#topmodel
Przeciez to widac ze to sa jacys wannabe projektanci. Maja po kilka ka followersow na insta, prowadzac jakis maly sklep internetowy z mieszkania xD TVN im dal po 200 euro i pewnie jeszcze byli szczesliwi xDD
Przeciez to widac ze to sa jacys wannabe projektanci. Maja po kilka ka followersow na insta, prowadzac jakis maly sklep internetowy z mieszkania xD TVN im dal po 200 euro i pewnie jeszcze byli szczesliwi xDD

















#topmodel