#gry #rdr2 #reddeadredemption2
Witam mam taki problem, że przestało mi pokazywać podpowiedzi w grze i nie wiem co mam robić w misjach. Np przy misji gdzie zabiłem królika i mam rozbić namiot, słyszę głos podpowiedzi ale nie pokazuje się ona na dole. Wrzucam foto z gameplay z youtube na czerwono zaznaczyłem

pomoże ktoś?
robiłem spójność plików
zmienilem vulcan na dx12
tryb w oknie tez próbowałem
feksz - #gry #rdr2 #reddeadredemption2
Witam mam taki problem, że przestało mi pokazy...

źródło: rdr2

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@PodniebnyMurzyn: To nie są podpowiedzi samouczka tylko poprostu nie pokazuje mi co wymaga ode mnie abym zrbił w misji
Nie pokazuje mi zebym wlaczyl lornetke
nie pookazuje mi zebym rozbił namiot
nie pokazuje mi zebym przemienił siodła
nie pokazuje mi żebym wziął nóż i zabił po cichu

nic mi nie pokazuje tylko tika mi głos podpowiedzi
  • Odpowiedz
Ta giera chyba łechce moją dziecięcą fascynacje dzikim zachodem, bo w ogóle mnie nie nudzi. (ʘʘ)
Pamiętam jako dzieciak jarałem się Sknerusem i wydaniem specjalnym komiksu o jego życiorysie jak zdobywał fortunę i sam chciałem pojechać na dziki zachód szukać złota ale było już jakieś 105 lat za późno ( ͡° ʖ̯ ͡°) Eh, to byli czasy.
#gry #reddeadredemption2 #
c.....r - Ta giera chyba łechce moją dziecięcą fascynacje dzikim zachodem, bo w ogóle...

źródło: 20230903181259_1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fajny musiałbyc ten komiks (ʘʘ)


@Vegasik69: był świetny ()
Kurde, miałem wtedy 9 lat, a pamiętam wszystkie okoliczności wrażenia, jakie mi towarzyszyły w czasie lektury. Ale mnie feelsy wzięły z rana, panie @ciemny_kolor ()

Ale miałem podobne odczucia, jak OP - niesamowicie podjarałem się wtedy Dzikim Zachodem i chciałem jak Sknerus przeżyć gorączkę złota.
  • Odpowiedz
@Promilus ja lubię watchdogs, polecam legion - nie wybitny ale spoko się grało

teraz zacząłem yakuza lost judgement, wygląda jak gra sprzed 15 lat ale w sumie gra się spoko na razie, zaciekawiła mnie
  • Odpowiedz
teraz zacząłem yakuza lost judgement, wygląda jak gra sprzed 15 lat ale w sumie gra się spoko na razie, zaciekawiła mnie


@misiekmr: Ja przedwczoraj zacząłem Yakuza: Kiwami, mam podobne wnioski i w sumie gra jest specyficzna że mi się podoba xD
  • Odpowiedz
@lawendosiu przykładowo mowy god of war ragnarok wyszedł w wersji i na ps4 i osobno na ps5. Jakbyś kupil wersje na ps4, to odpalisz na ps4 i ps5, ale z grafiką z ps4. Jeśli kupisz w wersji na ps5, to odpalisz tylko na ps5, ale z lepszą grafiką itd. To tak w skrócie
  • Odpowiedz
@tokar90: to nie gta na dzikim zachodzie, traktuj to jako film

Jak potrzebujesz strzelanin co 5 sekund to niestety szybko się po tym odbijesz. Ale jak ci się uda wejść w świat - jedna z lepszych gier ostatnich 20 lat
  • Odpowiedz
Gram w Red Deada dwójkę i ta gra ma najlepszy art i game direction w historii gier. Nie sądziłem że tak mi siądzie. Obawiałem się tego dosyć powolnego gameplayu ale to jest w tym najlepsze- wsiąkasz i się delektujesz. Bez pośpiechu. RDR2 powinien być nowym wzorem jak robić sandboxy bez miliarda znajdziek i głupich questów pobocznych ale wciąż z zajebiście wciągającym światem.
#gry #steam #reddeadredemption2 #
c.....r - Gram w Red Deada dwójkę i ta gra ma najlepszy art i game direction w histor...

źródło: Red Dead Redemption 2 08.08.2023 20_15_34

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam misje z Penelope i tym ze chce isc na marsz sufrażystek. Dostałem od tej jej gacha list który napisała. Jak go przeczytać? Pod klawiszem B i listy nic nie ma, a chciałbym sie zagłebic w historie #reddeadredemption2 #rdr2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@granat_z_kulkami: Deadwood, Deadwood i Deadwood Hell on Wheels(taki sobie), amerykasnkie spaghetti westerny, wloskie westerny(Corbucciego w szczegolnosci te z Franco Nero), Unforgiven, Lonesome Dove(powiesc tez bardzo dobra), McCabe & Mrs. Miller, High Noon, Butch Cassidy. Masz tego od groma.
fors1234 - @granatzkulkami: Deadwood, Deadwood i Deadwood Hell on Wheels(taki sobie),...
  • Odpowiedz
@snorli12: Arthur Morgan to jeden z najlepiej napisanych bohaterów w historii gier komputerowych, bo jest uniwersalny. Każdy może się z nim utożsamić na pewnym etapie jego przygody. Taka gra zdarza się tylko raz na 10-15 lat, ehhh (,)
  • Odpowiedz
Da się jakoś na #steamdeck robić save’y w randomowych miejscach w #rdr2 (?) Bo ja nigdzie nie widzę opcji zapisu gry, a każde wyjście z gry sprawia, ze trzeba ostatni epizod na nowo zaczynać.
Niestety kilka razy zdarzyło mi się tez, ze wprowadzenie decka w stan uśpienia zawiesiło grę i trzeba było resetować…

#steam #reddeadredemption2 #gry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#reddeadredemption2 #rdr2
Mireczki, skończyłem grać w Assassin's Creed: Odyssey no i gra bajka, ale już zrobiłem tam wszystko i stwierdziłem że może czas na Red Dead Redemption 2, bo czytałem świetne recenzje. No i... tak średnio mi się podoba. Jestem na samym początku (3,8% fabuły ~1h grania) - klimat mnie nie kręci (może to dlatego że jest tam nudna zima), wszystko dzieje się powoli i co chwila ginę,
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach