Bardzo ciasny temat - zdaję sobie sprawę jak bardzo i że mało kogo to zainteresuje, ale uruchomiliśmy z moim różowym bloga teatralnego o czesko-polskim teatrze w Cieszynie

#kultura #teatr #cieszyn #bielskobiala

Ciekawostka taka, że postawiłem to na node.js i napisałem od zera edytor taki jak ma medium.com (no pi razy drzwi) - postawię później jakiś serwer testowy, żebyście mogli pobawić się CMSem #javascript
rezoner - Bardzo ciasny temat - zdaję sobie sprawę jak bardzo i że mało kogo to zaint...

źródło: comment_pnOy1D1Rjk30Sff6AANZdY5ibOyp7r8f.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- Zamawiał pan budzenie na siódmą?
- Tak
- No to szybciutko, bo już dziewiąta.

Jeżeli ktoś jeszcze nie był na Turku we Włoszech w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej, to szybciutko, bo już tylko dwa przedstawienia zostały!

Naprawdę
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukasz_: na moto to chyba ciężko z garniturami i kieckami jechać :)

Jeżeli pasują Wam musicale, to wiadomo #tylkobaduszkowa w Gdyni. Notre Dame szczególnie wybitne nie jest, więc znajdziecie na pewno coś jeszcze ciekawego - tam nie ma kiepskich przedstawień.

Z operą w Warszawie też za dobrze nie jest. Jeszcze dziś i chyba jutro grają Krakowiaków i Górali - podobało mi się przedstawienie. Fajne, bo śpiewają młodzi ludzie na kursach
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek o kurcze, dzięki za tak szczegółową odpowiedź :) Przejrzę to wszystko i na pewno dam znać czy i na co się zdecydowałem. Festiwal póki co odpadnie prawdopodobnie, bo mam już plany na te dni. Jeszcze raz dzięki!

ps. sorry, że dopiero teraz odpisuje ale wiadomość przeczytałem wcześniej na szybko przez apkę, a przy komputerze dopiero teraz miałem wolną chwilę żeby sprawdzić dokładnie to o czym pisałeś :)
  • Odpowiedz
Kolejny raz przez przypadek trafiłam do #teatr na #monodram i tym razem jestem pozytywnie zaskoczona.
Maciej Wojtyszko >>> Bóg, ja i pieniądze - Scena Miniatura w Krakowie.
Trochę wesoła, trochę smutna opowieść o wielkiej miłości, która może zdarzyć się zawsze… Bohaterkę, Marię, spotykamy podczas robienia codziennych zakupów. Ta banalna z pozoru sytuacja okazuje się początkiem fascynujących i poruszających zwierzeń dojrzałej kobiety, która jest równocześnie naiwna i mądra, zagubiona
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dopiero oglądnąłem pilota ale już wiem że będzie dobrze. Klimat wylewa się z ekranu, świetna muzyka i dobrze zapowiadające się postacie. Zastanawia mnie tylko dlaczego ja o tym serialu wcześniej nie słyszałem.. A teraz włączam drugi odcinek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam!
#seriale #artysci i może też #teatr
d.....k - Dopiero oglądnąłem pilota ale już wiem że będzie dobrze. Klimat wylewa się ...

źródło: comment_IflN02GZhzMpYDL4kcjfnCAWm8DyFts1.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chodzicie do teatru? Nas interesuje więcej niż repertuar.( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlaczego? Bo teatry finansowane z publicznych pieniędzy podlegają takiej samej kontroli obywatelskiej, jak inne instytucje, które wspólnie utrzymujemy. Ostatnio pomagamy Kaliskiej Inicjatywie Miejskiej, która chciała poznać szczegóły konkursu na dyrektora Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu. Więcej: https://siecobywatelska.pl/kurtyna-w-gore/
#watchdogpolska #prawo #prawodoinformacji #kalisz #teatr
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Dziś o 18 w Łaźni Nowej grają po raz ostatni Pospolite Żywoty Martwych Polaków. Polecam bardzo! Tylko trwa to 4h :p
  • Odpowiedz