gdy ma okazję ogarnia drugi w oryginale dla przyjemności


@HachiRoku: tak i to rozumiem. Ale po prostu jak chcesz sobie pograć na amidze a nie jesteś pasjonatem amigii to amiga jest jakimś nieśmiesznym żartem. Mi się to kojarzy z audiofilią już nawet. Zresztą są nawet ekstermiści udający, że na amigach nowej generacji da się współcześnie pracować mimo, że dławią się przy dekodowaniu zwykłego pliku mp3 xD

mając dobrego ms
K.....3 - > gdy ma okazję ogarnia drugi w oryginale dla przyjemności

@HachiRoku: t...
  • Odpowiedz
@NoNAnt5: Odpaliłem wersję skrakowaną przez Lurid/Tricycle w Vice z wyłączoną pełną emulacją dysku i nie działa, a z włączoną działa, więc jest jakiś fastloader. Tak więc ta konkretnie wersja może nie pójść.
  • Odpowiedz