Borze co to za gowno #polsat #teraz #kabaret
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
bialystok
- 1

Grzybek3213
- 0
@bialystok: jakieś bezbeki
- 3
#teraz w #teleexpress EXtra będzie o mireczku co udaje na ulicy #ninja bo go ktoś napadł i teraz wymierza sprawiedliwość xD
#grochow #heheszki
#grochow #heheszki
- 0
@Xavax: a stare to sprzed 3 lat min xD IE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://ipragapoludnie.pl/artykul/grochowski-ninja-na-strazy/103246
https://ipragapoludnie.pl/artykul/grochowski-ninja-na-strazy/103246
- 1
- 5
- 3
@Xaveri: najbardziej śmieszy mnie kiedy widzę odpowiedzi na płacz o smogu, że to dotyczy tylko krakowa czy warszawki, kiedy w takich pieprzonych siedlcach wystarczy wyjść na ulicę (poczta na rynkowej) i od 19 nie da się oddychać, a nie ma tam wcale domków jednorodzinnych gdzie pali się cholera wie czym
wracając z siedlec przejeżdżam przez drobne miasteczka w 2 z 5 siwo
wracając z siedlec przejeżdżam przez drobne miasteczka w 2 z 5 siwo
- 1
- 1
#teraz
Podkreślam że manekin wygląda bardziej jak facet niż ja typiarka.
Podkreślam że manekin wygląda bardziej jak facet niż ja typiarka.
Dziwulski bajdurzy w trójce #teraz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Czekam na fragmenty odcinka, o ile będą jakieś ciekawe ;)
- 2
- 1
@kacperski1: To są parówki w bułce. Fajne felgi.
@prdlt: sam wybierałem, dzięki
@EmilianSzwaja: i co w związku z tym
konto usunięte via Android
- 0
@Duze_p--o Z telefonem siedzisz?
- 0
@Gruby_Mirek: a jak! to był Vetulani, szanuję!
- 15
@zadnoo: sam żeś
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
konto usunięte via Android
- 1
@MinisterstwoPropagandy: tylko potem nie płacz jak się któraś zdetonuje
- 0
@Szrlh: Nie ma padaki ja je znam. Spokojne dziewczyny
- 4




















