Wpis z mikrobloga

@loss: to zależy do czego potrzebujesz telefon. Mi 9 mimo wszystko jest nowszą konstrukcją ze snapem 855. Aparaty dają radę + dual sim w porównaniu do S8. Osobiście poluję na Mi9 od marca...
@Andczej: No to powiem tak cwaniaku:
amazon.de wczoraj było informacja, że dostawa w ciągu 1-3 miesięcy w cenie ponad 500 euro.
amazon.it - dostępna wersja 64GB od ręki ciągle, ale 128 GB albo od jakiś sprzedawców po ponad 550 euro
amazon.es - wersja hiszpańska, nie global
amazon.fr - brak wyników w ogóle
Wszystko w cenach ponad 500 euro + koszt przesyłki (czasami mniej, czasami więcej ale średnio ponad 20 euro)
Dodatkowo
amazon.de wczoraj było informacja, że dostawa w ciągu 1-3 miesięcy w cenie ponad 500 euro.


@Hi-cube: jeszcze 2-3 dni temu był tutaj 6/64
https://www.amazon.de/Xiaomi-Dual-SIM-Android-Smartphone-Piano-black/dp/B008I0YEWE/ref=sr_1_3?__mk_pl_PL=ÅMÅŽÕÑ&keywords=xiaomi+mi+9&qid=1557410710&s=gateway&sr=8-3
za 429€ z dostawą w kilka dni

amazon.it - dostępna wersja 64GB od ręki ciągle, ale 128 GB albo od jakiś sprzedawców po ponad 550 euro


bywa na .it i .es za około 2050 czasem 6/128

Wszystko w cenach ponad 500 euro + koszt przesyłki (czasami mniej,
@Andczej: ale dalej jest to bujanie się z gwarancją i to tylko przez rok - to mnie najbardziej martwi. Szukam tylko wersji 128 GB. A o tego cwaniaka to się nie obrażaj - żartobliwie chciałem... ( ͡° ʖ̯ ͡°)