• 0
@milpl: Nie peroniage, tylko potężny ETFiarz. NVO miałem, ale pozbyłem się już jakiś czas temu.
Wyszalałem się na śmieciuchach, a teraz pora się ustatkować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#gielda #nvo

Diabetyczne swiry, od jutra konferencja ADA, 7ego w niedziele prezentowane beda kolejne wyniki CagriSema, poniedzialek na pewno nie bedzie wygladal tak samo, dodatkowo wyniki phase 2 zenagamtide.

Nie moge sie doczekac tego otwarcia na 34
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@golomb13: wołaj jak będzie pompa, bo trzymam novo nordiska i eli lilly i póki co ta dywersyfikacja mi daje sumaryczny minus, jakby novo nordisk coś miał nadgonić to bym uśrednił w dół (kupowalem po 126,25$ a po paru miesiącach zaczęło lecieć w dół)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach