Kto tutaj uzywa thinkpada T61 z karta nvidia 140M na windows 7 64bit?

Wczoraj zrobilme reinstall z 32 na 64 i caly czas sterownikow do grafiki nie moge znalezc.

Instalowalem najnowsze ze strony nvidia - odpalam film - wywalają się(drivers crushed blablabla). Na tych ktore sam sobie windows sciaga po odpaleniu filmu dostaje bluescreena (nvcośtam.sys) i na tych ktore sa na stronie lenovo to samo.

Jakies
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sneakerro: Rozbierałem T60 kilkakrotnie, bez większego problemu - po prostu wymaga to "odrobiny" cierpliwości. Myślę, że R500 nie powinien być cięższy w rozkręceniu. ;)

Tylko ważne, by śrubki po wyjęciu kłaść tak, by odwzorować gdzie oryginalnie były, bo są w różnych rozmiarach.
  • Odpowiedz
@Vojak: Ten akurat jest brata. Brat pogrywa w GTA:SA, a ja na swoim x61 (dawałem jego foto wcześniej, jest nawet widoczny na zdjęciu powyżej) grywam Raymana 2 i NFS Porshe. ;)
  • Odpowiedz
Dzisiejsze laptopy to jednak słabe jakościowo są... Siedzę sobie teraz na ławeczce i patrzę na mapę #ingress szukając kolejnych farm portali. Po niecałych pięciu minutach ekran zamarł i na zmiany zawartości reagowaly tylko (nie)parzyste linie pionowe, oczywiście reagowały tylko na kolory w zakresie biały-szary, bo do czerni nie były w stanie zjechać. Żeby było weselej- siedmioletni #thinkpad nie cierpi na żadną taką przypadłość (Ba! Dysk twardy ma odnotowane
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@x_ostry: x61 to w zasadzie tylko kwadrat, dodatkowo ciężko znaleźć takiego z większą rozdzielczością niż 1024x768, T61 zaś można kupić np. 14'' z 1280x800, zdecydowanie przyjemniejszym ekranem. Z drugiej strony, dość łatwo o x61 tablet w takiej cenie jak T61, z rozdzielczością 1400x1050.

Także moim zdaniem to kwestia tego, co się akurat trafi i w jakim stanie jest :>
  • Odpowiedz
#laptopy #thinkpad #cokupic

Zastanawiam się nad zakupem thinkpada x200s lub podobnego. Służyłby do internetu, filmów i ew. starych gier. Zależy mi na modemie 3g gdyż posiadam mobilny internet orange. Rozważam zakup nowej baterii by trzymał do 7 godzin (możliwe?). Do tego zainstalowałbym jakiegoś ubuntu albo minta by wszystko jakoś działało. Dobry pomysł? Jak kupować by nie przepłacić lub nie trafić na rozlatujący się złom? Na co
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#thinkpad #komputery Mirki kochane, miał ktoś z Was przyjemność korzystania z ThinkPad`a serii Edge? Konkretnie chodzi mi o E531, ale to w zasadzie bez różnicy, bo różnią się tylko rozmiarem i bebechami. Jak się sprawuje ta "legendarna" klawiatura? Naprawdę jest taka wygodna?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ricz: Powtarzam, musisz się zdecydować. Ma być uniwersalny i do grania, czy ma być do kodzenia/pracy? To inne segmenty komputerów, Edge to taki quasi-biznes, Zostań przy Z500, pogodzi wszystkie Twoje potrzeby, bo na E531 nie pograsz po prostu. Chyba, że jesteś w stanie zwiększyć budżet albo pójść w używane - wtedy będzie zupełnie inna rozmowa.
  • Odpowiedz
#it #komputery #technologia #thinkpad

Thinkpada X31 sobie kupiłem. Zaprawdę świetny jest to sprzęt, do tego udało mi się dorwać model w stanie jak z fabryki, ani ryski.

Fakt że Pentium M i 1GB RAMu to już nie jest topowa konfiguracja, ale jako komputer do przeglądania internetu to się nada. Do tego w zestawie była torba, bateria również jak nówka + oryginalny XP Professional. I
Caroo - #it #komputery #technologia #thinkpad 

Thinkpada X31 sobie kupiłem. Zaprawdę...

źródło: comment_GHkrc1fJqoDnwZAvLAFx53OBIRDskLtn.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poużywałem parę godzin tabletu i naprawdę nie wiem, jak można mówić, że da się na nim zrobić prawie wszystko wygodnie. Jak wyłączyłem tablet, wyczyściłem matrycę w moim ThinkPadzie X60s, ucałowałem go i zrobiłem w chwilę to, co próbowałem zrobić na tablecie.

#tablety #komputery #gorzkiezale #thinkpad
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tylewygrac pytam się siostry jakiego laptopa by sobie kupiła jakby miała hajs. Odpowiedź z gatunku poprawnych: "Jakiegoś poleasingowego ThinkPada, reszta to śmieć" #thinkpad
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach