Wpis z mikrobloga

  • 66
@m4rio To moja prywatna opinia i nie musisz się z nią zgadzać. Gra jest dopieszczona pod praktycznie każdym względem i samo eksplorowanie świata daje ogromną radość z tej produkcji.
  • Odpowiedz
  • 1
@getin Właśnie tego też mi bardzo brakuje! Misij pobocznych, aby można było maksymalnie oddalać w czasie przechodzenie głównego wątku i obcować z naturą w grze.
  • Odpowiedz
@Assiduus: tak, można było by to lepiej wykorzystać, np. ten atak niedźwiedzia był niezły, mam wrażenie, że trochę olali gry, jak i online, coś jak max payne'a swego czasu
  • Odpowiedz
@Assiduus: moze celowo nie przeciagalem fabuly, ale eksplorowalem caly teren ile wlezie.

Jak dla mnie gdyby tak polaczyc otwartosc swiata z assasina odyssey z fabula z rdr2 to powstalaby gra na wieki wiekow ament
  • Odpowiedz
@Assiduus oczywiście, mam ukończone na głównym save 69% często wracam do poprzednich zapisanych na wcześniejszych poziomach. Gram od premiery. Jeszcze w drugim rozdziale zebrałem wszystkie karty kolekcjonerskie, geoglify, łapacze snów czy wszystkie torby. Tryb fabularny jest kapitalny ale za nic nie chcę żeby ta przygoda się skończyła. Każdy dzień z tą grą przypomina mi mojego dziadka z którym oglądałem westerny i będę tę grę przeciągał pewnie jeszcze dluuuugo ( ͡º ͜
  • Odpowiedz
@Assiduus: Dla mnie największy minus to menu i klawiszologia na PC. Czuć, że gra traktuje priorytetowo konsole, jest tyle przeklikiwania przez menu i uproszczeń w rozgrywce przez to. System wyboru broni to dramat.
  • Odpowiedz
@Assiduus poza rozbudowanym swiatem ta gra ma troche wad. fabula to takie kino klasy b, drewniane poruszanie sie postaci i sznurkowe misje gdzie jak zrobisz cos innego niz zalozyl dev to od razu powtorka. takie 7-8/10. przy wiedzminie to nawet nie lezalo.
  • Odpowiedz
@Assiduus zrobiłem wszystkie zadania poboczne,skończyłem wątek Artura,ale nie ukrywam że epilog już troszkę rushowałem by dojść do napisów końcowych.Czasu spędzanego w grze nie żałuję, ale raczej nie jest to tytuł do którego będę wracać
  • Odpowiedz
@Assiduus szkoda tylko że końcówka drogi Artura jest tak przyspieszona jak cały wątek w ostatnim obozie. Epilog mnie znudził ale może dlatego że nie grałem w pierwszą część.
  • Odpowiedz