#brexit #tvn Oj nawet w TVNie mówią o problemach GB po wyjściu z UE
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Ama-gi
- 0

shelby0153
via iOS- 0
@Ama-gi: Nawet? Przecież TVN popiera UE
- 0
- 4
#tvn rekordy na polskiej giełdzie w związku z obudzonymi nadziejami Polaków po protestach.
#tvpis cud gospodarczy i rekordy na polskiej giełdzie - inwestorzy ignorują kompromitacje Tuska
#polsat opozycja mówi o rekordowej frekwencji na protestach, rządzący mówią o fake polexicie. Matka zjadła dziecko w Sosnowcu.
#
#tvpis cud gospodarczy i rekordy na polskiej giełdzie - inwestorzy ignorują kompromitacje Tuska
#polsat opozycja mówi o rekordowej frekwencji na protestach, rządzący mówią o fake polexicie. Matka zjadła dziecko w Sosnowcu.
#
- 5
- 559
- 103
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@tylkoocosspytam: XDD a co ma opozycja do tego że Polacy to debile?
- 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Czerwony_jak_WIG20: A co to za narodowo lewicowe komentowanie?
- 9
konto usunięte via Android
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@ProAero: No właśnie te dzieciaki u Kamela mimo ze w---------e to nie były takie zadufane w sobie jak te małe zasrańce u Martyny. Wyobraż sobie smarkule po 11-12 lat które mają wielce poważne „dorosłe” miny, grają wielce dorosłe INTELIGENTNE (w ich mniemaniu) osoby, ale gdy przegrywają to maska opada i ryczą, drą p---e „łeeeee łeeee :( przecież ja jestem najmądrzejsza łeeeeee :(„ XD haha czysty fun xd
szkoda ze nie
szkoda ze nie
@Czyste_Buty: ale mi przypomniałeś
- 0
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: odnosiłem się tu ogólnie do telewizji, a nie konkretnie do programów informacyjnych, które w swoich krótkich edycja faktycznie zazwyczaj pozbawione są reklam.
- 0
@SlimKirby: ja tylko do informacyjnych. A co do reklam to nie oglądam tv. Od tego jest YouTube żeby reklamy obejrzeć.
- 0
konto usunięte via Android
- 16
Skoki narciarskie i ich popularność wśród polskiej populacji świadczy o przaśności, kompleksach, źle ulokowanej dumie, co wywołuje śmieszność,bo jest zwykłym cebulactwem. Cieszę się, że skoki znikają z TVP, która przez lata pielęgnowała (i pielęgnuje) cebulactwo.
Z kolei TVN zawsze uchodziła (albo chciała uchodzić) za medium walczące z cebulactwem, promujące "FajnoPolskę", która jedynie czasami ocierała się o cebulę robiąc transmisję wśród kibiców piłki nożnej czy siatkówki (ale wciąż starając się ukazywać "fajnopolski" punkt
Z kolei TVN zawsze uchodziła (albo chciała uchodzić) za medium walczące z cebulactwem, promujące "FajnoPolskę", która jedynie czasami ocierała się o cebulę robiąc transmisję wśród kibiców piłki nożnej czy siatkówki (ale wciąż starając się ukazywać "fajnopolski" punkt
@spiegelglas: news flash dla ciebie: należący do discovery eurosport od lat kupował prawa do skoków i udzielał sublicencji tvpis
no a w tym roku discovery doszło do wniosku że po co, skoro ich tvn jest dostępny za darmo naziemnie i zrobią transmisję u siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no i pamiętaj że daaaawno temu były w tvn mecze piłki nożnej xD
no a w tym roku discovery doszło do wniosku że po co, skoro ich tvn jest dostępny za darmo naziemnie i zrobią transmisję u siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no i pamiętaj że daaaawno temu były w tvn mecze piłki nożnej xD
- 2
@xfin: jestem też ciekawy jak tvp zareaguje na wypełnienie tej luki w weekendy, czy załatwią inne zdarzenia sportowe, czy puszczą jakieś filmy czy "zwierzęta świata" ;P
@AltCtrlSpace: ło matko, już? :o z reguly takie glosne filmy do telewizji trafialy po 3-4 latach
- 0
@Mirekzkolega: здоровье Jareczku, wkrótce polsza будет moja
źródło: comment_1633719584t6JT6RRyzWicUVJmNaR2oI.jpg
Pobierz- 1


















