Czy ktoś bawił się #handheld jak #steamdeck #legiongo #rogally i inne...instaluję nie handheldowe dystrybucje??
Np. Mint, Ubuntu, Susuł?!
Ma ktoś doświadczenia?
Ciekawi mnie to, bo do LegionGO domyślnie jest Windows 11..niezbyt to hendeldowy system, narazie traktuje go jak Tablet z WIndowsem
Ale osobiście uważam że #windows nie nadaje się na takie urządzenia. Dziala czy sterowanie, cały workflow jest upośledzony.
Np. Mint, Ubuntu, Susuł?!
Ma ktoś doświadczenia?
Ciekawi mnie to, bo do LegionGO domyślnie jest Windows 11..niezbyt to hendeldowy system, narazie traktuje go jak Tablet z WIndowsem
Ale osobiście uważam że #windows nie nadaje się na takie urządzenia. Dziala czy sterowanie, cały workflow jest upośledzony.

















Co sie o------o ze Rog Ally X nie jest dostepny a Legion Go z 2500zł poszybował na 3500zł?