Przeglądam sobie zdjęcia z wczorajszego meczu i patrzcie co zauważyłem. Pipita grał w tym rzemyku w każdym meczu w Juve, raz nawet napomknął w jakimś wywiadzie, że przynosi mu szczęście. Pierwszy mecz w Milanie i już bez niego. Możliwe, że to inne rzemyki, ale są bardzo podobne, a sam Paulo nigdy przedtem nie grał z żadnym. No i oboje się przyjaźnili.

#juventus #acmilan #seriea
realbs - Przeglądam sobie zdjęcia z wczorajszego meczu i patrzcie co zauważyłem. Pipi...

źródło: comment_hGVDnCeqW2uxWN02TGtLind8VD5d45x2.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mało się chyba o tym mówi, ale Milan jednak naprawdę stara się o Milinkowica-Savica. Pozostający blisko klubu portal Milan News donosi, że przedstawiciele Elliotta spotykają się regularnie z właścicielem Lazio. Ewentualne porozumienie jest daleko, ale dla mnie sam fakt, że Milan na poważnie myśli o takim zawodniku za takie pieniądze jest zaskakujące i ciekawe.

Nie mówię nawet o innych plotkach w temacie, bo są mało potwierdzone (wysokość oferty, oferowanie Bonaventury i Boriniego
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brak_profitu: Ty oczywiście jesteś z tych, którzy zaczęli się interesować piłką wczoraj i uważają, że Milan zawsze będzie miał kłopoty finansowe, a Juventus zawsze będzie na szczycie, nie? Jeszcze parę lat temu można by było zadać pytanie w drugą stronę, gdzie Milan a gdzie Juventus z finansami. Czas leci, warunki się zmieniają. Milan był wielki i znowu będzie wielki prędzej czy później, jak wszystkie wielkie kluby.
  • Odpowiedz
@jamtojest: Niby czemu? Zawsze nie bedzie mial klopotow ale w tym roku jeszcze wydaje mi sie, ze nie sa w stanie wydac takiej kwoty nawet rozkladajac ja na 2lata, bo nie graja w LM i nie sprzedaja pilkarzy za powazne pieniadze.
  • Odpowiedz
Która z dwóch najmocniejszych lig jest najciekawsza do oglądania? Chciałbym tygodniowo oglądać 2/3 najlepsze mecze, a z reszty skróty. Na śledzenie dwóch nie starczy mi czasu.

#premierleague czy #seriea?

#pilkanozna #mecz

która liga

  • premier league 68.4% (91)
  • serie a 31.6% (42)

Oddanych głosów: 133

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anthermil: Bundesliga mnie nie interesuje w ogóle, w szczególności Bayern, za to jestem kibicem Juventusu, więc zdecydowanie interesuje mnie Emre Can, bo przy Allegrim może zrobić taki postęp, jak wcześniej Pjanic czy Khedira.

Nie mówię, że Goretzka czy Keita są złymi transferami (są świetnymi), ale to nie jedenastka najlepszych ruchów okienka, tylko piłkarzy, którzy interesują mnie najbardziej.
  • Odpowiedz
W styczniu 2013 roku założyłem konto na tym portalu. Początkowo byłem jedynie biernym obserwatorem, uaktywniłem się w 2014 roku, gdzie wstawiałem różne akcje dziejące się w meczach jak i gole. Przeżyłem na tej stronie wiele pięknych chwil. Szczególnie pamiętliwe jest wspólne komentowanie meczów pod tagiem #mecz
Jednakże nadszedł w dniu dzisiejszym moment, który jest punktem kulminacyjnym w moim wykopowym życiu, które postanawiam zakończyć. Dlaczego usuwam konto? Jest to moja decyzja.
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mlnieri: wiadomo że troll ale nigdy nie rozumiem co ma na celu pisanie jakiegoś guwnoposta że się usuwa konto na tym portalu skoro i tak siedzicie tu pod innym nickiem XD
  • Odpowiedz
@Michellaga: to chyba jest zestawienie uwzględniające wszystkich piłkarzy. Jakby spojrzeć na pierwszą jedenastkę to Milan w tamtym sezonie miał ją najmłodszą i teraz wiele się nie zmieni.
  • Odpowiedz