Wyszło słoneczko myślę, że przyoszczędzę w kwietniu 250zł na paliwie i będę jeździć na rowerze do pracy. Dzisiaj 5 rano śmigam i na przerwie orientuję się, że nie mam telefonu. Pewnie w domu zostawiłem. Wracam, a w domu nie ma. Cyk powrót do pracy. Gadka z ochroniarzami czy ktoś nie znalazł i nie oddał. Nikt. Pewnie gdzieś po drodze zgubiłem. Przeszukałem 6km trasy i nic. Chciałem przyoszczędzić 250 i jestem klocka w
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trustory? Jak ksiądz na późniejszą wizyte zareagowal?


@HIGH_BEAM: Nijak, bo nigdy nie nawiązywał w żadnej rozmowie do tej sytuacji.

To był swój chłop i uznał, że plaskun wystarczy XD

Powiedział tylko po wszystkim, że mam się opanować, bo gorzej dostanę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
Już nawet nie wiem, jaki to poziom #logikarozowychpaskow. Taka akcja z wczoraj:

1. Pytaj o kogoś, co tam u niego etc.
2. Spotkaj się z tą osobą.
3. Przywitaj się, a zaraz nie odzywaj się do niej ani słowem, ignoruj, za to ochoczo rozmawiaj z resztą towarzystwa.

#takbylo #truestory #rozowepaski
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ty_wuju: albo gorzej, wysłałem zapytanie do 15 firm podając co potrzebuje, na kiedy itd i dostałem odpowiedź z 1, jak po dwóch dniach zadzwoniłem po reszcie i powiedziałem że maila wysłałem to dostałem jeszcze jednego maila. Jak widać mają tyle roboty że mogą olać potencjalnych klientów
  • Odpowiedz
1. Bądź mną
2. Idź w marcu do chirurga celem wycięcia pieprzyka z pleców
3. Siedzisz w kolejce prawie godzinę
4. Sorry Panie Rales, mamy remont sali zabiegowej, proszę przyjść za miesiąc
4. kur....
5. Przychodzisz za miesiąc
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Właśnie piękna dziewczyna poprosiła mnie o pomoc. Była niewiadoma i chodziło o odczytanie rozkładu jazdy. Ja chcąc być kulturalny i pomocny mówię:


No i potem się skapnalem co się stało.
#zalesie #truestory
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cgup: e tam, znam jednego niewidomego i nieraz zdarzało mi się na koniec rozmowy telefonicznej rzucić "to widzimy się/do zobaczenia" albo tego typu wstawki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oni wolą (w większości) żeby używać normalnych zwrotów z codziennego języka i się nie przejmować.
  • Odpowiedz
Jesteś strażakiem.
Wybucha pożar.
Jedziesz na miejsce.
Jest jedna drabina.
Na pierwszym piętrze w oknie stoi kobieta i w drugim oknie obok mężczyzna.
Kogo ratujesz i dlaczego?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na pierwszym piętrze w oknie stoi kobieta i w drugim oknie obok mężczyzna.

Kogo ratujesz i dlaczego?


@bialapodlaska78: Starszą lub mniej sprawną osobę (otyłą bądź bardzo szczupłą). To pierwsze piętro, młoda, zdrowa i sprawna osoba może wyskoczyć przez okno i nawet nie skręcić sobie kostki.

Na pierwszym piętrze w oknie stoi kobieta i w drugim oknie obok mężczyzna
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Wiecie co Mireczki?

U mnie w #pracbaza jest typowy piwniczak. Nie kryje się z tekstami z wykopu, charakterystycznymi komentarzami słownictwem, zwrotami. Najlepsze jest to że myśli iż jest to śmieszne a pracując kilka miesięcy jest do zwolnienia bo nie ogarnia tego z czego miał być taki dobry. Umowa mu się skończy i sajonara.

Te teksty zaczerpnięte z czeluści Mirko, te wartości sprawiły że nikt nie chce z nim spędzać
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzwoni do mnie Tato z tekstem "Turboraver miałeś włamanie na działce, jestem na miejscu,nic nie zginęło". Mówił to spokojnie a nawet wyczułem po toku wypowiedzi, że całą sprawą jest jakby rozbawiony. Dodaje że coś znalazł wsuniętego pod drzwi altany , które zostały wyważone ,ale zamknięte. Skończył rozmowę żeby mi wysłać takiego mmsa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #truestory #coolstory #dzialka
turboraver - Dzwoni do mnie Tato z tekstem "Turboraver miałeś włamanie na działce, je...

źródło: comment_gclySmeOA0hPhlJ3i5oLDv87iAVdXXxO.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 72
Wczoraj, za kasami w Simply wolontariuszka WWF spytała się mnie czy lubię zwierzęta. Powiedziałem, że tak i pokazałem jej kupionego kurczaka.
#truestory #heheszki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Boros a poprosiłeś go o comiesięczne wpłaty na konto, żebyś mógł regularnie pokazywać jak bardzo lubisz zwierzęta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz