#metal #slipknot #gitara #gitaraelektryczna

Przypomniało mi się dziś, że z takich osiągnięć życiowych, to kilka lat temu nagrałem sobie instrumentalne coverki Gently i Iowa połączone w całość (wybitnie nieudane to przejście między nimi xD). Była to chyba moja pierwsza muzyczna twórczość kiedy nagrywałem coś z interfejsem, ale nie o tym miałem pisać :)

Miałem w sobie tyle entuzjazmu że wszystkie leady w Gently nauczyłem
cultofluna - #metal #slipknot #gitara #gitaraelektryczna

Przypomniało mi się dziś,...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach