#tonyhawk #rare #banthis
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 3

Wieczór to dobra pora na pogranie w Tony Hawka 3 i popijanie piwka :)
#gry #tonyhawk #picie #czujedobrzeczlowiek
#gry #tonyhawk #picie #czujedobrzeczlowiek

wojtaasp
- 1
@wujeklistonosza: ( ͡° ͜ʖ ͡°)


wujeklistonosza
- 0
@wojtaasp tam cały soundtrack prawie to perły muzyki
- 1415
- 129
@ciemny_kolor Antek a nie Tomek.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 398
konto usunięte via Android
- 5
@msichal dziala
konto usunięte via Android
- 4
@msichal chrome
- 11
konto usunięte via Android
- 0
@Whoresbane zrob no taki ze skyrim to gorace beda
- 0
- 0
@ZjemCiKeczup: W sumie nie sądziłem, że Tony potrafi jeszcze tyle rzeczy i to na takim stylu. Ta fakie 720...
- 4
Wszystkiego najlepszego Panu Tonemu. 5 dyszek na karku, mentalna młodość. #skateboarding #tonyhawk
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@Zycia_sens: Jak TH3 ty mój numer jeden to

- 47

@joolekk: @JavaDevMatt:

- 6
- 0
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
@Pshemeck: jak odpaliłeś na nowszym systemie?
konto usunięte via Android
- 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Krs90: Ale żeś mi czasy przypomniał, dzięki!
- 1
- 1
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: @ViperJay: dzialal przez GameSpy, ktory juz umarl. Pamietam jak bylo kilka serwerow i zawsze byly pelne. Dawne czasy..
- 2
@ViperJay: @Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: wlasnie sobie zdalem sprawe, ze ta gra ma 15 lat..
- 11
- 1
@gitarasiema: nie pamiętam, zainstaluje sobie tą gierkę i sprawdzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
daj mi 2-3 dni (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
daj mi 2-3 dni (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
@nocneszczury: Ile ja godzin przy tym w kafejce spędziłem.






























