#rap #grandtheftauto #gta #muzyka #radio
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 2

- 3
Szefowa "Czwórki" Iwona Kostka-Kwiatkowska zapowiada walkę o słuchaczy 15+. "Na naszej antenie nie zabraknie rocka, hitów z dawnych lat, ale i nowych piosenek czy muzyki przebojowej." Czwórka będzie grać utwory z pogranicza mainstreamu i alternatywy a także niewykluczone kawałki disco polo.
Chęć naprawienia radia ale nie w tę stronę. Jedyne radio w eterze którego da się słuchać (bez radiowych hitów z RMFu i ESKI), niedługo upodobni się do reszty. Brawo pani Iwono
Chęć naprawienia radia ale nie w tę stronę. Jedyne radio w eterze którego da się słuchać (bez radiowych hitów z RMFu i ESKI), niedługo upodobni się do reszty. Brawo pani Iwono
źródło: comment_njPCUX4UgfTGBCAqycQmj7j0AA720MgN.jpg
Pobierz14
Zmiany w Czwórce Polskim Radiu.

Szefowa "Czwórki" Iwona Kostka-Kwiatkowska zapowiada walkę o słuchaczy 15+. "Na naszej antenie nie zabraknie rocka, hitów z dawnych lat, ale i nowych piosenek czy muzyki przebojowej." Czwórka będzie grać utwory z pogranicza mainstreamu i alternatywy a także niewykluczone kawałki disco polo.
z- 17
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 6
Od września do Programu IV Polskiego Radia powraca Tomasz Kosiorek, który kilka lat temu prowadził bardzo interesującą audycję "Zostaw wiadomość" w Radiu BIS
Jego nowy program to „Tryb głośnomówiący” w którym słuchacze będą mogli porozmawiać na antenie z gościem, specjalizującym się w danej dziedzinie
#radio #czworka
Jego nowy program to „Tryb głośnomówiący” w którym słuchacze będą mogli porozmawiać na antenie z gościem, specjalizującym się w danej dziedzinie
#radio #czworka
źródło: comment_53wg2w5g5Bq19NChsMTO0vjsafpnoKkA.jpg
Pobierz#radio #radiowawa #w---w #polska #cebula
Siedzę sobie w pracy przy biurku a w tle leci radio Wawa, w którym lecą tzn. " tylko polskie przeboje". Problem w tym że radio należy do kogoś, kto nie jest skory do ustępstw i dzień w dzień muszę słuchać tych samych piosenek, które prowadzący puszczają chyba z playlisty z yt, windows media player czy itunsa. Trwa to już
Siedzę sobie w pracy przy biurku a w tle leci radio Wawa, w którym lecą tzn. " tylko polskie przeboje". Problem w tym że radio należy do kogoś, kto nie jest skory do ustępstw i dzień w dzień muszę słuchać tych samych piosenek, które prowadzący puszczają chyba z playlisty z yt, windows media player czy itunsa. Trwa to już
- 0
@JurandZBogdanca: Spraw sobie nadajnik FM i puszczaj co chcesz ;)
Ten problem, swoją drogą, jest już od lat i na chyba każdej stacji
Ten problem, swoją drogą, jest już od lat i na chyba każdej stacji
Jak ja kurde blade nie mogę wytrzymać z tymi reklamami w radiowej trójce. Szczególnie dobija mnie duet Media Markt i RTV Euro AGD. Ech.. Na szczęście zaraz po "Żegnamy reklamy" nadchodzi ta piosenka: (!)(ʘ‿ʘ) - alternatywny teledysk, 100 razy lepszy!
https://www.youtube.com/watch?v=DKvRjWKCsW0
#trojka #piosenka #radio
https://www.youtube.com/watch?v=DKvRjWKCsW0
#trojka #piosenka #radio
Wykop pojawił się w radiu. W Czwórce gościem jest Martin Stankiewicz. Gadają o youtuberach. 2 razy padła nazwa Wykopu.
#czworka #radio #wykop #niewiemjakotagowac
#czworka #radio #wykop #niewiemjakotagowac
@Marcino900: było coś o mnie?
- 1
@elektryk91: o mamma mia he is italiano
@elektryk91: Indila - La derniere danse
- 2
- 1
- 1
@robekk1978: Dzięki
Mirki, szybkie pytanie - jakie dobre są stacje radiowe we Wrocku i okolicach (dolnośląskie), tak by dobrze odbierało na terenie miasta też? :)
Najlepiej jak najwięcej muzyki bez p---------a zbędnego itp.
#wroclaw #radio #pytaniezdupy
Najlepiej jak najwięcej muzyki bez p---------a zbędnego itp.
#wroclaw #radio #pytaniezdupy
@Far3W3ll7: Ta. Włącz vox fm jeśli chcesz skutecznie wygładzić fałdy na mózgu. Porzygać się można -_-
106,1 - Rock Radio
89,8 - Radio
106,1 - Rock Radio
89,8 - Radio
- 1
konto usunięte via Android
- 0
- 2
@effu: Gdzie stoi antena?
- 1
@templlar: Patrząc na ten wykres łatwo dojść gdzie, na południu od Łodzi.
http://www.qsl.net/n4wre/double.htm
Zrobiłem taką antene, rozwieszona na wysokości 7m.
@badzio343: Na paśmie FM tylko czeskie i słowackie stacje. Na pasmach 21-28MHz dużo amatorów krótkofalarstwa, odbieram cały świat już, nie słyszałem jeszcze nikogo z Australii i Oceanii. Japonia, Azja, Afryka Północna, Azja Mniejsza, Bliski Wschód, obie Ameryki.
http://www.qsl.net/n4wre/double.htm
Zrobiłem taką antene, rozwieszona na wysokości 7m.
@badzio343: Na paśmie FM tylko czeskie i słowackie stacje. Na pasmach 21-28MHz dużo amatorów krótkofalarstwa, odbieram cały świat już, nie słyszałem jeszcze nikogo z Australii i Oceanii. Japonia, Azja, Afryka Północna, Azja Mniejsza, Bliski Wschód, obie Ameryki.
Mirki, wiecie może gdzie znaleźć co było grane w #radiogdansk? Bylem na ich stronie, patrzylem na stronach typu odsluchane.eu, pisałem do nich na tt i fb i cisza. Ktoś coś? #muzyka #gdansk #radio
konto usunięte via iOS
- 0
@kowal909090: radioarchiwum.net może?
- 0
@Nie_znany: niestety nie ma radia na liście :(
Audycja o LD już za chwilę :]
https://www.facebook.com/OneiroSociety/posts/585992148193473
#ld #sen #swiadomysen #audycja #radio
https://www.facebook.com/OneiroSociety/posts/585992148193473
#ld #sen #swiadomysen #audycja #radio
- 0
@oneirosociety: i w sumie ja osobiście chciałem posłuchać o LD ale audycja była ona o wszystkim.
Mireczki, kupiłem sobie radyjko do autka i sęk w tym, że stare miało wejście od anteny radia męskie a to ma chyba żeńskie i teraz nie wiem jakim przewodem to połączyć bo ten kabelek wychodzący od auta jest jakby nakładką na wejście męskie. Pochodziłem po kilku sklepach ale nie widziałem nic co by mi pomogło to połączyć.
#radio #motoryzacja #elektronika #pytanie #pomocy
#radio #motoryzacja #elektronika #pytanie #pomocy
źródło: comment_ydcPiRqh4Lc3Jwjpig06vEWKRmY798zP.jpg
Pobierz- 2
@JestemFenkiem: Takie coś i będzie dobrze ;)
http://allegro.pl/adapter-antenowy-din-wtyk-iso-gniazdo-tanio-tanio-i4586284102.html
http://allegro.pl/adapter-antenowy-din-wtyk-iso-gniazdo-tanio-tanio-i4586284102.html
- 1
@JestemFenkiem: sprawdź czy w starym radiu nie ma tej przejściówki czasem :P U mnie np była.
Jak mnie w---w... irytują nagrane sygnały pojazdów uprzywilejowanych w reklamach/muzyce w radiu. Jedziesz sobie autem, nagle syrena wyje, zerkasz szybko w lusterka i na drogę by sprawdzić czy nie trzeba miejsca karetce zrobić albo Cię nie gonią smerfy bo właśnie przekroczyłeś prędkość o 10km/h w terenie gęsto zabudowanym zielenią a po chwili się okazuje, że to w radiu leci bo mistrz marketingu stwierdził, że nie ma nic lepszego do roboty od irytowania
- 0
@power_user: jak tylko mogę to nie słucham radia w samochodzie. To jest po prostu masakra. #tylkomuzykazusbalboplyty
- 0
@power_user: jak tylko mogę to nie słucham radia w samochodzie. To jest po prostu masakra. #tylkomuzykazusbalboplyty
@bazylo: ja słucham bo żeby mieć dużą różnorodność trzeba byłoby wozić ogromną ilość płyt cd-audio. Ew. można wozić płyty mp3 ale te trzeba przygotować wcześniej. Poza tym poza muzyką są jeszcze w radiu wiadomości, wywiady, etc. ale takie smaczki jak wymieniłem są irytujące.
To w sumie dość kuriozalne, że tyle
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
























No ale Iwonka pewnie ma inne myślenie.