Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 30
Nie uwierzycie co się stało. Siedzę sobie w pociągu, prawie wszystkie przedziały puste, zatrzymujemy się na stacji, patrzę, a tu nagle Buffett wchodzi, siada obok mnie, pociąg odjeżdża i mówię do niego:
Ja: Warren, patrz na to! Wykopki zostały na peronie, a my jedziemy w stronę zysków z UNH! (śmieje się, popijając kawę)
Warren Buffett (z charakterystycznym uśmiechem, żując kanapkę z masłem orzechowym): No widzisz, kolego, to jest właśnie magia inwestowania. Wyczekujesz i
Ja: Warren, patrz na to! Wykopki zostały na peronie, a my jedziemy w stronę zysków z UNH! (śmieje się, popijając kawę)
Warren Buffett (z charakterystycznym uśmiechem, żując kanapkę z masłem orzechowym): No widzisz, kolego, to jest właśnie magia inwestowania. Wyczekujesz i
źródło: 1000031357
Pobierz@BlackBlack dzien dobry, miejsce obok wolne?
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 12
@golomb13: Proszę siadać. Pewnie jest Pan głodny, może zjemy obiad w Warsie?
- 5
jak tam @forfiterex
źródło: Screenshot 2025-08-14 at 23.22.17
Pobierz@suche_gacie: no ja już odkupiłem co sprzedałem, straciłem na całej operacji jakieś 10 USD na akcji czyli nic za spokojny sen jak UNH był w trendzie spadkowym
@perfumowyswir: o k-----a
źródło: 1000030645
Pobierz@BlackBlack: albo zobaczą twoje portfolio co im w testamencie przepisaleś i sie będą dziwić co to za zdelistowane akcje:p
- 1
@HAMSKLOSS89: pewnie będą jeszcze perturbacje, ale mówimy o amerykańskim gigancie z sektora Healthcare, który jest dość odporny na kryzysy zewnętrzne. Ludzie muszą się leczyć, a starzejące się społeczeństwo będzie gotów zapłacić każde pieniądze za dodatkowy rok życia.
Do tego liczne oszczędności dzięki rozwiązaniom AI umożliwi zwiększenie przychodów. W długim terminie serio nie wiem co by musiało się wydarzyć, aby upadli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do tego liczne oszczędności dzięki rozwiązaniom AI umożliwi zwiększenie przychodów. W długim terminie serio nie wiem co by musiało się wydarzyć, aby upadli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
@perfumowyswir: zly cynk od goldmana :/
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@nie_umiem_inwestowac: tak sądze. Bezpiecznie będę odkupywał po kilka akcji dziennie jeśli trend wzrostowy się utrzyma.
Kiedyś wszyscy będziemy bogaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedyś wszyscy będziemy bogaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@forfiterex:
Ja trzymam gardę, najwyżej wyrzucę telefon, żeby nie patrzeć na notowania przez kilka lat xd
Ja trzymam gardę, najwyżej wyrzucę telefon, żeby nie patrzeć na notowania przez kilka lat xd
- 1
@nie_umiem_inwestowac: mimo, że sprzedałem, siedzimy w tym razem!
@MirkujeOd2009Roku: widzę koneser, witamy w klubie śmieciowych inwestorów
- 1
@dzony77 śmieciowy jest tylko cnc, reszta moim zdaniem jest warta świeczki, szczególnie przy takich wycenach
- 5
- 1
- 4
@golomb13: dzięki za copium
@forfiterex: wszystko co sprzedaję już od 2 lat potem zalicza giga pompę, koniec z tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@forfiterex: wszystko co sprzedaję już od 2 lat potem zalicza giga pompę, koniec z tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BigDaddyy: to raczej "UNH daje szansę światu"
- 1
@forfiterex: Słuszna uwaga
- 1
@dzony77: jeszcze trzeba poczekać na jutrzejsze wyniki CI oraz CVS
#unh jutro mają być przełomowe newsy o UNH. Spodziewany wzrost +19.37%
- 77
@suche_gacie: zielone przed koncem dnia
- 2
@forfiterex: szkoda gadac...

















#gielda