Jeśli chodzi o głośniki to są to Polk Audio T50 i ich nie planuję zmieniać. Potrzebuję natomiast jakiegoś
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Mirki jako że mój obecny wzmacniacz Pioneer A-449 zaczął po latach niedomagać (padł jeden kanał, gra ciszej), przyśpieszam decyzję o wymianie tego elementu audio. Przy okazji chciałbym nabyć coś nowszego, co będzie posiadało już wejście optyczne lub hdmi, jako że obecnie źródłem 90% muzyki jest u mnie TV plus używam głośników też do filmów.
Jeśli chodzi o głośniki to są to Polk Audio T50 i ich nie planuję zmieniać. Potrzebuję natomiast jakiegoś
Jeśli chodzi o głośniki to są to Polk Audio T50 i ich nie planuję zmieniać. Potrzebuję natomiast jakiegoś
źródło: audio
Pobierz@cebula12klocuch13: Kup pan cokolwiek i bedziesz zadowolony, patrząc na wymagania xD
czy wspomiany Marantz NR1200 będzie dobrym rozwiązaniem czy polecicie coś ciekawszego?
@cebula12klocuch13: Ja mam i jest OK. Też zależało mi na w miarę kompaktowych rozmiarach, choć on też całkiem spory.
- 0
Serio ku rwa ? nikt mi nie może odpowiedzieć na to pytanie ?
"czy na tych słuchawkach jest tak że jedna się będzie ladowac, a druga w uchu i będzie działac? a jak wyciągnę drugą z power bańka, a druga włożę do powerbanka to się wymienia? bo moje poprzednie ankery tak miały."
#pytanie #pytaniedoeksperta #audio #sprzetaudio #sluchawki #muzyka #edifier
"czy na tych słuchawkach jest tak że jedna się będzie ladowac, a druga w uchu i będzie działac? a jak wyciągnę drugą z power bańka, a druga włożę do powerbanka to się wymienia? bo moje poprzednie ankery tak miały."
#pytanie #pytaniedoeksperta #audio #sprzetaudio #sluchawki #muzyka #edifier
źródło: temp_file.png9024553126227483036
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@WykopowaDekoherencja: zielonka uspokój się
czy na tych słuchawkach jest tak że jedna się będzie ladowac, a druga w uchu i będzie działac? a jak wyciągnę drugą z power bańka, a druga włożę do powerbanka to się wymienia? bo moje poprzednie ankery tak miały.
#pytanie #pytaniedoeksperta #audio #sprzetaudio #sluchawki #muzyka
#pytanie #pytaniedoeksperta #audio #sprzetaudio #sluchawki #muzyka
źródło: temp_file.png6202046560780392939
Pobierz#muzyka #sprzetaudio #audio #kiciochpyta
Miruny temat DISCMAN, najlepiej Sony - jakiś klasyk. Chciałbym kupić młodemu, bo kupuje sobie płyty swoich "twórców" ale nie ma na czym słuchać, bo nawet w kompie już nie ma dvd. Szukam discmana najlepiej Sony jakiegoś klasyk,a tylko na OLX wszystko jak już działa, to wygląda jak wygrzebane z okopu pod Bachmutem.
Może ktoś z was ma jakiegoś leżaka nieużywanego,
Miruny temat DISCMAN, najlepiej Sony - jakiś klasyk. Chciałbym kupić młodemu, bo kupuje sobie płyty swoich "twórców" ale nie ma na czym słuchać, bo nawet w kompie już nie ma dvd. Szukam discmana najlepiej Sony jakiegoś klasyk,a tylko na OLX wszystko jak już działa, to wygląda jak wygrzebane z okopu pod Bachmutem.
Może ktoś z was ma jakiegoś leżaka nieużywanego,
źródło: Opera Zrzut ekranu_2023-04-27_163442_ireland.apollo.olxcdn.com
Pobierz@dominowiak: tylko to sony może mieć już laser na skraju życia. Pytanie czy dostaniesz nowy laser.
@dominowiak To jak chcesz tak jak kiedyś to CD słuchane na stacjonarnym sprzęcie a na wychodne ripowanie płytek na kompie do mp3 i w kieszeni mały odtwarzacz mp3 + słuchawki.
#audio #kinodomowe #kolumnyglosnikowe #amplituner #wzmacniacz #dzwiek #audioboners #glosniki #audio #muzyka #telewizory #sprzetaudio
Kminie nad audio do salonu. Budżet to tak 7k na wzmacniacz i kolumy chyba że będzie przeskok sensowny to do 8k. Szukam różnych rzeczy, patrzenie na forach to często patologia i polecanie kabla hdmi naświeconego przez typa
Kminie nad audio do salonu. Budżet to tak 7k na wzmacniacz i kolumy chyba że będzie przeskok sensowny to do 8k. Szukam różnych rzeczy, patrzenie na forach to często patologia i polecanie kabla hdmi naświeconego przez typa
@BurgerStrassKarol: Gdybym był tobą z moją wiedzą i doświadczeniami, kupiłbym KEF LS50 i jakiś używany mocny wzmacniacz i nie bawił sie w żadne suby.
Ale jako, że nie jestem, to poleam Ci iść do salonu audio i przesłuchać tego zestawu, ponieważ nikt Ci nie wywróży co będzie pasowało do twojego gustu.
Ale jako, że nie jestem, to poleam Ci iść do salonu audio i przesłuchać tego zestawu, ponieważ nikt Ci nie wywróży co będzie pasowało do twojego gustu.
@BurgerStrassKarol: audiolab zamiast yamahy? Kulturniejszy w brzmieniu
Cześć, posiadam kolumny Mission M34i, zastanawiam się nad zmianą na Indiana Tesi 550 X. Jak myślicie, warto?
Salon około 20m2, raczej ciche słuchanie.
#audio #stereo #sprzetaudio
Salon około 20m2, raczej ciche słuchanie.
#audio #stereo #sprzetaudio
@alebydlak1: Nie warto. Poza tym wydaje mi się, że te tesi będą gorsze.
- 0
Szukam radia 2din 7". Obecnie w swoim samochodzie mam jakiegoś chinczyka wsadzonego, bodajze MP5 7010B. Ktoś poleci jakieś radio 2din które pasowałoby do mojego modelu - Seat Ibiza 6L 2007, oczywiście z Androidem, WiFi itd który będzie pasował? #radio #android #samochody #auto #sprzetaudio
Mirki, podrzućcie jakiś niedrogi wzmacniacz, albo amplituner do kolumn Heco Victa Prime 502.
#stereo #muzyka #sprzetaudio #elektronika #kiciochpyta #niewiemjaktootagowac
#stereo #muzyka #sprzetaudio #elektronika #kiciochpyta #niewiemjaktootagowac
@inko-gnito: o, widzę że okazja z peperka weszła :)
sam nie brałem ale podpinam się bo też jestem ciekaw
sam nie brałem ale podpinam się bo też jestem ciekaw
Czołem Mirki,
Poszukuję kamery wewnętrznej wifi z dobrym mikrofonem lub samego mikrofonu z nagrywaniem na kartę i dostępem online. Ma być umieszczony przy kasie w sklepie. Co polecicie? Może też być rzecz jasna po IP w systemie hikvision lub kompatybilnym.
#kamery #kamerawifi #kameraip #inteligentnydom #alarmy #sprzetaudio #sprzetkomputerowy #alarmy #homesecurity #bezpieczenstwo
Poszukuję kamery wewnętrznej wifi z dobrym mikrofonem lub samego mikrofonu z nagrywaniem na kartę i dostępem online. Ma być umieszczony przy kasie w sklepie. Co polecicie? Może też być rzecz jasna po IP w systemie hikvision lub kompatybilnym.
#kamery #kamerawifi #kameraip #inteligentnydom #alarmy #sprzetaudio #sprzetkomputerowy #alarmy #homesecurity #bezpieczenstwo
12
12 Polskich producentów sprzętu audio

O których pewnie nigdy nie słyszałeś... A mają świetna renomę na świecie i z tego sprzętu korzystają między innymi tacy producenci jak Apex Twin... Chociaż ceny niejednokrotnie powalają trzeba przyznać.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@Citizen_Kane: Nijak. Samsung i Philips se takie wymyślili.
https://www.amazon.com/AH81-02137A-HT-H5500W-HTH6500WM-HT-H6500WM-HT-H7730WM/dp/B07W95WKBR
https://www.amazon.com/AH81-02137A-HT-H5500W-HTH6500WM-HT-H6500WM-HT-H7730WM/dp/B07W95WKBR
Cześć,
Jestem bardzo zadowolonym posiadaczem Edifierów H880. Szukam drugiej pary słuchawek, ale otwartych.
Budżet - do 1500zł. Muszą być nówki, żebym w razie czego oddał, gdy nie podejdą.
Źródło - AIM SC808, niemodowany. Chciałbym synergii, dlatego wykluczyłem Philipsa X2HR, które ponoć słabo wypadają razem z AIMem.
Zastosowanie - gry (single player), potrzebuję fajnej imersji, "kinowości". Nie muszę mieć idealnego pozycjonowania czy słyszenia kroków przez ściany, nie gram w takie gry.
Jestem bardzo zadowolonym posiadaczem Edifierów H880. Szukam drugiej pary słuchawek, ale otwartych.
Budżet - do 1500zł. Muszą być nówki, żebym w razie czego oddał, gdy nie podejdą.
Źródło - AIM SC808, niemodowany. Chciałbym synergii, dlatego wykluczyłem Philipsa X2HR, które ponoć słabo wypadają razem z AIMem.
Zastosowanie - gry (single player), potrzebuję fajnej imersji, "kinowości". Nie muszę mieć idealnego pozycjonowania czy słyszenia kroków przez ściany, nie gram w takie gry.
- 0
@cukru: dzięki. Zamówiłem TYGR 300 R, słuchawki z myślą o FPS i pozycjonowaniu, czyli nie moja bajka, ale ponoć sprawdzają się ogólnie bardzo dobrze. Mam nadzieję, że sprawdzą się z AIMem. Impedancja słuchawek praktycznie taka sama jak X2HR, ale trochę inny profil dźwięku, bo to taki "poprawiony" DT990 z mniej kłującą górą wg. recenzji.
@SmartCheetah: Solidny wybór.
Nie powinno być problemu, co najwyżej lekkie podbicie między 50-200Hz, ale zapewne na takim poziomie że nie będzie słyszalne.
Mam nadzieję, że sprawdzą się z AIMem.
Nie powinno być problemu, co najwyżej lekkie podbicie między 50-200Hz, ale zapewne na takim poziomie że nie będzie słyszalne.
Hej,
mam dylemat jaki sprzęt audio wybrać. Zastanawiam się pomiędzy Denon PMA600NE, a Cambridge Audio AXR100. Wiem że to dwa zupełnie różne sprzęty, ale są na jednakowej półce cenowej.
Sprzęt będzie używany głównie do odtwarzania winyli, rzadziej CD, od czasu do czasu jakiś film (zależy mi na wejściach optycznych). Denona miałem wcześniej przez kilka lat, podstawowy model PMA520AE, i byłem z niego zadowolony. Przy modelu PMA600NE czytałem gdzieś komentarze że ma słabe
mam dylemat jaki sprzęt audio wybrać. Zastanawiam się pomiędzy Denon PMA600NE, a Cambridge Audio AXR100. Wiem że to dwa zupełnie różne sprzęty, ale są na jednakowej półce cenowej.
Sprzęt będzie używany głównie do odtwarzania winyli, rzadziej CD, od czasu do czasu jakiś film (zależy mi na wejściach optycznych). Denona miałem wcześniej przez kilka lat, podstawowy model PMA520AE, i byłem z niego zadowolony. Przy modelu PMA600NE czytałem gdzieś komentarze że ma słabe
Przy modelu PMA600NE czytałem gdzieś komentarze że ma słabe parametry
@maciekawski: Nie widzę tych słabych parametrów, poza tym że ma dużo mniej mocy niż Cambridge: https://stereo-magazine.com/review/denon-dcd-600ne-denon-pma-600ne-review
Nie ogarniam, że kiedyś wchodząc do sklepu, zamawiając jakieś usługi, elektronikę, idąc do banku, czy coś w tym rodzaju to klient czuł się panem sytuacji, bo on płaci i wymaga.
Teraz to wchodząc do supermarketu, banku, sklepu, czy gdziekolwiek to ja mam wrażenie jakby to oni robili mi łaskę, wszystko jest robione na odpiertol, jak coś kupujesz to tylko patrzą, żeby opylic ci jakaś tandetę, fałszywe promocje, niedbalstwo, wyrąbanie obsługi, niska jakość
Teraz to wchodząc do supermarketu, banku, sklepu, czy gdziekolwiek to ja mam wrażenie jakby to oni robili mi łaskę, wszystko jest robione na odpiertol, jak coś kupujesz to tylko patrzą, żeby opylic ci jakaś tandetę, fałszywe promocje, niedbalstwo, wyrąbanie obsługi, niska jakość
@Ynfluencer bo model sprzedawcy jaki tam preferują prowadzi tylko do wynaturzeń. Przykład np z marketu budowlanego jaki poznałem to doradcy, którzy nie chcieli się bawić w duże zamowienia bo potem mieli z tym problemy. Tj dzwonienie, załatwianie a pensja ta sama co za taśmowa obsługe Januszy co kupowali 10 pączek paneli i 2 par drzwi ¯_(ツ)_/¯ Klient się dziwi a jako pracownik nic się nie dziwię
A w bankach i sklepach
A w bankach i sklepach
Ktoś mi wyjaśni czemu tak się zrobiło? Człowiek mając pieniądze, czuję, że jeszcze musi iść i starać się i płaszczyć zamiast tego kto mu świadczy usługę i zarabia na nim.
@Ynfluencer:
Inflacja. Tak samo działo się w Republice Weimarskiej. Pracownicy tracą motywację do pracy (bo są ciągle okradani inflacyjnie). To "działa" nie tylko w usługach, ale i produktach, które są coraz gorszej jakości.
Elo mirki słuchawkowe, potrzebuje kupic słuchawki bezprzewodowe dokanałowe. Główne użytkowanie: rower / koszenie trawy / czasem siłka / sprzątanie/zakupy w sklepie Chce dać 200 zł (no max max to 250). Zrobiłem risercz ale w sumie ch*ja sie doweidziałem, niemniej wstępnie wybrałem:
HUAWEI FreeBuds 4i - 300 zł (tak wiem poza budżetem)
JABA Elite 2 - ok 180 zł
BASEUS BOWIE WM05 - ok 180
No
HUAWEI FreeBuds 4i - 300 zł (tak wiem poza budżetem)
JABA Elite 2 - ok 180 zł
BASEUS BOWIE WM05 - ok 180
No
@bez_szalu Sony wf-c500
@bez_szalu: Mam freebuds 4i od 1,5 roku. Przesiadłem się na nie z tanich haylou gt1 plus które kosztowały 80 zł i ogólnie jestem zadowolony, choć dźwięk mnie jakoś specjalnie nie zachwycił. Liczyłem na większy skok po kupnie 3 razy droższych słuchawek a różnicy konkretnej nie było. Za to są wygodne, nieźle trzymają na baterii, dobrze łączą przez BT, szybko się ladują, mają anc.
Na stronie huaweia sa freebuds 5i za
Na stronie huaweia sa freebuds 5i za
- 0
Odpowiedzi się domyślam, ale zapytam:
czy jest jakaś możliwość podłączenia przewodem laptopa z soundbarem z wejściem optycznym?
Czyli przy komputerze mamy "elektrycznego" jacka, a toslink w soundbarze.
#audio #sprzetaudio
czy jest jakaś możliwość podłączenia przewodem laptopa z soundbarem z wejściem optycznym?
Czyli przy komputerze mamy "elektrycznego" jacka, a toslink w soundbarze.
#audio #sprzetaudio
@groob: https://allegro.pl/oferta/karta-dzwiekowa-dac-pcm2704-usb-coaxial-s-pdif-11873927369 albo jak wolisz coś droższego
10
Naprawiam Korektor Diora FS 0421 (FS 042) Nowy ELement Zestawu

Długo zapowiadany film o nowym segmencie do mojej wieży ssl-042. Usterka jak w większości sprzętów z tamtych lat. Nie obeszło się bez czyszczenia, przesmarowania i jak zawsze w moim przypadku pomalowania górnej części obudowy. Efekt wyszedł jak dl amnie zadowalający. A jak wy uważacie
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@DziadziaDonPadre
a może być https://allegro.pl/oferta/kondensator-10000uf-63v-30x40-l-life-85-jamicon-11807902806
stary ma 30mm średnicy a samyoung mają średnicę 35 mogą się nie zmieścić koło siebie.
@ksiak
dobra przepraszam, są ale cena przekracza budżet ????
a może być https://allegro.pl/oferta/kondensator-10000uf-63v-30x40-l-life-85-jamicon-11807902806
stary ma 30mm średnicy a samyoung mają średnicę 35 mogą się nie zmieścić koło siebie.
@ksiak
dobra przepraszam, są ale cena przekracza budżet ????
@ZidaneNS dadzą radę ( ͡º ͜ʖ͡º) sprawdź tylko jak wygląda reszta kondensatorów w szczególności koło radiatorów, żeby zrobić wszystko za jednym podejściem.






















Przepraszam, jeśli użyłem złych tagów, ale zwykle na wykopie nie poruszam się w tej dziedzinie i nie znam dobrze tagów.
#pytanie #pytaniedoeksperta
Pierwszym wpisem zrobiłeś z siebie idiotę, który nie umie czytać ze zrozumieniem, a teraz trollujesz, sio mi stąd.