Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 8
- 52
- 20
#sebcel
Witam was jak najbardziej moi kochani
Lajk tego wpisu i subskrypcja mojego profilu.
A dzisiaj będzie o hejterkach, haha kierwa. Weźcie sobie na przykład takiego @
Witam was jak najbardziej moi kochani
Lajk tego wpisu i subskrypcja mojego profilu.
A dzisiaj będzie o hejterkach, haha kierwa. Weźcie sobie na przykład takiego @
źródło: 1000004389
Pobierz- 29
- 47
- 25
Kiedy zapomnisz w komentarzu podziękować #sebcel'owi za wartość...
źródło: sebcel2137
PobierzZupełnie poważnie teraz. Czy Sebcolodzy uważają, że Seba wróci czy jednak powiększenie rodziny Unter-setzen plus zapewne presja najbliższych na stałe odetnie mentora od tworzenia wartości? Jeśli jesteście na "tak" to ile czasu dajecie mu na powrut?
#sebcel
#sebcel
Czy będzie powrut jak Kubica do F1?
- Tak! Dawaj! 70.0% (70)
- Nie, pało. 30.0% (30)
@BulgarskiTaboret: Sebcel kończy karierę pitolenia z wynikiem 0 sprzedanych kursów mentoringowych.
@BulgarskiTaboret: Najśmieszniejsze jest to, że chyba już faktycznie niewiele brakowało, żeby mentor jednak przebił się ze swoimi wartościami do mainstreamu i zaczął być w stanie w jakimś ograniczonym stopniu monetyzować swoją rozpoznawalność, no ale oczywiście lepiej zesrać się przed kiblem. Przed kiblem, rozumiesz? Ty k---a bucu
- 12
- Witam, dziś chciałbym zrecenzować książkę Jeremy'ego Rennera. Tomek, powiedz ile mamy teraz osób na streamie?
- No więc bardzo wam dziękuję za wpłaty na moje tipply, nie spodziewałem się tak szybko takiego wyniku, jeszcze raz dziękuję wam serdecznie widzowie, kończymy streama. Do zobaczenia wam, narka Sebastian.
#sebcel #codziennycontrawisesong
- No więc bardzo wam dziękuję za wpłaty na moje tipply, nie spodziewałem się tak szybko takiego wyniku, jeszcze raz dziękuję wam serdecznie widzowie, kończymy streama. Do zobaczenia wam, narka Sebastian.
#sebcel #codziennycontrawisesong

@Drill90: Oj, Tomek by wydał na siebie wyrok w ten sposób. XD
- 14
@Influ3nD: spadł z rowerka? Myślałem że mnie zbanował
źródło: 1000011067
Pobierz@daktyle_w_czekoladzie: ulala off
@daktyle_w_czekoladzie: poproszę literkę Ź
- 39
Koniec majówki bambusy a wy k---a na etat z-----------e z---------ć na czyjeś cele. Absolutnie mi was nie żal
Przekaz od #mentor dla wszystkich etatowców jak najbardziej tak. Zaplusuj wpis, aby wyrwać się z niewolniczego etatu ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#sebcel #poniedzialkowysebcel #p--------------------l #frajerzyzmlm #heheszki #uncles #uncleass #wulgaryzmy #pracbaza #praca
Przekaz od #mentor dla wszystkich etatowców jak najbardziej tak. Zaplusuj wpis, aby wyrwać się z niewolniczego etatu ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#sebcel #poniedzialkowysebcel #p--------------------l #frajerzyzmlm #heheszki #uncles #uncleass #wulgaryzmy #pracbaza #praca

@BKZGlamrap: Po majowce znowu w kajdany I taki o------l boli jeszcze bardziej, niż zawsze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 12
@Yakuza123: zrób coś z tym
- 20
#sebcel d-.-b

- 14
- Tato, dlaczego poniedziałek nazywa się poniedziałkiem?
- Synku nie zawracaj mi d--y pierdołami, tak? Poza tym pomyśl za wczasu o swojej przyszłości. Na przykład wydaj książkę. Potem sprzedaj. A na końcu ją napisz.
#sebcel #codziennycontrawisesong
- Synku nie zawracaj mi d--y pierdołami, tak? Poza tym pomyśl za wczasu o swojej przyszłości. Na przykład wydaj książkę. Potem sprzedaj. A na końcu ją napisz.
#sebcel #codziennycontrawisesong

- 19
Ja chcę wartość. Ty też.
#sebcel
#sebcel
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Zbiersk: a po kim ty taki chitry na wartość?
@SamiecCzlowiekaNierozumnego: Gadasz, p--------z, tłumaczysz. Ja mam w------e na twoje tłumaczenia... i... Czarek tym bardziej.
@WhoIsElijah: Oświecony Martin nie będę komentował tego co napisałeś...
- 32
Pamiętacie jak Sebie coś stukało w V10 w jego Huracanie EVO?
Jechał wtedy na Global FinEXPO w Dubaju, gdzie był prelegentem.
#sebcel
Jechał wtedy na Global FinEXPO w Dubaju, gdzie był prelegentem.
#sebcel

@WhoIsElijah mogę prowadzić?
@WhoIsElijah: króciutko z Martynką, widać doświadczenie w obyciu z hejterkami
- 13

- 13
#gorcel przestał kryć się z tym, że jest oszustem polującym na jeleni xD
#sebcel #mlm #rozwojosobisty
#sebcel #mlm #rozwojosobisty
źródło: Zrzut ekranu 2026-05-03 085024
Pobierz@podrywacz1: ale taguj #frajerzyzmlm :)
Btw. co do postu. "Na niczym nie musisz się znać! Nie musisz potrafić nawet liczyć do dziesięciu! Kasa sama wpada! Serio! MÓWIĘ CI MORDO!"
Btw. co do postu. "Na niczym nie musisz się znać! Nie musisz potrafić nawet liczyć do dziesięciu! Kasa sama wpada! Serio! MÓWIĘ CI MORDO!"
@podrywacz1: ROBOT




























źródło: 1000006169
PobierzTy urwa bucu