@PonuryBatyskaf: Biorąc pod uwagę, co Ator wieszczył jeszcze w 2015, to do tej pory powinniśmy mieć co najmniej 2 uderzenia meteorytów takich jak ten 65 milionów lat temu i inwazję obcych.
Media i różni "dziennikarze" lubią faszerować sferę medialną negatywnymi informacjami, bo te lepiej przyciągają uwagę i zapewniają dobrą klikalność/oglądalność.
  • Odpowiedz
@PonuryBatyskaf: jak widzę w komentarzu "krainyU" to od razu wiadomo, że od Pana Nikt. Wyjątkowego szura, rusofila i agenta Ruskiego na ziemiach polskich, który się nawet pokłócił ze swoim kolezka Braunem, chociaż w mojej opinii na pokaz, bo służą temu samemu Panu. Zgłaszać ile wlezie, cytując klasyka. Jest specjalny formularz na stronach ABW do zgłaszania tego typu rzeczy. WDupalu24 Marcina Roli spadło i ABW usunęło jego stronę więc i tutaj
  • Odpowiedz
@mial85: Wjadą 5 rzutem, już na poważnie. Z 200 T-14, 300 SU-57 i to już ta ogarnięta cześć armii będzie. Zwiną Suwałki w 3 dni mordo.

Tymczasem miasta wielkości 2x mniejszej od Konina nie mogą wziąć w 8 miesięcy i 2 miesiące w pół okrążeniu.
  • Odpowiedz
  • 36
@nienotyletonie Ale chciałabym poczytać tych konkretnych osób, potwierdzone, że to dezinformacja i trolling a nie ludzka głupota, bo sama znam takich i raczej o szpiegostwo ich nie mogę podejrzewac, są na to zbyt "wolnyślący"
  • Odpowiedz
  • 181
@bombastick jakby to twój stary zginął od tej ukraińskiej rakiety w tym przewodowie a wykopki kazały ci się zamknąć boś ruska onuca to byś inaczej spiewał
  • Odpowiedz
gdzie masz napisane ze będzie musiala wysłac swoich zolnierzy?


@opk20: niby Art. 5 jest skonstruowany tak jak jest skonstruowany, ale odmowa wsparcia wojskowego dla sojusznika będzie słabo świadczyła o wiarygodności sygnatariusza paktu.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@marianczi nikt nie mowi ze miażdżą ale swoim oporem osmieszaja"wielka potęgę " 2 miesiące walk i ile zdobyły kacapy 2-3 km? W 2 miesiące to Hitler zdobył Polskę , cały Benelux i Francję. Do tego ma sama mysl o ruskich bierze obrzydzenie wiec co trzeba mieć we łbie zeby być po ich stronie ?
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach