Wyszło słoneczko myślę, że przyoszczędzę w kwietniu 250zł na paliwie i będę jeździć na rowerze do pracy. Dzisiaj 5 rano śmigam i na przerwie orientuję się, że nie mam telefonu. Pewnie w domu zostawiłem. Wracam, a w domu nie ma. Cyk powrót do pracy. Gadka z ochroniarzami czy ktoś nie znalazł i nie oddał. Nikt. Pewnie gdzieś po drodze zgubiłem. Przeszukałem 6km trasy i nic. Chciałem przyoszczędzić 250 i jestem klocka w
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

tryb_graficzny
- 6

Gronie
via Android- 0
@Scutacarus doczytałeś do końca? Że telefon w krzakach a nie na ochronie był?
konto usunięte via Android
- 0
@Gronie ciekawe jak się tam znalazł. Ochrona chciała zgarnąć ale jak się zorientowali ze masz namierze nie to wrzucili w krzaki
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@naganiaczherculesa no i stracil szanse XDDD
- 573
- 266
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 72
trustory? Jak ksiądz na późniejszą wizyte zareagowal?
@HIGH_BEAM: Nijak, bo nigdy nie nawiązywał w żadnej rozmowie do tej sytuacji.
To był swój chłop i uznał, że plaskun wystarczy XD
Powiedział tylko po wszystkim, że mam się opanować, bo gorzej dostanę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 119
To był swój chłop i uznał, że plaskun wystarczy XD
@Lawrence_z_Arabii: Męska miłość w akcji.
Dobrze się stało, mireczku
- 5
Ale wtf w urzedzie, gościu nie chcial mi wydać paszportu póki nie zaspiewam 3 zwrotki hymnu z tym Czarnieckim do Poznania xD
No i zaśpiewałem xD
#urzedasstory #c---------------a #truestory
No i zaśpiewałem xD
#urzedasstory #c---------------a #truestory
źródło: comment_ZENDHXchmlQ9LRc5V3N56PxfwKDoJsQ1.jpg
Pobierz- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Już nawet nie wiem, jaki to poziom #logikarozowychpaskow. Taka akcja z wczoraj:
1. Pytaj o kogoś, co tam u niego etc.
2. Spotkaj się z tą osobą.
3. Przywitaj się, a zaraz nie odzywaj się do niej ani słowem, ignoruj, za to ochoczo rozmawiaj z resztą towarzystwa.
#takbylo #truestory #rozowepaski
1. Pytaj o kogoś, co tam u niego etc.
2. Spotkaj się z tą osobą.
3. Przywitaj się, a zaraz nie odzywaj się do niej ani słowem, ignoruj, za to ochoczo rozmawiaj z resztą towarzystwa.
#takbylo #truestory #rozowepaski
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Hej przeczytałbym ten post ale proszę najpierw o kontakt na tel. 503950359
@ty_wuju: albo gorzej, wysłałem zapytanie do 15 firm podając co potrzebuje, na kiedy itd i dostałem odpowiedź z 1, jak po dwóch dniach zadzwoniłem po reszcie i powiedziałem że maila wysłałem to dostałem jeszcze jednego maila. Jak widać mają tyle roboty że mogą olać potencjalnych klientów
- 7
1. Bądź mną
2. Idź w marcu do chirurga celem wycięcia pieprzyka z pleców
3. Siedzisz w kolejce prawie godzinę
4. Sorry Panie Rales, mamy remont sali zabiegowej, proszę przyjść za miesiąc
4. kur....
5. Przychodzisz za miesiąc
2. Idź w marcu do chirurga celem wycięcia pieprzyka z pleców
3. Siedzisz w kolejce prawie godzinę
4. Sorry Panie Rales, mamy remont sali zabiegowej, proszę przyjść za miesiąc
4. kur....
5. Przychodzisz za miesiąc
- 2
@Cgup: wydaje mi sie, ze niewidomi lub na wozkach nie przejmują sie takimi glupimi, przypadkowymi sformulowaniami.
@Cgup: e tam, znam jednego niewidomego i nieraz zdarzało mi się na koniec rozmowy telefonicznej rzucić "to widzimy się/do zobaczenia" albo tego typu wstawki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oni wolą (w większości) żeby używać normalnych zwrotów z codziennego języka i się nie przejmować.
Oni wolą (w większości) żeby używać normalnych zwrotów z codziennego języka i się nie przejmować.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@wszedzieinator: Jak to na schodach? W autobusie?
- 0
@Barham jak wchodzisz do autobusu to po schodkach. I zeykle sa dwa wejscia. Jedno przy kierowcy, drugie na srodku autobusu. To ten dzidek zalatwil sie doslownie na srodku autobusu xd
Jesteś strażakiem.
Wybucha pożar.
Jedziesz na miejsce.
Jest jedna drabina.
Na pierwszym piętrze w oknie stoi kobieta i w drugim oknie obok mężczyzna.
Kogo ratujesz i dlaczego?
Wybucha pożar.
Jedziesz na miejsce.
Jest jedna drabina.
Na pierwszym piętrze w oknie stoi kobieta i w drugim oknie obok mężczyzna.
Kogo ratujesz i dlaczego?
@bialapodlaska78: Zajebista zabawa jedziesz sam na akcje bez potrzebnego sprzętu.
Na pierwszym piętrze w oknie stoi kobieta i w drugim oknie obok mężczyzna.
Kogo ratujesz i dlaczego?
@bialapodlaska78: Starszą lub mniej sprawną osobę (otyłą bądź bardzo szczupłą). To pierwsze piętro, młoda, zdrowa i sprawna osoba może wyskoczyć przez okno i nawet nie skręcić sobie kostki.
Na pierwszym piętrze w oknie stoi kobieta i w drugim oknie obok mężczyzna
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 16
@wujeklistonosza: sam nie mieszkałem, ale zawsze chętnie odwiedzałem. To jak wizyta w zoo.
@wujeklistonosza: 3 lata w akademiku i nawet nikogo na czworaka idącego nie widziałem, ogólnie cicho i spokojnie przez większość czasu
- 3
@oscarus: wykop mobilny? Masz ty rigcz? Tylko OWM!
#anonimowemirkowyznania
Wiecie co Mireczki?
U mnie w #pracbaza jest typowy piwniczak. Nie kryje się z tekstami z wykopu, charakterystycznymi komentarzami słownictwem, zwrotami. Najlepsze jest to że myśli iż jest to śmieszne a pracując kilka miesięcy jest do zwolnienia bo nie ogarnia tego z czego miał być taki dobry. Umowa mu się skończy i sajonara.
Te teksty zaczerpnięte z czeluści Mirko, te wartości sprawiły że nikt nie chce z nim spędzać
Wiecie co Mireczki?
U mnie w #pracbaza jest typowy piwniczak. Nie kryje się z tekstami z wykopu, charakterystycznymi komentarzami słownictwem, zwrotami. Najlepsze jest to że myśli iż jest to śmieszne a pracując kilka miesięcy jest do zwolnienia bo nie ogarnia tego z czego miał być taki dobry. Umowa mu się skończy i sajonara.
Te teksty zaczerpnięte z czeluści Mirko, te wartości sprawiły że nikt nie chce z nim spędzać
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: Zawsze się zastanawiam, gdy ktoś powie o "śmieszkowaniu", czy ma konto na wypoku. Ja używam normalnej polszczyzny, więc w ten sposób się nie wyda, że mam.
- 2641
Dzwoni do mnie Tato z tekstem "Turboraver miałeś włamanie na działce, jestem na miejscu,nic nie zginęło". Mówił to spokojnie a nawet wyczułem po toku wypowiedzi, że całą sprawą jest jakby rozbawiony. Dodaje że coś znalazł wsuniętego pod drzwi altany , które zostały wyważone ,ale zamknięte. Skończył rozmowę żeby mi wysłać takiego mmsa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #truestory #coolstory #dzialka
#heheszki #truestory #coolstory #dzialka
źródło: comment_gclySmeOA0hPhlJ3i5oLDv87iAVdXXxO.jpg
Pobierz@turboraver normalnie respekt.
- 503
@turboraver: Wygląda jak napisane przez dzieciaki z podstawówy. Trzeba się zająć pijaństwem wśród dzieci!
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@OzaweNakashi: Zorientowałam się po pierwszym zdaniu, że to ściema. Polacy robią remonty w wakacje.
625
Krótka historia o tym jak Sony okradło mnie na 125 zł

Uważajcie jak kupujecie dodatki do gier w sklepie PS Store. Mogą nie działać. Sony kasy nie odda. A w ogóle to wasza wina :)
z- 181
- #
- #
- #
- #
- #
- #






























