Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 18
@Ortalionowy_Rycerz: > ohui.jpg XDDD
@Lord_Mefisto: Bonucci to komedia a nie top transfer. A ninja jaki jest każdy wie.
Piątek przyszedł za 4 mln a pewnie sezon skończy z 10-15 bramkami w lidze i znacznym podbiciem swojej wartości. W dodatku ma 23 lata i w debiucie z-----ł czteropak jeszcze przed przerwą.
Piątek przyszedł za 4 mln a pewnie sezon skończy z 10-15 bramkami w lidze i znacznym podbiciem swojej wartości. W dodatku ma 23 lata i w debiucie z-----ł czteropak jeszcze przed przerwą.
Dziś sporo ciekawych meczów!
Jak typujecie?
#pilkanozna #mecz #giveresult #seriea #premierleague #ligue1
Jak typujecie?
#pilkanozna #mecz #giveresult #seriea #premierleague #ligue1
- 1
@MajowyWurst: Punktów to ty wiele za to nie będziesz miał.
@MajowyWurst: to zawołaj gdzie dolaczyc
- 14
Z czego w wyjściowej XI gra ich 4
źródło: comment_L1FR2iqAYazifXK48FRU81NAtP8ZsC4M.jpg
Pobierz- 5
@nowywinternetach: reddit.com/r/soccerstreams godzinkę przed meczem
a dzisiejsze spotkanie z tego co wiem to angielski profil Eleven Sports transmituje za darmo na FB
a dzisiejsze spotkanie z tego co wiem to angielski profil Eleven Sports transmituje za darmo na FB
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@KasztanowyKon Spokojnie. Teo jest w treningu cały czas. To napastnik, jego rola jest pokazywać się partnerom. Tu nie ma, aż tak wielkiej filozofii. Szybko wskoczy w rytm.
- 0
@Ekspert_z_NASA: jesli udinese nie gra na dwoch napastnikow, to bedzie miec ciezkiego konkurenta, bo aktualny napastnik udinese wartosc ma chyba podobna i jest tam kapitanem i wlochem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 142
Z okazji transferu kolejnego Polaka (Teodorczyka do Udinese) do Serie A ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #pilkanozna #humorobrazkowy #seriea
#mecz #pilkanozna #humorobrazkowy #seriea
źródło: comment_F0XuYozCSPtZFm1vjY8cFBOzdio0tUNG.jpg
Pobierz- 66
@ZOOT: Włosi chcą sobie zrobić u siebie drugą Ekstraklasę
- 21
@Adriian321: Sugerujesz że w przyszłości powinni się obawiać się zespołów z Watykanu czy takiego San Marino? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 9
@realbs: co to za nołnejm ten pierwszy z lewej
Komentarz usunięty przez moderatora
- 22
Teodorczyk już oficjalnie w Udinese
To już 16 Polak w Serie A!
Warto teraz zadać pytanie
Czy ty też już masz swojego Polaka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #pilkanozna #seriea #transfery
To już 16 Polak w Serie A!
Warto teraz zadać pytanie
Czy ty też już masz swojego Polaka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #pilkanozna #seriea #transfery
źródło: comment_e9VIZaiytgponetudg2KZEadfZFg5yZw.jpg
Pobierz@ZOOT Polak w klubie serie A, jak Ukrainiec w Biedronce. W każdym musi być co najmniej jeden ( ͡º ͜ʖ͡º)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 12
Kibicowałem mu jak każdy, ale gość ma po prostu siano w głowie i tyle. Powrót do Ekstraklasy w przyszłym roku jest bardziej niż pewny.
#ekstraklasa #transfery #seriea #premierleague
#ekstraklasa #transfery #seriea #premierleague
źródło: comment_Oy22YXqIMG1rQjwQIPjJR4tCOANktA0R.jpg
Pobierz- 5
każdy polski zawodnik ma siano w głowie i taka jest prawda
@tchaikovsky: Bez przesady. Lewandowski, Szczęsny, Fabiański, Piszczek, trio z Sampdorii czy chociażby Glik, za którym nie przepadam, to absolutni profesjonaliści, którzy jak dotąd w fantastyczny sposób prowadzą siebie i swoje kariery.
Komentarz usunięty przez autora
- 4
Kevin-Prince Boateng zaczął karierę rapera. Jego ksywka to PRIN$$ i właśnie wjechał z pierwszym kawałkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Całkiem fajne to.
#seriea #acmilan #bundesliga #rap #muzyka
#seriea #acmilan #bundesliga #rap #muzyka

- 11
Trochę się tych polaków rodaków uzbierało w #seriea
Milan - Bargiel (dzisiaj został wypożyczony do Spezia Calcio)
Atalanta - Reca
Bologna - Skorupski
Chievo - Jaroszyński i Stępiński
Empoli - Marcjanik
Milan - Bargiel (dzisiaj został wypożyczony do Spezia Calcio)
Atalanta - Reca
Bologna - Skorupski
Chievo - Jaroszyński i Stępiński
Empoli - Marcjanik
- 5
@Kozak_Lkr: Szczęsny - Bereszyński, Cionek, Salamon, Reca - Linetty, Zieliński, Kownacki - Teodorczyk, Milik, Piątek. Nie, nie wiem po co ułożyłem z nich 11.
- 17
- 11
@tchaikovsky: Przecież to awans sportowy i to ogromny. Z jakiejś ligi gdzie nawet ochłapy z ESA są gwiazdami, idzie do drugiej najsilniejszej ligi na świecie.
- 1
@Jarmuzyd: Zauważ też jakie są proporcje przy transferach w Anglii a np. we Włoszech. Serio myślisz, że ktokolwiek w Anglii kupił Naingollana za takie grosze za jakie udało się to zrobić Interowi? Najlepszy deal w PL w kwestii jakość-cena to Salah do LFC. Tyle, że nikt się nie spodziewał, że Momo tak wypali, bo np. w momencie tego transferu, uważałem, że te 40 baniek to zdecydowanie za dużo jak za
- 16
Nie dziwię się, że w tym Arsenalu taki wielki problem, żeby coś wygrać od tylu lat. Cytując pana prezesa Korwin-Mikkego, to oni by tam tylko "żarli i żyli jak tamagotchi". Dopiero przyszedł poważny pan piłkarz z poważnego klubu, z poważnej ligi i wytłumaczył jak się funkcjonje. Na poważnie.
#juventus #seriea
#juventus #seriea
źródło: comment_17JcRGlcqaulhGm7vRTSAb2124kQNIdW.jpg
Pobierz@antychrust: dekadę temu musiałem znosić ziomka fana Arsenalu, że Juve poziom niżej od Arsenalu. Dziś Arsenal to nie tyle poziom, co kilkadziesiąt metrów szybem niżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Android
- 1
@antychrust a idź pan w ...
Mam nadzieję, że Emery ogarnie tych patałachów. Wenger narobił im takiego bałaganu w głowach, że przez najbliższe 2 lata będą sie leczyć z wengeryzmu.
Mam nadzieję, że Emery ogarnie tych patałachów. Wenger narobił im takiego bałaganu w głowach, że przez najbliższe 2 lata będą sie leczyć z wengeryzmu.
- 8
- 23
Wielka szkoda tego odejścia. Gdyby nie ta kontuzja w 2015 roku i lawina kolejnych urazów, która po niej nastała, to byłby numerem 1 w środku pola Juventusu. Wspaniały piłkarz, jak dla mnie zdecydowanie legenda klubu i z jednej strony to dobrze, że pożegnał się teraz. Zostanie zapamiętany jako wielki gracz, a tak to prawdopodobnie rozmieniałby się na drobne z każdym kolejnym sezonem. Dzięki, Claudio!
#juventus #seriea
#juventus #seriea

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Stratocaster00: xD
- 4
@Grabek_zielonka: Źródło? Po raz kolejny cię proszę żebyś zawsze podawał źródła
- 5
@Grabek_zielonka: Pomijając już rzetelność tej strony (a raczej jej brak) to nawet nie napisali że Juve złożyło ofertę.


















#seriea #pilkanozna #mecz