Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@trogatelnaya_raduga: masz identyczna srednia jak ja, trzymasz dalej?
- 1
@golomb13: Tej machiny już nic nie powstrzyma.... Myślę, że potrzymam do końca roku. Jeśli po drodze będzie jakiś news, za sprawą którego urośnie 10-15% w krótkim okresie, to część wyprzedam.
- 10
źródło: 1000001081
Pobierz@Eigerstand: śmieciuch kryzysowy
- 0
@milpl: Nie peroniage, tylko potężny ETFiarz. NVO miałem, ale pozbyłem się już jakiś czas temu.
Wyszalałem się na śmieciuchach, a teraz pora się ustatkować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyszalałem się na śmieciuchach, a teraz pora się ustatkować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda #nvo
https://stooq.pl/n/?f=1765518
Ciekawe co wyciągnęli z tego repo, bo akcje ponad 2% w górę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://stooq.pl/n/?f=1765518
Ciekawe co wyciągnęli z tego repo, bo akcje ponad 2% w górę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: {1013B0EC-DF25-4302-B9A9-A29A868CBDCB}
Pobierz- 4
@golomb13: Jakieś niusy? Trochę się załadowałem ostatnio po 43/44 ale średnia nadal 58 xD
- 1
@NykipVaous: nie, zadnych.
- 3
@golomb13: :( Niech to już rośnie wreszcie
@golomb13: wołaj jak będzie pompa, bo trzymam novo nordiska i eli lilly i póki co ta dywersyfikacja mi daje sumaryczny minus, jakby novo nordisk coś miał nadgonić to bym uśrednił w dół (kupowalem po 126,25$ a po paru miesiącach zaczęło lecieć w dół)
@BrakWolnegoLoginu wszystko to to samo, tylko notowane na różnych giełdach, cena powinna być mniej więcej ta sama wszędzie.
- 11
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 4
- 1
@golomb13: machający papierz
@trogatelnaya_raduga: co mirek robi w estońskim sklepie, a raczej jak on się tam znalazł?
@trogatelnaya_raduga: weź do Polski likierki estońskie
źródło: 1000004443
Pobierz- 4
- 11
- 1
@trogatelnaya_raduga: na plus jest tylko jak firma zarabia, jak traci to ty im dajesz dywidende.
@trogatelnaya_raduga: Spółka tak c-----a że dywidenda działa w drugą stronę i akcjonariusz musi dopłacać
- 1
- 2
Pytanie wagi ciężkiej, ciężko zarobione pieniądze wrzucić w #nvo (#novokurvisk) czy #msft (#meczennicymsft) ?!?!?!?! #gielda
@nflsteelers: novo tylko shortować
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...



















Mikron, srikron - NVO 9% w 4 sesje a to dopiero poczatek!
źródło: honest-word-its-honest-work
Pobierz