Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Zapowiadają już Astartes II :) Uczta dla oczu :) #warhammer40k #humor

@pepe_chad po stronie chaosu. I to oni będą tymi dobrymi
- 0
@Ksionc-Tomasz: oo i bedzie tak samo jak duzy spejsmarin lezal w pudelku lata? :)
konto usunięte via iOS
- 0
Ładny zbieracz kurzu (。◕‿‿◕。)
- 8
SG niczym Gwardia Imperialna - trzymać się tam, przed naporem WAAAGH! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bialorus #warhammer40k
#bialorus #warhammer40k

Aeronautica imperialis - grał ktoś? Fajne? Łatwo o rywala w większych miastach?
#gry #wh40k #warhammer40k #grybezpradu
#gry #wh40k #warhammer40k #grybezpradu
@dasfinaleresultat: To prawda, wiele fajnych zasad zostało poświęconych aby uczynić grę bardziej "przystępną"
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jakie i gdzie kupujecie farbki? Bo jednak postanowiłem pomalować skład do #killteam
#warhammer40k #modelarstwo
#warhammer40k #modelarstwo
@hoszin ja w zależności od potrzeb, mam GW ale nie lubię tych pojemników. Wolę Vallejo, a zamawiam sobie na allegro.
@hoszin: jeżeli chcesz się zmieścić w kilku kolorach, to trzeba pokombinować :) Zakładam, że malujesz klasyczny schemat marsa w kolorze czerwonym.
1. Podkład – zamiast klasycznego czarny/biały/szary wybierz podkład w kolorze czerwonym lub metalicznym. Jak się boisz takich eksperymentów, to bierzesz zwykły podkład w sprayu. Jak spray za drogi, to weź podkład dedykowany pod nakładanie pędzelem.
2. Baza – W zależności od wybranego podkładu wybierasz „przeciwny” tzn. przy metalicznym podkładzie
1. Podkład – zamiast klasycznego czarny/biały/szary wybierz podkład w kolorze czerwonym lub metalicznym. Jak się boisz takich eksperymentów, to bierzesz zwykły podkład w sprayu. Jak spray za drogi, to weź podkład dedykowany pod nakładanie pędzelem.
2. Baza – W zależności od wybranego podkładu wybierasz „przeciwny” tzn. przy metalicznym podkładzie
- 7
ostatnie czego potrzebowałem w życiu to wielkie WAAAAGH ruskich na wschodniej granicy
#warhammer40k
#warhammer40k
@Renard15: No to łap bolter żołnierzu i biegnij zabijać zielonoskórych.
Imperator wzywa i potrzebuje takich jak ty
Imperator wzywa i potrzebuje takich jak ty
źródło: comment_1636362544vRb0ToyxdifDgRgkN1D7Za.jpg
Pobierz@Renard15: ziom, jak to nie jest spam na tagu to ja nie wiem co to jest. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Idz na jakieś tagi, gdzie jest to w temacie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 7
- 2
@dasfinaleresultat: ale wiesz, że pewnie opublikują raczej opinie typu "potrzebujemy więcej silnych, niezależnych kobiet w uniwersum" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
@thority: wiadomo że wszystko będzie awesome, ale z drugiej strony przyjemnie się parzy jak dostawca zabawek dla dorosłych potraktował swoich klientów jak dzieci i akcje lecą bo to jednak nie są dzieci.
Wrzucam jeszcze wracka, testowy model. Choć podchodziłem niepewnie do tego zestawu kolorów to moim zdaniem wyszło super.
#warhammer40k #modelarstwo #warhammer
#warhammer40k #modelarstwo #warhammer
źródło: comment_1636134842X4e9CjyPzt7Qsuy2LOezL1.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Shub-Niggurath666: zapomniałeś dodać że gość od emporium wrzucił filmik na yt gdzie przedstawia swój punkt widzenia. Z tego co kojarzę pojawiły się tam niezbyt przychylne komcie i już nie można komentować. Wiem, ze jakaś większa relacja wisi na grupie Wargamingowy shitposting na fb.
@panzpolski: w dużym skrócie:
– Sami (Miniemporium) w swoim sklepie wprowadził yerbę, kawę itp. gadżety. W sumie duperele, które na zachodzie każdy sklep ma obok koszulek, kubków i brandowanej srajtaśmy.
– Karol (Grot) na jakiejś shitpostowej grupce (gdzie Sami nie ma wjazdu) razem z kilkoma innymi śmiesznymi inaczej w dość niewybredny sposób obśmiali ten pomysł. Przy okazji, mocno przeginając.
– Sprawa dotarła do Samiego, a ten poszedł do Karola, by wyjaśnić,
– Sami (Miniemporium) w swoim sklepie wprowadził yerbę, kawę itp. gadżety. W sumie duperele, które na zachodzie każdy sklep ma obok koszulek, kubków i brandowanej srajtaśmy.
– Karol (Grot) na jakiejś shitpostowej grupce (gdzie Sami nie ma wjazdu) razem z kilkoma innymi śmiesznymi inaczej w dość niewybredny sposób obśmiali ten pomysł. Przy okazji, mocno przeginając.
– Sprawa dotarła do Samiego, a ten poszedł do Karola, by wyjaśnić,
WiP Razorwing Jetfighter. Co myślicie?
Muszę nauczyć się przyklejać te cholerne kalkomanie.
#warhammer40k #warhammer #modelarstwo
Muszę nauczyć się przyklejać te cholerne kalkomanie.
#warhammer40k #warhammer #modelarstwo
źródło: comment_1636113712sY5Pymk62EZLVx8f6v1MHk.jpg
Pobierz- 4
@Shub-Niggurath666: bardzo fajne ale tam to czym p---------s, czy to jakies okruszki?
źródło: comment_1636114361JHsg76JD8JjxUFIYqQ7Kjp.jpg
Pobierz- 29
- 18
- 13
@ChochlikLucek: klasykiem pojadę też:

#film #warhammer40k polecam każdemu lubiącemu świat Warhammera 40000 oraz animacje :)

Przejszłem dawn of war3 i mi się bardzo podobało, fajna gierka choć trochę irytujący poziom trudności jak dla mnie.
Wcześniej grałem tylko w dawn of war2 i też mi podeszło, w dawn of war1 nie zagram chyba bo grafika jest paskudna no trochę nie przeszła testu ubiegu czasu.
#warhammer40k
Wcześniej grałem tylko w dawn of war2 i też mi podeszło, w dawn of war1 nie zagram chyba bo grafika jest paskudna no trochę nie przeszła testu ubiegu czasu.
#warhammer40k

- 1
@SargonofAkkad: DOW1 ma wiele modów
@Erk700: DOW1 najlepszy jest. Dodatki winter assault robią robotę.
Dwa pytanka. Znacie jakieś warte polecenia polskie discordy z tematyki WH40k (turnieje, memy, lore)?
Czy są gdzieś w #warszawa cykliczne turnieje jakieś małe, gdzie początkujący mógłby się zakręcić?
#warhammer40k
Czy są gdzieś w #warszawa cykliczne turnieje jakieś małe, gdzie początkujący mógłby się zakręcić?
#warhammer40k
@Preacher123: forum wh40k.pl i ich Discord
@Preacher123: a to zaproszenie na discorda https: // discord. gg/ vxA34geD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 20
























źródło: comment_1636657294QnAZql9VT1H58p6zB32JaU.jpg
Pobierz