@badreligion66: w swoich głownych zadaniach ABW posiada kompetencję do zwalczania korupcji, również Policja ze swoim wydziałem do walki z przestępczością gospodarczą, pośrednio nawet KAS się tym zajmuje. Likwidacja CBA nie oznacza nagle dyspensy na łapówkarstwo, są inne instytucje, które tym się zajmują i chodzi o niepowielanie właściwości, a także uszczuplenie nieco przerośniętego aparatu państwa.
@badreligion66: Klasyka. PiS-owcy to zwykle takie zbiorowisko miernot, których nikt nie lubiał w szkole/ na studiach, nie zapraszał na imprezy, zawsze uchodzili za tych "dziwnych", więc w swoich głowach knuli plany zemsty w przyszłości. No spójrzcie na te twarze Kamińskiego, Kaczyńskiego, Macierewicza, Mazurek, Szydło, Ziobry, Tarczyńskiego itp. Typowe odklejeńce mające na celu odegrać się za swoje nieudane życie. Pech chciał, że część z nich zrobiła kariery polityczne poprzez lizanie rowa staremu,
Krótki tekst o tym jak działa pisowska maszyna szerzenia kłamstwa.

Money.pl wypuszcza artykuł o tym, że w ciągu 2 lat uwolnione zostało 1,3 mld zł spod sankcji nałożonych na rosyjskie firmy. Firmy korzystały ze zwolnień pozwalających im regulować należności m.in. wobec pracowników w Polsce.

Dwóch lat, tak, za rządów PIS.

Tutaj całość:
https://www.money.pl/gospodarka/kas-odmraza-srodki-rosyjskich-firm-w-polsce-1-3-mld-zl-uwolnionych-spod-sankcji-7011098837433312a.html

#sejm #tvpis #bekazpisu #propaganda #pis

Co wrzuca jeden z czołowych pisowskich czopków? Ano to:
https://twitter.com/CDzwoni/status/1773622526146494761 #polityka
janekplaskacz - Krótki tekst o tym jak działa pisowska maszyna szerzenia kłamstwa.

M...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-03-29_104356_twitter.com

Pobierz
#bekazlewactwa #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #urojenialechitoidalne #sejm #bekazpodludzi
Zauważyłem, że ostatnio nasiliły się objawy chorób psychicznych u zagorzałych zwolenników/przeciwników pis. Oczywiście dyskusja z jednymi jak i drugimi bez sensu bo twierdza oblężona mocno.

Kto jest bardziej odklejony od rzeczywistości?

  • Fanatyczni zwolennicy pis 74.4% (58)
  • Fanatyczni przeciwnicy pisu 25.6% (20)

Oddanych głosów: 78

Elegancko Korwin jak zwykle z rigczem masakruje czerwone, komunistyczne, zamordystyczne, fajnopolackie lewactwo. Wykopki klaszczom dupami bo jaki ten Czaskoski fajny ojojoj a jak po angielsku dobrze mowi ojojoj a lada moment wam zaora samochodziki i bedziecie w zimie do kolchozu zapieyrdalac rowerkiem albo hulajnoga ale wiadomo pan Czaskoski jak on fajnie wyglada, a jaki nowoczesny jest ojojojojoj xDDDDD

JulianGangol - Elegancko Korwin jak zwykle z rigczem masakruje czerwone, komunistyczn...
Coraz ciekawiej.
Narzekałem trochę, że muszę teraz oglądać TV Republika, na którą kiedyś nawet kątem oka nie spojrzałem, ale się zaczyna opłacać. (do tego TVN, bo TVP już jawnie przejęło propagandystów TVN i GW, więc szkoda zachodu)
Dzisiaj informacja:
1. Prokurator Ewa Wrzosek, ta gogaczad ebaćpisowców, w parę chwil stworzyła kilkudziesięciostronicowe pismo, które zostało podobno zlecone przez tego typa z czerwono-spuchniętą gębą od picia, czyli Sienkiewicza
2. Zostało to sporządzone poza prokuraturą,
artur-klocek - Coraz ciekawiej. 
Narzekałem trochę, że muszę teraz oglądać TV Republi...

źródło: Wrzosek

Pobierz
@artur-klocek:

Narzekałem trochę, że muszę teraz oglądać TV Republika, na którą kiedyś nawet kątem oka nie spojrzałem, ale się zaczyna opłacać.

To trochę brzmi, jak nie jestem za PiS i nie interesuję się zbytnio polityką, ale...
W dodatku, konto istniejące od miesiąca i większość wpisów to nawalanie w koalicje rządzącą. Panie @Balonowy21, wiemy, że to Pan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Koziom: Tak, jestem onucą, mateckim, czy innym tam agentem wpływu. Wtedy nie trzeba odpowiadać, tłumaczyć i wierzyć... ale poczytaj sobie tekst na WP, bo nawet gdybym był matecjim, czy jakimś balonowym, to nic tego obrazu nie zmieni. Mnie się włosy najeżyły. Rozumiesz? Rozumiesz, że być może prokurator prokuratury krajowej, podpisał własnym nazwiskiem kilkadziesiąt wniosków o zabezpieczenie, itp, które stworzyła jakaś tam powiązana kancelaria, z niemcami i ruskimi?

PS. Tylko Konfa, żadne