#rolki
wpisy
Najnowsze
Archiwum
Mirki, jak to jest z kółkami do rolek w dzisiejszych czasach? Na jakie modele warto zwrócić uwagę? Coś sensownego za 150-200 zł znajdę? Twardości, profile itp. rozumiem, tylko z modelami mam problem.
#rolki
#rolki
konto usunięte via Android
- 1
@boberczus ja mam spinnery. Całkiem spoko się na nich jeździ
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 3
- 2
@netefre: @Line-Storm: TVN, na profilu udostępnia swoje materiały z DD TVN
@netefre: @piteerowsky dawaj xdd
Dobra Mirasy! Oddałem swoje imperiale do serwisu na obarczanie skorupy, miły Pan zobaczył moje odciski i powiedział że to ucisk punktowy i nie takie rzeczy on już naprawiał. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieje że to pomoże. Jutro 17 odbiór, dam znać co z tego wyszło :p
Jak to nie pomoże to już nie ma ratunku :(
#rolki
Jak to nie pomoże to już nie ma ratunku :(
#rolki
@4x80 seba fr1 przed odbarczaniem
źródło: comment_fxNH5UD3BOdfQ85SOhiJgBVbjAyuDjaV.jpg
Pobierz- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
#rolki #agresywne #hedonskate
Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czas na powrót po 8 latach przerwy . Nowe kółeczka i łożyska i jak pogoda jutro pozwoli atakuje z rana SP póki urlop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Życzcie powodzenia i oby się człowiek nie połamał za bardzo po takiej przerwie , jutro zdam relacje
Pozdro! ( ͡º ͜ʖ
Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czas na powrót po 8 latach przerwy . Nowe kółeczka i łożyska i jak pogoda jutro pozwoli atakuje z rana SP póki urlop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Życzcie powodzenia i oby się człowiek nie połamał za bardzo po takiej przerwie , jutro zdam relacje
Pozdro! ( ͡º ͜ʖ
źródło: comment_mQ2yTDuWLalY2HkPtZY7mdAkq99EqgGd.jpg
Pobierz@Malydawca: Tylko się nie połam na rampach, bo w tym wieku już tak szybko się wszystko nie zrasta... znajomego w wieku ~25lat dzieciaki w skateparku nazywały "dziadek" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rolki
https://www.pepper.pl/promocje/wrotki-razor-jetts-auchan-102913
Co sądzicie o tym wynalazku na męska nogę?
https://www.pepper.pl/promocje/wrotki-razor-jetts-auchan-102913
Co sądzicie o tym wynalazku na męska nogę?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Czy ktoś nie chciał by kupić Imperiali ? Red Pro bardzo dobre 80mm, 88A, no chyba że ktoś ma śledzia zamiast stopy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rozmiar 41-42. Odbiór na terenie Wrocławia ale mogę również wysłać. Prawie nówka, przejechane z 30km.
#rolki
Rozmiar 41-42. Odbiór na terenie Wrocławia ale mogę również wysłać. Prawie nówka, przejechane z 30km.
#rolki
źródło: comment_UruUrOUnAFVG2cFbOQ1RJyvIV1XyAh2P.jpg
Pobierz- 1
@budus2: Dobra, znalazłem coś. Jutro przedzwonie i zapytam o szczegóły. W sumie szkoda że jest nadzieja bo już miałem smaka na seba high light :p
- 0
@kacper1302: Sprzedaj to w p---u i zbieraj na coś porządnego
Siemanko, pytanie... Zastanawiam się nad rolkami na pierwszy raz i nie wiem co wybrać może coś mógłby ktoś polecić?
#rolki #sport #kiciochpyta #zainteresowania
#rolki #sport #kiciochpyta #zainteresowania
#rolki jakie rolki dla poczatkujacego nooba?
Czy ktoś wie jak tam z rozmiarówką Kaze Supercruiser 110? Chciałam zamówić do Bladebila na przymiarkę, ale ni wiem czy brać swój rozmiar czy większe.
#rolki
#rolki
- 3
@czarujacy_karmelek: U mnie się zgadza rozmiar w cm :) Wziąłem 25,7cm, a stopę mam 25,5cm
- 3
- 2
@kacper1302: Przebij to XD
źródło: comment_URay7YTHnX6N4xWfP4HJDID9hH5fFi0P.jpg
Pobierz- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
- 2
Mirki jakie rolki w miare dobre polecacie tak do 500zl, znajde cos dobrego w tej cenie? smigalem troche w dziecinstwie i bym teraz pojezdzil
#rolki
#rolki
Ludziki z #wroclaw jeśli macie dzieci, rodzeństwo albo po prostu ochotę sprawdzić co robimy to wpadnijcie jutro na skejtpark na legnickiej. Od 12 ogarniamy #ruszlenia. Będą #rolki #longboard #trickboard #slackline i dużo innych fajnych rzeczy. Bez sprzętu również- mamy sporo sprzętu testowego od Decathlonu.
- 1
Mirki, ta dluższa śruba to do koła z hamulcem? Coś mi nie pasuje do rolki :)
#rolki
#rolki
źródło: comment_TmvWO7JNFR7SJwUUffzCGroXovOPQMvQ.jpg
Pobierz@czlowiekBEZnicka u mnie w rozmiarze 44 nie dało się dopiąć do końca z tym gunwem, więc uciąłem i gra
@czlowiekBEZnicka: @turboskarpetka: @kaktus_z_ostrymi_kolcami: Ja miałem za długi i uciąłem i mam wrażenie, że lepiej góra trzyma bez niepotrzebnych mi luzów
























źródło: comment_zpdwrnxUelFnKYxv7GSW308lLUIBt0Qv.jpg
Pobierz