Hej #krakow, wie ktoś coś na temat sytuacji w teatrze Starym? Bardzo lubiłam tam chodzić za Klaty, a teraz nie wiem czy będzie do czego wracać.
#teatr
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś z Was kojarzy takie znalezisko sprzed roku (może dwóch lat) dotyczący teatru, w którym, poza występującymi na deskach teatru aktorów, były jeszcze efekty specjalne odbiegające od normy wystawianych sztuk. Z tego co pamiętam na ścianie był wielki ekran na którym były pokazywane różne efekty w stylu: burza, sztorm i inne. Kojarzy ktoś?

#teatr #kiciochpyta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oszty: wcześniej było w Polsce przedstawienie "Notre Dame l'histoire" - czyli to samo, ale pod inną nazwą, bo bez licencji twórców chyba, choć w sumie z czołówką polskich aktorów musicalowych. Przedstawienie w Baduszkowej jest pierwszą wersją w pełni teatralną, repertuarową.
  • Odpowiedz