@RedRight: Należy wyjść poza znane schematy. Jeśli nie możesz kogoś pokonać na jego własnych zasadach to należy zrobić własne. Marine Le Pen chce dawać socjal, ale tylko Francuzom. Więc należy zrobić podobną kampanię: Socjal Tak, ale (wstaw hasło liberalne). Trzeba poszerzyć krąg potencjalnych wyborców o tych z PiSu i PO bez stygmatyzowania się. Trzeba zapewnić ludziom większą wolność i bezpieczeństwo (w tym socjalne), a przy tym nie straszyć ich. A
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 470
@pioon: @marcin12323: jeśli macie prawo jazdy to je zniszczcie i nigdy, ale to nigdy nie siadajcie za kierownicą.
Niebieski ma pierwszeństwo, ponieważ:
1. Cała sytuacja jest już za skrzyżowaniem
2. Jest już na pasie, na który chce wjechać czerwony, więc ma pierwszeństwo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pytanie do znawców drogowych i przepisów prawnych. Czy powinno się ustępować pierwszeństwa pieszemu i go przepuszczać będąc na rondzie i je opuszczając? O ile przepuszczenie pieszego przed wjazdem na rondo jest dla mnie zrozumiałe, to strasznie mnie w-----a jak ktoś będąc na rondzie wyjeżdżając z niego przepuszcza pieszego blokując tym samym ruch wewnątrz ronda.

W moim mieście w nie dużej odległości od siebie jest dość sporo rond w niektórych miejscach nawet dwa
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#konfederacja #roszczeniazydowskie #ruchnarodowy
Czy w telewizorze była jakaś wzmianka o warszawskim marszu przeciwko s447? Całe popołudnie miałem tylko radio i przez kilka godzin słuchałem różnych stacji. Niestety NIGDZIE nie powiedziano o tym wydarzeniu. Liczyłem na to, że chociaż Polskie Radio zwłaszcza PR1 i PR3 w którym jeszcze można usłyszeć ludzi spoza reżimu odnotuje chociaż to wydarzenie w serwisach informacyjnych - NIESTETY.
Przez kilka godzin w niusach
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dr_gorasul: mozna sie bylo tego spodziewac po telewizji.. natomiast w PR24 nie powinni niczego zatajać. uważałem to radio za najlepsze żródło informacji ale teraz widzę, że nawet tam panuje cenzura..
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kjedne Wielu ludzi z Konfederacji mówi, że zamiast 500+, bedzie 1000+, ale pieniądze nie beda brac sie dodatkowo z kieszeni Polaków, tylko z podatkow które będą regularnie znoszone i obnizane.
  • Odpowiedz