śmieszki heheszki w media expert poustawiali na wszystkie dostępne ekrany z internetem wille karpatkę onetu #williams
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
298
Robert Kubica ma zostać kierowcą testowym Williamsa!

- Williams zaproponował Robertowi Kubicy rolę testera - donoszą zagraniczne media, nie mając jednocześnie wątpliwości, że etatowym kierowcą Williamsa zostanie Siergiej Sirotkin
z- 110
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Android
- 2
- 21
- 1
@Badyg: Z doniesień domyślamy się że Williams wybierze Sirotkina jeśli jego sponsorzy przeleją kasę jeszcze przed rozpoczęciem sezonu(wątpliwej reputacji sponsorzy- prawdopodobnie na czarnej liście niektórych banków ze względu na powiązania z Putinem)
@Krisu_7 przez te całe zamieszanie to ja już nie wiem czy lubię Williamsa. Nawet jak się dostanie to niesmak pozostanie
- 10
@MrEmigrant: o cholera, to sie porobiøo
Komentarz usunięty przez autora
- 2
#williams #kubica #f1
Lawrence Stroll wydal 80mln Euro na to by jego syn Lance Stroll zostal pierwszym kierowca Williamsa.
https://www.thestar.com/sports/auto-racing/2016/11/10/weeekend-advance-did-lance-strolls-father-buy-williams-three-canadians-to-make-debuts-in-big-league-nascar-races.html
Lawrence Stroll wydal 80mln Euro na to by jego syn Lance Stroll zostal pierwszym kierowca Williamsa.
https://www.thestar.com/sports/auto-racing/2016/11/10/weeekend-advance-did-lance-strolls-father-buy-williams-three-canadians-to-make-debuts-in-big-league-nascar-races.html
Pofantazjuję trochę.
Pisaliście w tagu o tym jak karma mogłaby się odwrócić od Williamsa na kilkanaście sposobów za to jak potraktowano Roberta. To i ja mam swoją wizję na "the best plot twist ever":
1. Pada info, że biorą Sirotkina,
2. W necie i mediach fala hejtu za kupowanie obu miejsc w zespole, akcje pikują,
Pisaliście w tagu o tym jak karma mogłaby się odwrócić od Williamsa na kilkanaście sposobów za to jak potraktowano Roberta. To i ja mam swoją wizję na "the best plot twist ever":
1. Pada info, że biorą Sirotkina,
2. W necie i mediach fala hejtu za kupowanie obu miejsc w zespole, akcje pikują,
źródło: comment_yybAh685VpKrH5MS4tItB6IjM8RebcAE.jpg
Pobierz@MagnaPomerania: ile Ty masz lat? 12?
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 98
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@bertexon wałkowane na forum wielokrotnie. Temat do zamknięcia
- 53
@bertexon: to nie było cwaniactwo, tylko szlifowanie umiejętności. Webber przed sezonem (chyba 2010) miał wypadek na rowerze, który prawie wyeliminował go z jazdy w mistrzowskim roku (skomplikowane złamania), a z pewnością przeszkodził w jakimś procencie w walce z Vettelem - i co? miał siedzieć zamknięty w domu, bo może go coś na pasach potrącić?
Kierowcy Ferrari regularnie brali udział w zimowych imprezach narciarskich - można powiedzieć, że wypadek taki jaki
Kierowcy Ferrari regularnie brali udział w zimowych imprezach narciarskich - można powiedzieć, że wypadek taki jaki
konto usunięte via iOS
- 18
- 5
Ciekawe ile ostatnie rewelacje na temat RK i Williamsa mają wspólnego z polityką i zmianami w rządzie.
Nie oszukujmy się, Orlen i Lotos obecnie śpią na kasie, żaden rusek nie jest ich w stanie przelicytować,
gdyby była polityczna decyzja o wsparciu RK, to Orlen jest w stanie kupić całego Williamsa czy Force India.
Oznacza to że takiej decyzji nie ma, albo w ogóle wycofano się z poprzednich obietnic wsparcia dla RK.
Nie oszukujmy się, Orlen i Lotos obecnie śpią na kasie, żaden rusek nie jest ich w stanie przelicytować,
gdyby była polityczna decyzja o wsparciu RK, to Orlen jest w stanie kupić całego Williamsa czy Force India.
Oznacza to że takiej decyzji nie ma, albo w ogóle wycofano się z poprzednich obietnic wsparcia dla RK.
@amd07: przecież minister sportu został tak jak reszta
- 0
@Smookie: @michalglus:
Lotos za ostatnie pół roku ma prawie pół miliarda czystego zysku
Orlen za ostatnie pół roku ma prawie 4 miliardy czystego zysku.
Jest szansa że łącznie za 2017 będą mieć prawie 10mld zysku.
Dodatkowo na kontach za 2016 mają też miliardy gotówki.
Wystarczyłaby decyzja polityczna, a bez problemu moglibyśmy sobie kupić Force India i zmienić nazwę.
Lotos za ostatnie pół roku ma prawie pół miliarda czystego zysku
Orlen za ostatnie pół roku ma prawie 4 miliardy czystego zysku.
Jest szansa że łącznie za 2017 będą mieć prawie 10mld zysku.
Dodatkowo na kontach za 2016 mają też miliardy gotówki.
Wystarczyłaby decyzja polityczna, a bez problemu moglibyśmy sobie kupić Force India i zmienić nazwę.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@metnokitlumtsejeinerotkotnokitlum no pewnie nieźle by się w------o te 14 osób które kupiło gadżety Williamsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@marsellus: troche wiecej kupilo bo bardzo szybko zniknal caly asortyment.
- 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
16
Eleven - Reportaż z Abu Zabi, z testów Roberta Kubicy.

Pozytywnie ;)
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
- 340
Gotowy na nowy sezon, "januszf1" starterpack anno domini 2018 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kubica #f1 #williams #supportkubica
#kubica #f1 #williams #supportkubica
źródło: comment_zeRXh4cQp71a7kbzMrtsLb8hiewYPWNE.jpg
Pobierz7
Kubica na torze w Abu Zabi.

Nieco mało tego, ale to chyba jedyne dostępne filmy z testów w Abu Zabi dostępne w Internecie.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 36
@Uriel0987: not funny trollu





















#kurczak4sery #kurczak #4sery #kubica #sirotkin #williams #wroci
źródło: comment_IHN6Q5t6e652SC1p25lfZ07hPjSwR5Nj.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora