Pijany mąż puka do drzwi
Otwiera mu żona i krzyczy na niego: - Ty bydlaku! Jak mogłeś popsuć nam taką piękną rocznicę???!!! O której to sie przychodzi? A mąż na to: - No, ale zobacz kochanie. Myśmy dopiero doszli! - powiedział pokauzjąć na ślimaki na podłodze
#suchar
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego zamwiając w barze piwa, nie pije pierwszego i ostatniego? Tylko wylewam
- Bo po pierwszym i ostatnim zawszem mi się odbija
#suchar
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jasio wrócił ze szkoły i woła
- Mamo, mamo dzisiaj widziałem Matke Boską na plebanii;
- Bój się Boga dziecko. Co ty opowiadasz?
- Na Religji byliśmy w Kościele z Siostrą, po czym poszliśmy na Plebanie, drzwi otworzył Ksiądz a z nim była taka pani, wtedy Ksiądz krzyknął:
- "Matko Boska schowal się, bo cię jeszcze ktoś zobaczy!?"
#dowcip #suchar #heheszki #pasjonaciubogiegozartu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przed wielkim widowiskiem opowiem ciekawostke.

Wiecie jak powstal drut miedziany?


  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rzecz dzieje się w kościele. Młoda dziewczynka pyta mamę:
– Mamo, dlaczego pani młoda jest ubrana tak na biało, a nie np: na różowo?
– Bo chce pokazać, że jest dziewcią
– Mamo, a dlaczego pan młody jest ubrany na czarno?
- Bo to nie on ją rozdziewczył
#dowcip #suchar #18+
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziecimo po wojnie w Zwiażku Radzickim jest pokazywany film w kinie, jak towaszysz Satlin kocha dzieci
- Towarzyszu Stalin dajcie mi lizaka - powiedziało dziecko
- Poszła na hvj - powiedział Stalin
"A mógł zabić" - pojawił się napis

#suchar
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do jednej z rodzin miała przyjechać ciocia w odwiedziny. Jasio, najmłodszy synek przywitał ją w drzwiach i mówi:
– Ciociu, fantastycznie, że jesteś. Tato będzie szczęśliwy.
– A dlaczego tak sądzisz, Jasiu?
– Wczoraj wieczorem powiedział, że jeszcze cioci do szczęścia brakuje.

#suchar #pasjonaciubogiegozartu #dowcip
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach