Hej. Potrzebuję pilnie informacji jaki obecnie jest najlepszy internet mobilny? Interesuje mnie sam internet bez rozmów. W sieci a2mobile, niestety nie mam zasięgu mimo dużego miasta blisko Warszawy mam zawsze jedną dwie kreski na dworze.

Pomóżcie Mirki.
Dzisiaj o 24 kończy mi się internet z fakt mobile i zostanę w dupie :(.

#internet #internetmobilny #pomocy #smartfony
#telefony
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuję na tel tylko do stron i żeby podłączyć do konsoli i pograć w jakąś grę online. Ale to przeważnie udostępnia dziewczyna jak jest w domu bo ona ma na umowę Play z lejkiem
  • Odpowiedz
#xiaomi czy #huawei ?

Szukam smartfonu dla różowego - wytrzymałego, z przyzwoitym aparatem i błyszczącymi, niebieskimi pleckami ¯\_(ツ)_/¯
Na placu boju są Redmi 7, Redmi Note 7, Mi 8 Lite i Huawei P20 Lite

Mi 8 Lite nie ma jacka i baterii 4000, Redmi Note 7 ponoć mało wytrzymały, Redmi 7 ponoć nieopłacalny ale z kolei ma wszystko czego oczekuję.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redmi Note 7 ponoć mało wytrzymały, Redmi 7 ponoć nieopłacalny ale z kolei ma wszystko czego oczekuję.


@jedzczarnekoty: redmi 7 to gorsza wersja redmi note 7, budowe maja identyczna. Wersja bez note ma gorszy aparat i flaki, jedyna przewaga to w sumie mozliwosc wlozenia 2x sim + micro SD.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Tak naprawdę siedzę na androidzie tylko dlatego, bo nie ma innych alternatyw, mimo że go nie lubię. Symbiana wykończono 10 lat temu, wszelkie mobilne Windowsy - wiadomo czym są/były, a iOS jest dobry tylko na tablety, nic mnie tak nie w-------o w używaniu jak iphone. Odczułem nagłą potrzebę aby to napisać.
#android #ios #iphone #samsung #smartfony
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@doskonale_sobie_radzisz
@paaszczaktaxi
@edytaaa_s
Ogólnie bardzo miło wspominam swojego iPhone SE pod względem technicznym, nie zwolnił po półtorej roku użytkowania, tylko system iOS ma swoje widzi mi się wkurzające np. bluetooth tylko do parowania, nie prześlesz zdjęć mailem bo system nie pozwala, muzyka przez itunes lub alternatywny w postaci Spotify
  • Odpowiedz
@mordercastulejarzy:
Ani z wificalling, ani z voLTE, ani z nfc nigdy problemów nie miałem chociaż z beznadziejnym odbiorem innych androidów spotkałem się nie raz.
Iphone odpada ze względu na ułomny multitasking, słaby menedżer plików, brak wyjścia na słuchawki, lightning port (nie ma startu do usb-c), brak slotów na karty pamięci i nieakceptowalny stosunek jakość/cena i wytrzymałość.
Ale to tylko moje zdanie( ͡° ͜ʖ ͡°).
Gdybym miał
  • Odpowiedz
Czy #plus dalej blokuje telefony po IMEI? Lub inni operatorzy? Znalazłem w necie że #play i #tmobile niby nie blokują, ale to posty sprzed 2 lat. Strach kupować na allegro od osoby prywatnej, bo nie wiadomo czy telefon na raty, a jeśli tak, to czy będzie je spłacać... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#smartfony
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@darvd29: dlatego kupując na alledrogo od osoby prywatnej najlepiej zapytać od jakiego operatora jest telefon, jeśli plus albo tmobile to lepiej sobie darować, a najlepiej jak telefon jest z wolnej sprzedaży.
  • Odpowiedz
  • 4
Mirki,

S9+ czy p20 pro?

Byłem już zdecydowany na p20, ale obejrzałem sobie na żywo i Samsung robi na mnie lepsze wrażenie plus ma jacka. Na minus chyba tylko bateria, bo z aparatem to dyskusyjna sprawa.

#smartfon #smartfony #android #huawei #samsung
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, potrzebuje kogoś dobrze ogarniętego jeśli chodzi o usterki #smartfony i przede wszystkim posiadaczy #iphonex. Sprawa wygląda tak - nie działa Face ID przez wadę fabryczną (funkcja Face ID jest niedostępna, próbowałem wszystkiego, co jest opisane w artykule na Wsparciu Apple i ostatecznie zostałem odesłany do wysłania na naprawę, wiec tutaj sprawa proste), za to na ekranie pojawiło się... no właśnie, nie wiem czy to jest powietrze,
r....._ - Mirki, potrzebuje kogoś dobrze ogarniętego jeśli chodzi o usterki #smartfon...

źródło: comment_DN44IvjzvK1obL7ISyqZ0HU41LhGnSdg.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, zostało mi postawione ciężkie zadanie.
Moja rodzicielka straciła telefon i prosiła żebym zaproponował jej coś z sensownym stosunkiem jakości do ceny.
Jak to w życiu bywa - rozmiar ma znaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mame ma małe dłonie i większość popularnych telefonów jest za szeroka.
Jej poprzedni telefon - sony XA1 był idealny rozmiarami ale niezbyt dawał radę jeśli chodzi o czas pracy na baterii. No i wyrosły mu nogi xD
Potrzebuję inspiracji kogoś kto
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy z wersji MTK Redmi Note 3, da się ściągnąć nieoficjalnie blokadę bootloadera?. Szlak mnie trafi, w wersji Note 3 pro na Snapie kiedyś dostałem zgodę po 15 minutach po wysłaniu wniosku. Teraz karzą czekać bóg wie ile.

#redminote3 #redminote #xiaomi #smartfony #android
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Straciłem ładowarkę do telefonu, a muszę z samego rana kupić stacjonarnie.Dedykowana ładowarka do telefonu (po wstępnym rozeznaniu niedostępna od ręki) to https://allegro.pl/oferta/oryg-ladowarka-fast-charge-lg-mcs-h05-typ-c-g5-g6-7814484494, o napięciu 5V i prądzie 1800 mA. Czy jeżeli kupię ładowarkę o innym natężeniu (np. 2000 lub 2100 mA), to może to jakkolwiek niekorzystnie wpłynąć na baterię telefonu?
#telefony #smartfony #lg #lgg6
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Który telefon do 1000zł byście wybrali? I dlaczego? Zależy mi na NFC i b.dobrym aparacie oraz szybkim działaniu telefonu
#telefony #smartfony #sony #huawei

?????

  • Sony Xperia XA2 Plus 10.9% (42)
  • Huawei P20 Lite 49.4% (191)
  • Huawei P Smart 2019 11.6% (45)
  • Inny (napisz w komentarzu) 28.2% (109)

Oddanych głosów: 387

  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MahouShounen: twoje pytanie jest tak sformulowane, jakby byly i juz ich mialo w ogole nie byc. Tu i na forum miuipolska co chwile ludzie pisza, ze dostaja swoje zamowienia, ze stacjonarnie idzie ogarnac itd.

Z reszta z tego co widze na mihome masz 64 black non stop dostepny ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
hejka teleświry

czy telefonu z #android zabezpieczonego pinem da się odczytać dane bez znajomości tego pinu
tzn chodzi mi o to że siajomi mi się z-----o i jakbym oddał je na gwarancję to jakiś serwisant może nadużyć swoich uprawnień i dostać się do tego co na nim trzymałem w tym np sesji w przeglądarce fb mesendżeże czy jest to jakoś szyfrowane czy coś i nie ma takiej możliwości

#telefony
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chodtok: w teorii jeśli pozmieniasz wszystkie hasła spod np. Linuxa uruchomionego z pendriva (uniknięcie ewentualnych keyloggerów na obecnym systemie) zaczynając od emaili przez wszystkie usługi, fb, wypok, serwisy itd. to powinno być bezpiecznie.
  • Odpowiedz
2 pytania świry.

1. Mi 9 SE to dobry wybór czy w podobnej kwocie szukać czegoś innego?
2. Jak ogarnąć brak minijacka - są jakieś przejściówki czy co?

#smartfony #xiaomi
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach