via Android
  • 1
@cutecatboy chciałem odpisać, że dzieci bardzo się ucieszyły z prezentu na święta, ale tym potwierdzę swój numer telefonu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
#telegram #pytanie
Od nowego roku przezstało mi działać zapisywanie filmów do galerii(przed północą 31.12 jeszcze zapisywałem). To jakiś problem ogólny czy tylko u mnie? Zdjecia i wszystko inne normalnie wpadają do galerii a filmy zapisuje niby do pobranych ale tego nigdzie nie ma jak ktoś usunie z wiadomości.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telegram Macie jakieś sposoby żeby ominąć te ograniczenie na telegramie na wysyłanie wiadomości na grupach?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Honorowy_dawca_mysli: A to co tu dziwnego? Na wykopie masz stały festiwal kometnarzy nienawistych wobec kolejnych to nacji (a nawet Polakó o innych pogladach) to czemu w innych krjajach miałoby być inaczej gdy dojdzie do sporów? Gdy jest jakas scysja miedyznarodowa to jest naturalne zachowanie - mówię to jako osoba od lat obserwujaca zagraniczne portale i komentarze w polskich tematach. Gdy problem znika to znika fala negatywnych komentarzy.
  • Odpowiedz
#telegram jest ktoś w posiadaniu linka do serwerów na telegramie z Ukraińcami i wgl ludzi co szukają nowych znajomych ?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telegram #ios

coś się zmieniło jeżeli chodzi o telegram? Bo od kilku dni nie dochodza mi powiadomienia. Tzn zawsze mialem dla telegrama wylaczona opcje w tle działania, ale zawsze dzialalo normalnie a od kilku dni mam powiadomienie dopiero jak wchodze w aplikacje :/
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uff mój chłopak wreszcie zainstalował #telegram będę mogła odinstalować Messenger który drenuje mi baterie bo w sumie po nic innego go nie mam a tylko z nim gadam a wszystkie pracowe rzeczy to tylko slack i telegram. Durov budzi moje zaufanie o wiele bardziej niż Zuckerberg a i technicznie wymiata tak w ogóle to przypominam o czacie wykopowym który zalozylam https://wykop.pl/wpis/73454705/chcepogadac-ej-mirko-murki-zlozylam-czat-o-nazwie- zresztą w sama porę opuszczam ten statek https://www.theverge.com/2023/10/30/23938283/facebook-instagram-ad-free-subscription-eu
KingaM - Uff mój chłopak wreszcie zainstalował #telegram będę mogła odinstalować Mess...

źródło: karmienie gołębia bułką

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach