Kupiłem nowe buty fila, i czuję że są delikatnie za duże, ale rozmiar mniejsze napewno były by za małe a Fila nie ma połówek rozmiarów. Kupiłem wkladke ale chyba za dużo to nie dało. Gdyby zostaloo tak jak jest teraz to nie byłoby źle ale boję się, że jak będę w nich chodził to sie jeszcze poszerza. Macie jakieś sposoby albo dobre wkładki na to? Wszystkie buty mam rozmiar 46 i 30cm
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@psposki: @ktoco: mam je, farba tylko z zewnątrz i jakoś super wytrzymała nie jest, mam już parę rys gdzie prześwituje biały boost ale to pewnie dlatego że mało o nie dbam i chodzę w nich wszędzie
  • Odpowiedz
#buty #obuwie #sneakers

pytanko o obuwie z sieciówki Diechmann - czy buty tam są na 100% oryginalne? Mam wrażenie, że są słabe jakościowo. Kupiłem sobie buty Fila, które był strasznie styrane po miesiącu chodzenia. Nie chce mi się wierzyć, że taka wielka sieciówka pozwoliłaby sobie na podróby. Albo po prostu ta marka jest słaba bo tylko te buty tam kupiłem. Z kolei dziewczyna ma File z
Podlaski_warmianin - #buty #obuwie #sneakers

pytanko o obuwie z sieciówki Diechman...

źródło: comment_1583350962iZgFGqmOi0lTU0ln5qbRdW.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Podlaski_warmianin: Nie mają fejów, bez przesady. Macie ten sam model? Disruptory i Raye są nie do zdarcia, reszta jest bardzo przeciętna, w końcu to fila. No i też może to być kwestia noszenia, jak dużo chodzisz i nie masz rotacji albo krzywo stawiasz nogi, to wiele takich modeli będzie się rozpadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hejka, jakie polecacie #buty #sneakers tak do ok. 300 zł? Ważne żeby były całe czarne i z siateczki, bo na lato takie buty są perfect. Szukałem coś z #adidas i z tej firmy byłoby najlepiej, bo miałem już parę modeli i są świetne (choć nie do końca trwałe). Tylko no jakoś tak słabo z ofertą, bo zarówno na swojej stronie, jak i w różnych sklepach ciężko
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ayoo: pamiętaj, że do ceny doliczany jest VAT od razu przy zakupie, chyba że osoba od której kupujesz też jest z Europy to wtedy jakoś inaczej chyba
  • Odpowiedz
Jak to jest że drop Dunków offów z grudnia polegał na tym ze mialo sie 30 minut od daty premiery zeby wziac udzial w losowaniu, a sobotnia premiera Jordanow Offów polegala na tym ze kto pierwszy ten lepszy i w 3 min juz po wszystkim ?
Jest jakas zasada ?
#sneakers #streetwear
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach