Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#sebcel

Witam was jak najbardziej moi kochani
Lajk tego wpisu i subskrypcja mojego profilu.

A dzisiaj będzie o hejterkach, haha kierwa. Weźcie sobie na przykład takiego @
ShineLow - #sebcel 

Witam was jak najbardziej moi kochani
Lajk tego wpisu i subskryp...

źródło: 1000004389

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zupełnie poważnie teraz. Czy Sebcolodzy uważają, że Seba wróci czy jednak powiększenie rodziny Unter-setzen plus zapewne presja najbliższych na stałe odetnie mentora od tworzenia wartości? Jeśli jesteście na "tak" to ile czasu dajecie mu na powrut?
#sebcel

Czy będzie powrut jak Kubica do F1?

  • Tak! Dawaj! 70.0% (70)
  • Nie, pało. 30.0% (30)

Oddanych głosów: 100

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BulgarskiTaboret: Najśmieszniejsze jest to, że chyba już faktycznie niewiele brakowało, żeby mentor jednak przebił się ze swoimi wartościami do mainstreamu i zaczął być w stanie w jakimś ograniczonym stopniu monetyzować swoją rozpoznawalność, no ale oczywiście lepiej zesrać się przed kiblem. Przed kiblem, rozumiesz? Ty k---a bucu
  • Odpowiedz
- Witam, dziś chciałbym zrecenzować książkę Jeremy'ego Rennera. Tomek, powiedz ile mamy teraz osób na streamie?
- No więc bardzo wam dziękuję za wpłaty na moje tipply, nie spodziewałem się tak szybko takiego wyniku, jeszcze raz dziękuję wam serdecznie widzowie, kończymy streama. Do zobaczenia wam, narka Sebastian.

#sebcel #codziennycontrawisesong
Drill90 - - Witam, dziś chciałbym zrecenzować książkę Jeremy'ego Rennera. Tomek, powi...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Koniec majówki bambusy a wy k---a na etat z-----------e z---------ć na czyjeś cele. Absolutnie mi was nie żal

Przekaz od #mentor dla wszystkich etatowców jak najbardziej tak. Zaplusuj wpis, aby wyrwać się z niewolniczego etatu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#sebcel #poniedzialkowysebcel #p--------------------l #frajerzyzmlm #heheszki #uncles #uncleass #wulgaryzmy #pracbaza #praca
BKZGlamrap - Koniec majówki bambusy a wy k---a na etat z-----------e z---------ć na c...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- Tato, dlaczego poniedziałek nazywa się poniedziałkiem?
- Synku nie zawracaj mi d--y pierdołami, tak? Poza tym pomyśl za wczasu o swojej przyszłości. Na przykład wydaj książkę. Potem sprzedaj. A na końcu ją napisz.

#sebcel #codziennycontrawisesong
Drill90 - - Tato, dlaczego poniedziałek nazywa się poniedziałkiem?
- Synku nie zawrac...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach