#tvn rekordy na polskiej giełdzie w związku z obudzonymi nadziejami Polaków po protestach.

#tvpis cud gospodarczy i rekordy na polskiej giełdzie - inwestorzy ignorują kompromitacje Tuska

#polsat opozycja mówi o rekordowej frekwencji na protestach, rządzący mówią o fake polexicie. Matka zjadła dziecko w Sosnowcu.

#
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja mam pytanie do użytkowników playera. Wy ludzie na serio masowo wykupujecie tam abonament? że oni zrobili wszystkie materiały płatne? nie dość,że zrobili płatne, to jeszcze najtańszy pakiet i tak jest z reklamami z częstotliwością jak w tv.
#player #tvn
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ProAero: No właśnie te dzieciaki u Kamela mimo ze w---------e to nie były takie zadufane w sobie jak te małe zasrańce u Martyny. Wyobraż sobie smarkule po 11-12 lat które mają wielce poważne „dorosłe” miny, grają wielce dorosłe INTELIGENTNE (w ich mniemaniu) osoby, ale gdy przegrywają to maska opada i ryczą, drą p---e „łeeeee łeeee :( przecież ja jestem najmądrzejsza łeeeeee :(„ XD haha czysty fun xd
szkoda ze nie
  • Odpowiedz
Oglądam mecz na #tvpis i już nie mogę doczekać się skoków z normalnym komentarzem na #tvn. Nie oglądałam wcześniej skoków ;) #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skoki narciarskie i ich popularność wśród polskiej populacji świadczy o przaśności, kompleksach, źle ulokowanej dumie, co wywołuje śmieszność,bo jest zwykłym cebulactwem. Cieszę się, że skoki znikają z TVP, która przez lata pielęgnowała (i pielęgnuje) cebulactwo.
Z kolei TVN zawsze uchodziła (albo chciała uchodzić) za medium walczące z cebulactwem, promujące "FajnoPolskę", która jedynie czasami ocierała się o cebulę robiąc transmisję wśród kibiców piłki nożnej czy siatkówki (ale wciąż starając się ukazywać "fajnopolski" punkt
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@spiegelglas: news flash dla ciebie: należący do discovery eurosport od lat kupował prawa do skoków i udzielał sublicencji tvpis

no a w tym roku discovery doszło do wniosku że po co, skoro ich tvn jest dostępny za darmo naziemnie i zrobią transmisję u siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no i pamiętaj że daaaawno temu były w tvn mecze piłki nożnej xD
  • Odpowiedz
@xfin: jestem też ciekawy jak tvp zareaguje na wypełnienie tej luki w weekendy, czy załatwią inne zdarzenia sportowe, czy puszczą jakieś filmy czy "zwierzęta świata" ;P
  • Odpowiedz