Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
- 1
- 1
@Myszo mi się wydaje że tam chodzi o wszczepianie osobowości z implanta w inną osobę i dlatego badają czy mocne emocje nie spowodują reintegracji.
Myślę tak dlatego że jak Kobel wyjeła na pogrzebie z głowy Pitiego implant i pokazała bodajże Milkszejkowi to on powiedział "czy to Pete" a nie "czy to Pete'ego" co sugeruje że on tam jest w tym implancie.
Poza tym reintegracja jaźni tego samego człowieka powoduje "chorobę reintegracyjną"
A jeśli oni
Myślę tak dlatego że jak Kobel wyjeła na pogrzebie z głowy Pitiego implant i pokazała bodajże Milkszejkowi to on powiedział "czy to Pete" a nie "czy to Pete'ego" co sugeruje że on tam jest w tym implancie.
Poza tym reintegracja jaźni tego samego człowieka powoduje "chorobę reintegracyjną"
A jeśli oni
- 0
Finał trwa 1:15 no ciekawe co tam posklejają
#severance
#severance
- 5
dLaCzEgO jEsZcZe NiC nIe WiAdOmO hur durr ebe ebe
WŁAŚNIE DLATEGO GAMONIE, żeby zrobić taki majstersztyk jak ten odcinek. Wyśmienite zamknięcie sezonu, dużo wątków wyjaśnionych, jeszcze więcej otwartych fabularnych ścieżek do kolejnego sezonu, suspens, zwruszajonce momenty, coś nieprawdopodobnego.
Może wreszcie nauczycie się jeden z drugim, że serial nie polega na tym, że wszystko wiadomo w pierwszym odcinku, i że rozrywką dla widza ma być sukcesywne odkrywanie świata przedstawionego, a nie podawanie mu wszystkiego
Wybitne seriale są wybitne w każdym swoim epizodzie jak np. Breaking Bad.
@waro: zwłaszcza ten z muchą ;)
Breaking bad miało ten problem że stawał się lepszy z kazdym sezonem
@advert: a to w ten sposób to możesz uzasadnić każdą scenę w tym serialu.
No ale jest to przeciągnięte i wytłumaczę Ci to na banalnym przykładzie - w poprzednim odcinku Mark spotyka się z Cobel, przebywają ze sobą kilka godzin i Mark NICZEGO SIĘ OD NIEJ NIE DOWIADUJE. O nic nie pyta, a Cobel gada cały czas jakimiś tajemniczymi półsłówkami.
A potem w ostatnim odcinku nagle Mark jest zaciekawiony wszystkim, a Cobel
No ale jest to przeciągnięte i wytłumaczę Ci to na banalnym przykładzie - w poprzednim odcinku Mark spotyka się z Cobel, przebywają ze sobą kilka godzin i Mark NICZEGO SIĘ OD NIEJ NIE DOWIADUJE. O nic nie pyta, a Cobel gada cały czas jakimiś tajemniczymi półsłówkami.
A potem w ostatnim odcinku nagle Mark jest zaciekawiony wszystkim, a Cobel
@plusikdziczku: nie mam pewności czy dobrze to odebrałem, ale:
SPOILER ALERT
1) Gemma miała zginąć jako Gemma, a przy życiu miały pozostać jej altery. Test z kołyską to był ostateczny test (najsilniejsza emocja w jej życiu) że Gemma jest już o krok od stracenia w calości swojej pierwotnej osobowości. To się jednak ostatecznie nie dokonało, bo koza została uratowana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2) Doktorek miał
SPOILER ALERT
1) Gemma miała zginąć jako Gemma, a przy życiu miały pozostać jej altery. Test z kołyską to był ostateczny test (najsilniejsza emocja w jej życiu) że Gemma jest już o krok od stracenia w calości swojej pierwotnej osobowości. To się jednak ostatecznie nie dokonało, bo koza została uratowana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2) Doktorek miał
@plusikdziczku: No nie wiem, bo ciągle mówili, że "barrier is holding", kiedy oglądali Gemmę, więc coś tam musi być innego w tym co z nią robili.
Dowiemy się za kilka lat xd
Dowiemy się za kilka lat xd
- 2
#severance
Mój trop, to że w S03 Helena będzie próbowała zatrzymać iMarka dla siebie, uniemożliwiając przełączenie się w oMarka mark my words :D
Mój trop, to że w S03 Helena będzie próbowała zatrzymać iMarka dla siebie, uniemożliwiając przełączenie się w oMarka mark my words :D
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Niedowiarek: też tak obstawiam
@Niedowiarek pierwszy sezon westworld
@Niedowiarek: Dark
- 15
- 8
- 4
#severance Ale ludzie ostrzegajcie o spojlerach.
Ledwo minęło kilka godzin od wypuszczenia odcinka, większość ludzi nawet nie ogarnęło, że ten finał sezonu już wleciał, a już cały mikroblog zalany spojlerami.
Ledwo minęło kilka godzin od wypuszczenia odcinka, większość ludzi nawet nie ogarnęło, że ten finał sezonu już wleciał, a już cały mikroblog zalany spojlerami.
@krystekw2: po cholerę czytasz tag? Ludzie chcą się podzielić spostrzeżeniami, pogadać, ale zawsze znajdzie się maruda która nie obejrzała i nawet po roku będzie płakać że spojler zobaczyła :(
@krystekw2: można zablokować tag do czasu obejrzenia - ja zawsze tak robię, z każdym serialem
@okurczaki: Brienne z Tarthu nie takich samców brała na klatę
- 2
No i elegancki finał ludzie małej wiary. ( ͡º ͜ʖ͡º)
To, że będzie d------y cliffhanger, to było oczywiste. W pierwszym sezonie był podobny, musi być podstawka pod kolejny sezon, część wątków domknęli i jednocześnie otworzyli nowe. Byle tylko nie trzeba było czekać na trzeci tyle co na drugi. Widać, że twórcy chcą żeby to płynęło jako całość i kolejny sezon był jak kolejny odcinek, uciążliwe dla widza
To, że będzie d------y cliffhanger, to było oczywiste. W pierwszym sezonie był podobny, musi być podstawka pod kolejny sezon, część wątków domknęli i jednocześnie otworzyli nowe. Byle tylko nie trzeba było czekać na trzeci tyle co na drugi. Widać, że twórcy chcą żeby to płynęło jako całość i kolejny sezon był jak kolejny odcinek, uciążliwe dla widza
- 3
@jombsik: Dość ciekawa opinia, bo wszyscy narzekali na większość odcinków, a na 8 to już w ogóle. XD
Mi każdy się podobał, jedynie nie podobało mi się przeciąganie pewnych rzeczy do oporu, a finał satysfakcjonujący, chociaż nie czułem żadnego napięcia i emocji w porównaniu do finału z jedynki.
Mi każdy się podobał, jedynie nie podobało mi się przeciąganie pewnych rzeczy do oporu, a finał satysfakcjonujący, chociaż nie czułem żadnego napięcia i emocji w porównaniu do finału z jedynki.
- 1
@jombsik No tak masz rację, niby było napięcie, niepwność i emocje, ale czułem, że im się uda i oglądałem na luzie, chociaż nie powiem, że parę razy mnie zaskoczył.
- 1
@monotonya: imo odcinek 6 był ciekawy, odcinek 7 miał ok momenty, odcinek 8 filler, odcinek 9 setup finału i finał całkiem solidny takie 8,5/10, chociaż dużo rzeczy jest jeszcze niewyjaśnionych
@EgzeQTroll: właśnie te fillery mnie doprowadzają do szału, inna rzecz że odejdzie się od serialu na tydzień-dwa i już jest trochę problem, no ale spróbuję przebrnąć jak zaliczę najnowszy The White Lotus. Tam sezon nie zachwyca, ale zdęcia - tak. Tzn. zły nie jest, ale w porównaniu do pierwszego, to nawet nie ma o czym mówić. Za to mają patent na zmienianie lokacji filmowania i to wychodzi bardzo na
#severance
Czuję się trochę jak debil. Przed premierą drugiego sezonu nagadałem ludziom w pracy że serial złoto, że nic lepszego długo nie zobaczą jeśli obejrzą itd
I potem przychodzi tak duże rozczarowanie drugim sezonem. Nikt nic nie rozumie i wszystko się ciągnie bez ładu i składu.
Jak ja mam tym ludziom w biurze patrzeć w oczy teraz… #seriale
Czuję się trochę jak debil. Przed premierą drugiego sezonu nagadałem ludziom w pracy że serial złoto, że nic lepszego długo nie zobaczą jeśli obejrzą itd
I potem przychodzi tak duże rozczarowanie drugim sezonem. Nikt nic nie rozumie i wszystko się ciągnie bez ładu i składu.
Jak ja mam tym ludziom w biurze patrzeć w oczy teraz… #seriale
@pawelczixd: jaja se robisz chyba, S2 to dopiero złoto jest
@pawelczixd A co Ty liczyłeś na jakieś The Office tylko sci-fi? XD
Pierwszy sezon był wybitny ale to było tylko rozstawienie pionków na planszy przed prawdziwą grą.
Pierwszy sezon był wybitny ale to było tylko rozstawienie pionków na planszy przed prawdziwą grą.
- 17
@SzubiDubiDu: I DID NOOOT
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 12
Lubiłem pierwszy sezon bo nie robił z widza debila, nie przeciągał akcji na siłę i dział się głównie w porypanym biurze.
Drugi sezon wyrzuca do kosza wszystko co dobre
-złączyliśmy osobowość Marka w 3 odcinku, potem trochę mu krew pociekła i finalnie nic ten wątek nie wniósł
-Cobel przyjechała do Marka i siostry i mówi co ma robić, robi groźne miny ale ni chja nie powie co się dzieje, a jej gniewna postawa przy kominku
Drugi sezon wyrzuca do kosza wszystko co dobre
-złączyliśmy osobowość Marka w 3 odcinku, potem trochę mu krew pociekła i finalnie nic ten wątek nie wniósł
-Cobel przyjechała do Marka i siostry i mówi co ma robić, robi groźne miny ale ni chja nie powie co się dzieje, a jej gniewna postawa przy kominku
źródło: at-work
Pobierz
konto usunięte via Android
- 3
@SzubiDubiDu zgadzam się że wszystkim co napisałeś, ale i tak wciaga, a milkszejk jest swietny, czekam aż zrobi im szczelanine jak w szkołach usa
konto usunięte via Wykop
- 2
@SzubiDubiDu: Drugiego sezonu nie mogłem się doczekać, a trzeciego już nie zamierzam oglądać - to mówi wszystko chyba. Padaka i totalne rozczarowanie.

























Ciekawe czy wątek pisania książki przez Rickena jeszcze wróci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy Mark zreintegruje się w 3 sezonie?