Mirki co myślicie o tym laptopie?
Warto brać za tyle używkę? Zastanawiałem się jeszcze lenovo 700 (nowym)
Laptok na studia (automatyka i robotyka), więc programowanie i CAD. Da radę znaleźć do 3000 cbl coś lepszego? Zależy mi na fhd i mocnym procesorze.
Wołam #szukamlaptopa #laptopy #laptop
Warto brać za tyle używkę? Zastanawiałem się jeszcze lenovo 700 (nowym)
Laptok na studia (automatyka i robotyka), więc programowanie i CAD. Da radę znaleźć do 3000 cbl coś lepszego? Zależy mi na fhd i mocnym procesorze.
Wołam #szukamlaptopa #laptopy #laptop

























Szukam laptopa na studia/praca, będe potrzebował go do:
-programowania
-stawiania wirtualnych maszyn
-edycja zdjęć
może mi się też zdarzyć odpalić jakąś grę lub będę musiał wyrenderować jakiś krótki film będąc w terenie