@Badyg: Z doniesień domyślamy się że Williams wybierze Sirotkina jeśli jego sponsorzy przeleją kasę jeszcze przed rozpoczęciem sezonu(wątpliwej reputacji sponsorzy- prawdopodobnie na czarnej liście niektórych banków ze względu na powiązania z Putinem)
  • Odpowiedz
Pofantazjuję trochę.

Pisaliście w tagu o tym jak karma mogłaby się odwrócić od Williamsa na kilkanaście sposobów za to jak potraktowano Roberta. To i ja mam swoją wizję na "the best plot twist ever":

1. Pada info, że biorą Sirotkina,
2. W necie i mediach fala hejtu za kupowanie obu miejsc w zespole, akcje pikują,
M.....a - Pofantazjuję trochę.

Pisaliście w tagu o tym jak karma mogłaby się odwró...

źródło: comment_yybAh685VpKrH5MS4tItB6IjM8RebcAE.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bertexon: to nie było cwaniactwo, tylko szlifowanie umiejętności. Webber przed sezonem (chyba 2010) miał wypadek na rowerze, który prawie wyeliminował go z jazdy w mistrzowskim roku (skomplikowane złamania), a z pewnością przeszkodził w jakimś procencie w walce z Vettelem - i co? miał siedzieć zamknięty w domu, bo może go coś na pasach potrącić?
Kierowcy Ferrari regularnie brali udział w zimowych imprezach narciarskich - można powiedzieć, że wypadek taki jaki
  • Odpowiedz
Ciekawe ile ostatnie rewelacje na temat RK i Williamsa mają wspólnego z polityką i zmianami w rządzie.

Nie oszukujmy się, Orlen i Lotos obecnie śpią na kasie, żaden rusek nie jest ich w stanie przelicytować,
gdyby była polityczna decyzja o wsparciu RK, to Orlen jest w stanie kupić całego Williamsa czy Force India.

Oznacza to że takiej decyzji nie ma, albo w ogóle wycofano się z poprzednich obietnic wsparcia dla RK.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Smookie: @michalglus:
Lotos za ostatnie pół roku ma prawie pół miliarda czystego zysku
Orlen za ostatnie pół roku ma prawie 4 miliardy czystego zysku.
Jest szansa że łącznie za 2017 będą mieć prawie 10mld zysku.
Dodatkowo na kontach za 2016 mają też miliardy gotówki.

Wystarczyłaby decyzja polityczna, a bez problemu moglibyśmy sobie kupić Force India i zmienić nazwę.
  • Odpowiedz
  • 106
Paddy Lowe do mnie zadzwonił i serdecznie podziękował za zakup. Razem się wzruszyliśmy. Powiedział że Robert to wielki człowiek
  • Odpowiedz