Wpis z mikrobloga

#konfederacja #roszczeniazydowskie #ruchnarodowy
Czy w telewizorze była jakaś wzmianka o warszawskim marszu przeciwko s447? Całe popołudnie miałem tylko radio i przez kilka godzin słuchałem różnych stacji. Niestety NIGDZIE nie powiedziano o tym wydarzeniu. Liczyłem na to, że chociaż Polskie Radio zwłaszcza PR1 i PR3 w którym jeszcze można usłyszeć ludzi spoza reżimu odnotuje chociaż to wydarzenie w serwisach informacyjnych - NIESTETY.
Przez kilka godzin w niusach nadawano tematy jak (wedle ważności) - KONWENCJA PIS, konwencja PO, Robert Biedroń, 15-latek ugodzony nożem, jakieś wspólne czytanie czegoś tam i jakaś wystawa. Z kolei program PR24 będący z założenia kanałem informacyjnym nadawał wyłącznie zatwierdzony, reżimowy przekaż. Zero informacji odnośnie Warszawy i tłumów jakie się zgromadziły. Totalna dezinformacja. Jakoś mnie to nie dziwi, gdyż PR24 został obskoczony przez ludzi z gazety Sakiewicza i koncernu Karnowskich. Poza internetem - W POLSCE NIE MA ŻADNEGO KANAŁU INFORMACYJNEGO. Jest wyłączna dezinformacja służąca rozgrywaniu interesów partyjnych i umacnianiu partyjnego przekazu, który głównie opiera się na emocjach i antagonizowaniu bydła.
  • 5