and Wine była taka misja z domem dziecka, gdzie była ta wampirzyca (ta sama co pojawia się w trailerze "Night to remember") - tą misję się triggerowało jakoś pod koniec, do którego się zbliżam (mam misję "Capture The Castle"). No i tam się finalnie okazywało, że ta wampirzyca zabijała/wysysała te dzieci. Pamięta ktoś dokładnie w którym momencie jest ta misja? Chcę ją koniecznie ponownie mieć, bo
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nerdheim.pl/post/recenzja-gry-planszowej-wiedzmin-gra-przygodowa/

Wiedźmin: Gra przygodowa nie jest produkcją w żaden sposób przełomową. Mamy do czynienia z „chodzoną” rozgrywką polegającą głównie na przemierzaniu lądów, zbieraniu kolejnych znaczników oraz mierzeniu się z losem. Dla wielu przez wymienione mankamenty gra nie będzie dobra ani nawet znośna. Jednak fani Geralta z Rivii szybko wciągną się w historie znane z ekranu monitora i treści książek, zaś osoby niebędące entuzjastami uniwersum mogą docenić w miarę nieskomplikowaną rozgrywkę oczekującą planowania,
Nerdheim - https://nerdheim.pl/post/recenzja-gry-planszowej-wiedzmin-gra-przygodowa/
...

źródło: comment_1632338316tp6QwTAgr3oq9vGEuXcV5d.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rafaello91: Stroje strojami. Ale cały ten projekt pokazuje nastawienie platformy do marki. Nie ważne że pierwszy sezon okazał się totalnym średniakiem, a drugi jeszcze nie wyszedł. Zróbmy prequele, animacje itp.. Byle ilość się zgadzała. Nie ważna jakość. Eh.
  • Odpowiedz
  • 15
@Rafaello91 mi to wyglądało jak przerobiona pod zachodnie wymogi historia z sezonu burz, pomijając nieścisłości fabularnebjak aard o mocy kamehameha czy ogni gotujące ziemię, postaci płaskie i nijakie silne postacie kobiece oczywiście bardziej przypominają chłopów z doprawionymi cyvkami czarodziejka legolas zamiast używać magi strzela z łuku długo by wymieniać
  • Odpowiedz
Tylko ja mam problem od jakiś 2-3 dni z ziołami, które się nie respia albo są daleko ode mnie? Wcześniej mogłem sobie w pracy co jakiś czas wchodzić i robić petardy itd a teraz nic mi się nie respi pod nogami poza potworami. Chyba dążą powoli do tego aby zabić te gierkę.
#witcher #witchermonsterslayer
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach