Hej, pytanie z ciekawości do tych co także rozkręcali swoje steam decki.
Dostaliście wentylatory Huaying czy Delta? U mnie jest Huaying, ponoć przyjemniejszy dla ucha. Sam nie zauważyłem żadnego hałasu, imo Steam Deck jest bardzo cichy, ale może to właśnie dlatego że nie mam Delty. Jak u Was?

#steamdeck #delta #huaying #wentylator

P.S. Na zdjęciu poniżej Delta jest po lewej, Huaying po prawej.
P.P.S.
planarize - Hej, pytanie z ciekawości do tych co także rozkręcali swoje steam decki.
...

źródło: comment_1664539674Uep1SoPL3MwSU8peSkuid9.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@exyvL: Mam identyczny jak w pierwszym linku. Jak siądziesz 1-2m od niego to daje rade. Dalej to już tak srednio.
Ale cena 125zł to zwykle oszustwo. Ja kupiłem w niemieckim Lidlu za 15€.
Bierz jakiś większy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siemano Mirki i Mirabelki,

Jest tu ktoś w posiadaniu takiego sprzętu? Wystarczy na obecne upały czy szajs?

Aktualnie oddałem babciuni swój wiatrak stojący bo u nich jest tragedia w domu i zdycham, a ten cenowo nie powala, jest dosyć kompaktowy i te 50dB na największej prędkości to chyba nie tak dużo.

#lidl #wiatrak #wentylator #wentylacja #kiciochpyta
dudek600 - Siemano Mirki i Mirabelki, 

Jest tu ktoś w posiadaniu takiego sprzętu? Wy...

źródło: comment_16568524717uRUDIHCZJb0RCKl71Zqkp.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dudek600: Trochę niski. Byś musiał trzymać go na stole, ale nie zawsze jest taka możliwość. I tak w zasadzie to przy takiej wysokości to chyba niepotrzebnie zrobili z tego wentylator kolumnowy, gdzie podmuch powietrza ma swoją wysokość.
  • Odpowiedz
Jaki wentylator polecacie do 300 pln? Kolumnowy czy łopatkowy? Najlepiej z pilotem ale absolutne minimum to timer. Pomóżcie bo robię research i ciągle jakieś opinie, że wszystkie są słabe a konkurencja ma lepsze, tylko nie wiem, które to są te lepsze :)).

#wentylator #dom #zakupy #agd #l-------------j #lato #allegro #amazon
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deny06: tańszy z tym co potrzebne. Kupiłem kiedyś w pomarańczowym najtańszy i trzeci sezon chodzi choć mu nie daje kolejnego dnia za każdym razem. Taki droższy miałem ale po gwarancji się zepsuł. Zawiozłem do fachowca i jeszcze mnie 50zł skasował za informację że się nie opłaca naprawić. Nie to żebym chciał go oskubać, za każdą pracę się wypłata należy
  • Odpowiedz
Jaki wentylator kupić do domu, chce go używać też w nocy i żeby nie był za głośny. Tak do 200 zł. Jak jest dużo lepszy to mogę i trochę dołożyć.
#wentylator
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arvantir90: w sensie, że z większymi pomieszczeniami nie daje sobie rady?

i jak to jest z tym oznaczeniem przy zmianie poziomów? na niektórych zdjęciach przy każdym poziomie jest opis (Power Cool, Refresh itd. jak na tym filmiku), a na niektórych tylko 1,2,3,4,5, jak jest u Ciebie?

bo chyba zamawiałeś z tego powietrze24.pl to pewnie też bym stamtąd wziął
  • Odpowiedz
Mirki szukam ultra cichego wentylatora do pokoju do działania w nocy. Z naciskiem na cisze. Kupiłem już kilka wentylatorów stojących i każdy jest głośny. Do pokoju 6m2 nie potrzebuję nic mocnego. Ma tylko poruszać powietrzem. Myślę nad wentylatorem komputerowym 140mm i dorobieniem stopki z drzewa. Zasiliłbym go z zasilacza 12v lub 24v. Ktoś coś poleci?

#dom
#wentylator #majsterkowanie #pcmasterrace #komputery
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@M4rcin: każdy wolnostojący był głośny? Ja szukałem takiego z jak największą średnica, jak włączę na minimum to nie słychać.
  • Odpowiedz
#wentylator

Szukam jakiegoś urządzenia chłodzącego do mieszkania, do 400 złotych - polecacie bardziej wentylator, czy jakieś urządzenie typu "Hama"? Miałby ktoś do powiedzenia coś na ten temat? Klimatyzacja nie wchodzi w grę niestety.
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemanko wszystkim, mam pewne pytanie a mianowicie z racji tego, że w mojej płycie głównej jest tylko jedno wejscie na wentylator ( sys fan) a kupiłem dodatkowe 3 wentylatory, muszę zainwestować w jakiś rozdzielacz. Myślałem nad czymś takim
https://allegro.pl/oferta/kontroler-wentylatorow-deepcool-fan-hub-fh-04-9520937941?utm_feed=3dca5096-1f0f-4ca6-9f37-f55ca2fec4f7&utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed&ceneo_cid=2f6a0af3-db00-452e-5a6c-adc654f44457 I tu się nasuwa moje pytanie czy bez obaw mogę podłączyć 4 wentylatory (mogą być i 3) pod jedno wejście sys fan i być spokojnym że płyta główna jak i zasilacz wytrzymają?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuje zamowic nowe wiatraki (zamienniki), ale nie umiem znalezc, jakie wymiary moga miec. Moglby mi ktos pomoc? Bo aktualnie komputer chodzi bez chlodzenia karty :(

Mam dokladnie ta karte - https://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-gtx-970-4gb-gddr5-256-bit-2xdvi-hdmi-dp-box-zt-90101-10p-665620/

#informatyka #komputery #pcmasterrace #wentylator #pytaniedoeksperta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach