@Czekoladowymisio: no, mieli się spotkać żeby rozwiązać protest rolników na granicy i dojść do porozumienia. Tusk powiedział że nie będą się teraz spotykać i zamiast tego po prostu wywali rolnikow z określonych dróg i przejść granicznych wpisując je jako inf krytyczną XD więc nie będą mogli ich blokować. A z zelenskim się spotka za miesiąc żeby podziękować sobie za współpracę i tyle
Jak lewaki (np. DLR) mówiły, że Konfederacja w gruncie rzeczy jest partią anarchistyczną, to się z nich trochę nabijałem, ale dzisiaj okazuje się, że mówili prawdę. Bo czym innym można nazwać ich reakcję na zakończenie anarchii na granicy polsko-ukraińskiej?

Protestują dlatego, bo kończy się czas, gdy Mekler, Panasiuk, rolnicy, a jutro może górnicy albo pielęgniarki decydują, kogo wpuścić, a kogo nie. No przecież to jest jakiś cyrk. Tusk bardzo dobrze zrobił (choć
@Gours: Anarchiści to może nie, bardziej zakłamani populiści-zamordyści na modłę wschodnią. Podczepiają się wszędzie tam gdzie mogą liczyć na jakiś rozgłos. tak naprawdę to oni tych rolników mają w d... Szukają atencji i poklasku swoich infantylnych wyborców. Całkowicie nieodpowiedzialni ludzie. Podobne dziwne partyjki rządziły na Ukrainie przed wojną, doprowadzając ten kraj na skraj upadku co oczywiście nie omieszkała wykorzystać Rosja. Dzisiejsza decyzja Tuska - wielki szacun.
Zaczynam się zastanawiać o co chodzi i jaka tu jest przepychana teza. Tusk super, rolnicy to wieśniaki, a blokowanie granicy i dróg to tragedia.

Czy wy w ogóle wiecie o co chodzi w tym strajku? Czy wy wiecie, że "opłaceni rolnicy przez PiS" jak tu takie też zdania się pojawiają nie robią tego, żeby zniszczyć polski rząd? Polskie strajki są niczym przy strajkach jakie są od dawna w Francji. Tam rolnicy pewnego
KarolaG17 - Zaczynam się zastanawiać o co chodzi i jaka tu jest przepychana teza. Tus...

źródło: temp_file8976455030978648008

Pobierz
@KarolaG17: OK niech bedzie ze chodzi o zielony lad. Tusku to podpisal? Powaznie pytam - kiedy bybly wytyczne i podpisywania? kto byl wtedy komisarzem? Jakos nie wydaje mi sie ze to byl w ostatnich 2 miesiacach.

DLACZEGO ZATEM NIE BYLO TAKICH PROTESTOW JAK RZADZIL PIS? ktory jest za to odpowiedzialny a teraz sa? Protesty rolnicze na zachodzie byly juz miesiace temu - W POLSCE NIE. Bo rzadzil pis? POLACZ KROPKI.
KO kompromituje się majac w swoich szeregach osobe która nie potrafi nic powiedziec samodzielnie, pytanie kim jest jachira i kto jej pisze te przemówienia? Tak cieżko samemu coś powiedziec w 30 sekund?. Jachira dzisiaj w 100% popiera zielony ład i #!$%@? protetsty polskich rolników na granicy, skomląc o biednych ukraincach. Może na poczatku było to fajne dla kukoldów ale dzisiaj widać ze ta kobieta dąży do degradacji panstwa polskiego. #sejm
HHokuss - KO  kompromituje się majac w swoich szeregach osobe która nie potrafi nic p...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-22 o 18.09.39

Pobierz
Ale pisowcy na Twitterze klaszczą uszami za ten wyczyn dzbana z Konfy, który to niby zaorał Hołownie uszkami z grzybami xD Cringe
Kto tu cyrk robi z sejmu? Konfederosja robi lache PiSowi I chyba każdy już widzi, że gdyby mogli to by weszli z nimi w koalicję. Jeszcze memcen zaczął się śmiać ze swojego symetryzowania i zapomniał, co miał przygotowane na tiktoka xD #sejm #bekazpodludzi #polityka
#bekazkonfederacji