Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Niepatrz
- 1

zalogowany_jako
via Wykop Mobilny (Android)- 10
@Niepatrz: co pan panie bagieto?

WujaAndzej
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@CacyIsBack: Jeśli ktoś szyfruje swoje dane to nie ma się czego obawiać.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@MikuFan1337: W tym momencie niestety leży
- 3
@MikuFan1337: Na ten czas to empire, nightmare i cebula leży
- 4
@kuba130000: tak na serio to przejrzyj na reddit r/conspiracy, może znajdziesz coś ciekawego
@enforcer: i lepiej też voat.co 4chan 8chan bo reddit to raczej ostoja cenzurowania
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Tik3rX: raczej nie. Sa inne markety. Vemdorzy sie poprzenosili
- 0
@CacyIsBack: wiadomo gdzie znajdę seussa?
@sobakievich: Szczerze, to na przeglądarce TOR niezbyt fajnie się ogląda, musiałbyś umieć wyłączać NoScripta (taka wtyczka), jak masz więcej pytań to pisz na PW. Jednak kolega dobrze powiedział, znacznie lepiej używać do takich spraw VPN'a albo proxy.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MotykaEustachy: jeszcze morderco
- 3
@taki_tam_ktos: O widzisz swój chłop :D
- 11
Po blisko 6 latach działalności Dream Market zostaje zamknięty.
Najczęściej używany i jeden z najstarszych marketów kończy działalność.
https://darkwebnews.com/darkwebmarkets/dream-market/dream-market-shut-down-and-transfer-services/
@ZaufanaTrzeciaStrona: Dziwne że Adam jeszcze nie wsppomniał nawet o tym. Liczę na dokładne zbadanie przez niego tej sprawy ( ͡
Najczęściej używany i jeden z najstarszych marketów kończy działalność.
https://darkwebnews.com/darkwebmarkets/dream-market/dream-market-shut-down-and-transfer-services/
@ZaufanaTrzeciaStrona: Dziwne że Adam jeszcze nie wsppomniał nawet o tym. Liczę na dokładne zbadanie przez niego tej sprawy ( ͡
źródło: comment_7J0R3W19U6LFhVqDDzy3eybifDr0FFVA.jpg
Pobierz@cyberpunkbtc: Niestety niewiele wiadomo o okolicznościach. Ale śledzimy.
@blacktyg3r: ktoś zaraz zapuka do twych drzwi
- 2
Komentarz usunięty przez autora
- 3
@Nemootji: poratowałbyś linkiem?
przypominam, gdyby ktoś nie widział a był zainteresowany zdobyciem wiedzy na temat największego shitcoina zaraz za bitcoinem (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞ do pobrania za darmo w formacie PDF, napisane lekkim językiem, przyjemnie się czyta, wymagany angielski średnio-zaawansowany choć myślę, że i osoby na średnim poziomie też sobie poradzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mastering Monero
#bitcoin #monero #kryptowaluty
Mastering Monero
#bitcoin #monero #kryptowaluty
źródło: comment_aCPDW8sNPPRilw67LjAjGI8O2ckUO73n.jpg
Pobierz- 1
@cyberpunkbtc: nie wiem jak w grinie ale w Monero inflacja będzie % co raz mniejsza z każdym rokiem, ile można ci to tłumaczyć? poza tym tail emission ma za zadanie zachęcić minerów do utrzymywania sieci, ciekawe kto w Bitcoinie będzie kopał bloki, jak nagroda za blok będzie znikoma, a (wg waszej wizji) większość będzie siedziała w LN ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bekazplatnychtypow: Co za typ. Przecież pisze o inflacji w grinie że jest wysoka.
Opłaty transakcyjne. Przecież masa operacji będzie onchain (nie mam na myśli zwykłych transakcji)
Opłaty transakcyjne. Przecież masa operacji będzie onchain (nie mam na myśli zwykłych transakcji)
- 5
dziala wam cebulka?
#tor
#tor
- 4
Gdzie szukać wycieku morele? Na scylli pusto, inne stronki typowo z wyciekami również. Przydałoby się, bo bym sobie customowy słownik zrobił XD
może nawet o nowe tęczowe bym się pokusił
#morele #hacking #tor #bezpieczenstwo
może nawet o nowe tęczowe bym się pokusił
#morele #hacking #tor #bezpieczenstwo
Na Cebulce jest, nawet na Z3S o tym pisali.
Za to taka baza numerów telefonów i maili też cenna dla konkurencji ( ͡º ͜ʖ͡º)
@niepodszywamsiepodbiauka
@niepodszywamsiepodbiauka
Który z torów w Polsce jest wart uwagi? Chciałbym wypożyczyć jakieś sportowe autko i pojeździć. #kiciochpyta #tor #motoryzacja
@mlodyfubu: mogę Ci powiedzieć, że Poznań i Kielce są tylko godne polecenia
@Mirekzkolega: Nurburgring* XDDDD
Moze glupie moze madre nie wiem( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jest jakis program ktory "zmodyfikuje" randomowo wiadomosc? Chodzi mi o korelacje stylów pisania
#bezpieczenstwo #internet #darknet #tor #siecikomputerowe #programista15k
Jest jakis program ktory "zmodyfikuje" randomowo wiadomosc? Chodzi mi o korelacje stylów pisania
#bezpieczenstwo #internet #darknet #tor #siecikomputerowe #programista15k
@elektryczny_pastuch: poza tym, bagiety już jado
- 1
@elektryczny_pastuch: poza tym, bagiety już jado (╥﹏╥)
#bitcoin czy ktoś posiada, lub chcę zainstalować, swóje node LN ?
I chciałby się speerować?
Może nalepiej na #tor .
Możecie też wysłać mi adresy na priv lub na #bitmessage BM-2cWvpExVXryBvKLKTvdMehhq83q7yVL9ER lub inne kontakty podane tutaj https://www.wykop.pl/wpis/37514813/tworzymy-mala-grupe-osob-zaintersowanych-wolnoscia/
I chciałby się speerować?
Może nalepiej na #tor .
Możecie też wysłać mi adresy na priv lub na #bitmessage BM-2cWvpExVXryBvKLKTvdMehhq83q7yVL9ER lub inne kontakty podane tutaj https://www.wykop.pl/wpis/37514813/tworzymy-mala-grupe-osob-zaintersowanych-wolnoscia/

























