@ChoNoTu: A te to spoko ale Christiny Aguilera w tym nie poderwiesz. Zdrówka życzę i nie połamania nadgarstków co mnie niestety spotkało i jestem z tym czarnej dupie. xD
  • Odpowiedz
Mirki, jak to jest z kółkami do rolek w dzisiejszych czasach? Na jakie modele warto zwrócić uwagę? Coś sensownego za 150-200 zł znajdę? Twardości, profile itp. rozumiem, tylko z modelami mam problem.
#rolki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra Mirasy! Oddałem swoje imperiale do serwisu na obarczanie skorupy, miły Pan zobaczył moje odciski i powiedział że to ucisk punktowy i nie takie rzeczy on już naprawiał. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieje że to pomoże. Jutro 17 odbiór, dam znać co z tego wyszło :p
Jak to nie pomoże to już nie ma ratunku :(
#rolki
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rolki #agresywne #hedonskate

Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czas na powrót po 8 latach przerwy . Nowe kółeczka i łożyska i jak pogoda jutro pozwoli atakuje z rana SP póki urlop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Życzcie powodzenia i oby się człowiek nie połamał za bardzo po takiej przerwie , jutro zdam relacje

Pozdro! ( ͡º ͜ʖ
Malydawca - #rolki #agresywne #hedonskate 

Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czas na powrót po 8 l...

źródło: comment_mQ2yTDuWLalY2HkPtZY7mdAkq99EqgGd.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChoNoTu: ja właśnie ostatnio staram się ogólnie uczyć, leci hiszpański i java, kiedyś coś tam działalem w c++, więc jest podobnie :P. Zaraz dojdzie jeszcze do tego matma na studiach i inne pierdoły.
  • Odpowiedz
Mirki jakie rolki w miare dobre polecacie tak do 500zl, znajde cos dobrego w tej cenie? smigalem troche w dziecinstwie i bym teraz pojezdzil
#rolki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miejscówka spoko , często śmigam tam po pracy , teraz jest fajna droga na pszczynę .w zimę też się da w wigilię przy -3 tylko trzeba ogumienie zmienic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ludziki z #wroclaw jeśli macie dzieci, rodzeństwo albo po prostu ochotę sprawdzić co robimy to wpadnijcie jutro na skejtpark na legnickiej. Od 12 ogarniamy #ruszlenia. Będą #rolki #longboard #trickboard #slackline i dużo innych fajnych rzeczy. Bez sprzętu również- mamy sporo sprzętu testowego od Decathlonu.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach