Wpis z mikrobloga

Dell Inspiron 7559, Lenovo 700-15 (Y700 chyba bym nie zniósł + matryca półmatowa) czy Acer V5-591G? Wszędzie i5-6300HQ, dell GTX 960M, pozostałe 950M. Gry mają najmniejszy priorytet, albo nawet nie mają w ogóle. Potrzebuję lapka, który udźwignie kilka kart w przeglądarce i kilka aplikacji odpalonych naraz bez głośnej pracy wentylatorów. Bez systemu i z HDD, bo SSD niedawno kupiłem, więc zamienię. Ma ktoś któryś z powyższych lub ewentualnie mógłby doradzić, na który się zdecydować?

Ceny prezentują się tak: dell-3344, lenovo 3269, acer 2999. Wizualnie najbardziej odpowiada mi lenovo - biały + głośniki JBL, dell z czerwonymi wstawkami trochę odstrasza. Słyszałem o problemach z lenovo, chociaż mam swojego Y550 5/6 lat i tylko zawiasy podkręcałem.

#laptopy #szukamlaptopa
  • 6
@FxJerzy: Niestety 2.5, więc pewnie wyląduje w miejsce HDD, a ten na zewnątrz. Widziałem jeszcze Wasze propozycje w innych wpisach, np. Dell Vostro 5459 lub ASUS Zenbook UX305UA, które chętniej kupiłbym niż 7559, ponieważ nie zależy mi na gtx 960. Ale jednak nie chcę rezygnować z 6300HQ. Laptok będzie typowo pod Visual Studio.