Wpis z mikrobloga

Hej mirki, szukam #smartfon #smartfony w rozsądnej cenie, który jest poręczny tzn. poniżej 6".

Póki co najbardziej wpasowuje się #xiaomi Mi A2 Lite. Niestety ostatnio popularny Redmi Note 7 jest dla mnie za duży.
Drugim kandydatem jest #samsung A40 który wychodzi już drożej ale genialnie jest wypełniony front no i AMOLED...

Obecnie używam #oneplus X, który wiernie mi służy od 2015r. niestety brak mu B20, są problemy z rozmowami i GPS, poza tym brakuje mi czytnika linii papilarnych do wygodnego i szybkiego odblokowywania.

Chciałbym zostać przy OnePlus ale niestety OnePlus 5 który ma ekran poniżej 6" nie jest nigdzie dostępny nowy lub używka z minimum roczną gwarancją a nowsze porażają mnie ceną i rozmiarem.

Doradźcie!
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@paw39: a to dłużej używales takiego większego? Może na początku jest dziwnie, ale sam nie zamieniłvym na nic mniejszego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@paw39: ciężko będzie coś znaleźć małego, wiem tylko że jest iPhone Se i cos kiedyś ktoś pisał o modelach Sony Xperia

Jednak polecam pożyczyć od kogoś albo dłużej się pobawić, potem wygodniej się serfuje czy piszę maile na wielkim ekranie