#triphop #muzykaelektroniczna
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 1

- 4

- 2
- 14
"Wpadło mi w ucho...", odcinek: 86, Son Lux. Subskrybuj tag: #wpadlomiwucho
Cześć! Pamiętacie jeszcze "Wpadło mi w ucho..."? Czas zakończyć kolejną długą przerwę i powrócić z najnowszym odcinkiem. Zapraszam na kolejne spotkanie z wybitnym artystą i jego muzyką. Artystą, którego nie usłyszycie w tym czymś zwanym #mirkofm, artystą, który nazywa się Ryan Lott i pochodzi z Nowego Jorku. Ryan jak na razie ma w swoim muzycznym dorobku trzy
Cześć! Pamiętacie jeszcze "Wpadło mi w ucho..."? Czas zakończyć kolejną długą przerwę i powrócić z najnowszym odcinkiem. Zapraszam na kolejne spotkanie z wybitnym artystą i jego muzyką. Artystą, którego nie usłyszycie w tym czymś zwanym #mirkofm, artystą, który nazywa się Ryan Lott i pochodzi z Nowego Jorku. Ryan jak na razie ma w swoim muzycznym dorobku trzy
źródło: comment_3K4sxaWyaSvZqdfDn8a3T3KOs6MkzLWX.jpg
Pobierz
Emtebe
- 2
BONUS!


qnebra
- 0
@Emtebe: zapomniałem dodać. Naprawdę lubię twój cykl "Wpadło mi w ucho"
#alterowerytmy Jak to się stało, że na mirko nie wpadł jeszcze "Small Time Shot Away" od #massiveattack ? Przecież to klasyk!
#triphop #muzykaelektroniczna
#triphop #muzykaelektroniczna

- 2
- 3

- 3
- 7
- 2
@rainkiller: nie zna się ;_;
- 0
@rainkiller: w sumie podobne klimaty, moze faktycznie koncert nie byl udany... dla mnie w tej muzyce jest magia
EDIT : +nowy material Portishead w ogole mi sie nie podoba, moze to byla przyczyna ?
EDIT : +nowy material Portishead w ogole mi sie nie podoba, moze to byla przyczyna ?
- 4
- 2
- 1
@omoshiroidesune: Tak jak całe Maxinquaye ;)
@heheszek: Szkoda, że nie mogłam być na dniach sosnowca gdzie był i on ;< #tyleprzegrac
- 2
- 3
@Mimla: Najbardziej alternatywna postać w polskim rapie.
- 1
- 1
- 5
@heheszek: no bjork nie lubię najbardziej























