Zawsze patola taka na securze ze przy rajdzie feru crash wywala?

Ledwo człowiek 2 bolty zdarzył posłać aby wpis dostać…

#tibia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nighthuntero: chujki mają z tego profit (tc za transfery, paymenty za kary, abonamenty żeby na dc żeby wcześniej spoty rezerwować), przywileje i pewność, że nikt im tego nie odbierze. P------e jest to, że ludzie przeszli z tym do porządku dziennego i jeszcze bronią tego systemu, pomimo, że są w nim tylko bydłem do przeganiania ze spotów, frajerami z marketu do kupowania dropu z bossów na które nie mają wstępu i
  • Odpowiedz
#tibia powstała nowa gildia na świecie Thyria. Fusion Reborn. zachęcam każdego kto by chciał dołączyć :)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WscieklyIRozjuszonyManlet: żadne dominando nie jest spoko. Grałem w reapersach na pelorii i później w hill kiedy bobek wygryzł poprzednią gildie na bonie. W obu przypadkach uważam że to było pastwienie się nad innymi graczami którzy od Ciebie roznili się tylko tym że mieli mniej czasu na grę lub mniej zgraną gildie.
  • Odpowiedz
Przypominam, że skupuje wszystkie tc 37,5 / 250. Nie robię żadnego resell, po prostu jestem p------y i 4 raz w tym roku zmieniam postać. Był 400 lvl ms, później 500, teraz biegam 600 ale to nadal mało i kupuję 800 #tibia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BROKOLINI92: w sumie ja podobnie robiłem xD najpierw coś tam od zera do 150, potem kupiłem 300, następnie 400 wbiłem 500, kupiłem 600 potem 700 xD i teraz znowu gram od nowa
  • Odpowiedz
#tibia Denerwuje mnie brak jakichkolwiek zabezpieczeń przed lagami. Gram wczoraj u rodziców na wsi gdzie net może nie jest idealny ale działa spoko. Pół godziny po zalogowaniu zfreezowalo mnie na 2 sekundy= deska na carnivorach. Po odrabianiu przez 2h ta sama sytuacja i deska na grimach na 5 blessach bo stwierdziłem że drugi raz się to nie stanie i nie chciałem marnować czasu. Rezultat na 2,5h gry? Downgrade z 317
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odpaliłem sobie #tibia pierwszy raz po chyba 15 latach i o panie ile się pozmieniało, przynajmniej na początku ;d Od razu wybieranie profesji, 8 lvl w godzinę, jakieś sloty na czary, które w ogóle dostaje się za levelowanie i nie trzeba ich kupować, pełno nowych okienek i opcji.
Teraz Rookgard to jest jakaś typowa wyspa, na którą można później popłynąć?
Jakie są teraz ogólnie wasze wrażenia z grania w porównaniu
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Emca: fajnie sie gra, bo jest spora różnorodność. Jak nie chcesz expić to idziesz robić bossiki albo stoisz w dp i rozmawiasz z ludźmi lub też klepiesz jakieś taski
  • Odpowiedz
@Emca: czy w dobra? Ciężko orzec. Czy w konieczną? Na pewno.
Dużo osób tasuje się do tego jak ta gra wyglądała na etapie 7.X, niektórzy nawet wcześniej, ale pod wieloma względami ta gra nie miałaby dzisiaj racji bytu.
  • Odpowiedz
Mam konto z 5750tc nontransferable do lipca, coinsy pochodza ze sprzedazy chara, konto jest tylko moje, zarejestrowane na mnie. Za 600 zł moge puscic, jest ktos chetny? Moge wystawic allegro. #tibia
brzecu99 - Mam konto z 5750tc nontransferable do lipca, coinsy pochodza ze sprzedazy ...

źródło: IMG_8100

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sporo lat nie grałem i po powrocie "zasmakowałem" trochę pvp i muszę się spłakać. Za czasów 7.x czy 8.x tłukłem się namiętnie w wojnach zarówno na rl jak i na masie rl otsów i moim zdaniem byłem w tym dobry - przeważnie topka we fragach, dobre ekipy, timing, bez zamuły, p---y przed mutacją nie darłem itp. itd. Ogólnie to była moja ulubiona aktywność w tej grze. IMO najlepsza mechanika pvp jaką tylko
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@andr11u: ja ostatnio spełniłem swoje dziecięce marzenia i wbiłem rsa xd jako dziecko zawsze mnie tłukli bo nie ogarniałem gry więc ostatnio odpaliłem swojego potężnego 70 msa i zabiłem kilka 50 lvl zanim przybiegł 1000 lvl i zabił mnie pierdem
  • Odpowiedz
@andr11u: wiesz co, teraz fajna zabawa (według mnie) polega na bieganiu 1 vs 1 na trudnych spotach typu energy libka, rotteny i lurowaniu w taki sposób, żeby wyłożyć przeciwnika. Wtedy jak padasz to full blessy.
  • Odpowiedz
#tibia niech oni cos zrobia z mechanika bossów, 3 podejscia do Morshabaala na securze i trzy nie udane przez trolli...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@revantes: głupota ze world bossy mają takie mechaniki

Jak jest +100 osób wiadomo że ktoś albo nie ogarnia albo trolle. Mechanika jak gaz by zupełności wystarczyła na trolli
  • Odpowiedz
  • 1
@m76859: szczerze to nie mam czasu na bossowanie jakoś bardzo. Regularnie vlad, magma, warlock i to są jedyne bossy, które robię prawie codziennie. Mam na to stałą ekipę i obrabiamy wszystko w ciągu 30 minut. Czasami drume i oberon. Goldy i gd dla tokenów (lub mini library, ale ciężko dorwać ekipę na to), jeszcze włączę arbazilotha jak ogarnę dostęp. Wcześniej zanim pojawiły się dzieci, to na swoim prawdziwym charze robiłem
  • Odpowiedz
nosicie jeszcze w plecakach zestaw assasinki + tarcza na erpekach na jakieś przebieganie, czy to już przeszłość zupełna?

#tibia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętam jak podczas mojego pierwszego podejścia do tibijki latałem za necrosami, a zdropienie bohów to był mój mokry sen (wtedy bohy to było coś). Niemal 25 lat później, dwie czy trzy postaci później wreszcie się ten ewenement wydarzył.

Jak sądzicie, ile necrosow trzeba zajebač żeby zdropić pierwsza parę? Biorę po 200 tckow od każdej drużyny i słucham państwa.


#tibia
Kremufka2137 - Pamiętam jak podczas mojego pierwszego podejścia do tibijki latałem za...

źródło: 10277

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale losowość w Tibii to jakiś żart


@6kuma: przypominam że przez X lat nie było rajdów orków na femour hills bo zapomnieli je włączyć w kodzie gry xD
  • Odpowiedz