#sejm to weto było oczywiste i dlatego nie rozumiem zachowania koalicji z aborcją, mogli zrobić wrzutke a prezydent by zawetowal i całą krytykę zrzucają w stronę Dudy
@Xefirex: Babcie pedofilki to dosyć częsty przypadek. Ile to razy się dostało od babci klapsa w tyłek czy buziaka w czółko. Dzieciaki tego nie zgłaszają bo są niezaznajomione z pojęciem "zły dotyk", a potem żyją z tą traumą całe życie ( )
Nikomu nie można ufać a zwłaszcza najbliższej rodzinie. Wszystkich trzeba sprawdzać w rejestrze pedofilów. No chyba, że to przyjazny drag-queen czytający książki w przedszkolach.
zawsze beka w polityce kiedy politycy opozycji mówią "wstawili swoją rodzine i znajomych do ministerstw, spółek skarbu państwa i rad nadzorczych, musimy ich usunąć!" po czym wygrywają wybory i robią dokładnie to samo wymieniając ich rodziny i znajomych na swoich XD

Chociaż największy nepotyzm jak i macki znajomości są samorządach typu "burmistrz, wójt". Taki wójt w małej gminie to może robić co chce niczym proboszcz na małej plebanii na wsi. Słyszałem historie
@Harven: Tak na chłopski rozum czy nie jest to jakaś forma legalizacji nastoletnich ciąż i moralnego przyzwolenia na aborcje za zagranicą ?
Edukacja lezy, moralność leży, kontracepcja leży, państwo leży a potem się dziwią że demografia na minusie a psychicznie społeczeństwo nie ryrabia
Śmieszy mnie argument łykania dość drogiej tabletki jak dropsy albo argument skoro zabronimy to zuzie nie będą łykać a taki #!$%@? zawsze znajdzie się starsza koleżanka co kupi