Chodzi mi o coś w tym stylu
A nie w tym
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
12
![Budzicie się w beskidzkim schronisku i za oknem TAKI widok!!! [ZDJĘCIA]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_qlVlczrq3Fe1Qgp4wsIUNWtCeWc4VNu4,w220h142.jpg)
Zobacz zdjęcia wykonane wczoraj na Rysiance w Beskidzie Żywieckim. Jest troszkę śniegu, widać Tatry... Jak informują gospodarze schroniska - Jest spokojnie, cicho, miło, ciepło, szlaki miękkie, nie oblodzone, słoneczko od czasu do czasu zagląda na nas, ptaszki nawet śpiewają :)
z
źródło: comment_jajV9zhqIioYr6AHeVG2fNS5wPsW4MLL.jpg
Pobierz17

Pola Mokotowskie z lotu ptaka, Październik 2013
z5

A może i zamieszkać? - Choćby dla takich widoków. Rozdzielczość 4K!
z15

Filmed with Sony HDR-CX560VE + FlyCam nano + VCL-HGA07B Wide-End Conversion Lens on a 1 day trek in September 2012. Music: Evening Star - First Flight http:/...
zKomentarz usunięty przez moderatora
źródło: comment_Ndv7nDYX6ebvE32zwasMjZaohsEwaRKp.jpg
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Widoki koło mnie.
źródło: comment_3waS1cXl47oVHl7KnMsGlhprItEtej9R.jpg
Pobierz