Szefowa "Czwórki" Iwona Kostka-Kwiatkowska zapowiada walkę o słuchaczy 15+. "Na naszej antenie nie zabraknie rocka, hitów z dawnych lat, ale i nowych piosenek czy muzyki przebojowej." Czwórka będzie grać utwory z pogranicza mainstreamu i alternatywy a także niewykluczone kawałki disco polo.

Chęć naprawienia radia ale nie w tę stronę. Jedyne radio w eterze którego da się słuchać (bez radiowych hitów z RMFu i ESKI), niedługo upodobni się do reszty. Brawo pani Iwono
Marcino900 - Szefowa "Czwórki" Iwona Kostka-Kwiatkowska zapowiada walkę o słuchaczy 1...

źródło: comment_njPCUX4UgfTGBCAqycQmj7j0AA720MgN.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marcino900: Z eską i maxxem i tak nie wygrają. A skoro to Polskie Radio to nie powinni za wszelką cenę iść na ilość słuchaczy (w tym przypadku gimbusow) a serwować coś ambitniejszego.

No ale Iwonka pewnie ma inne myślenie.
  • Odpowiedz
Od września do Programu IV Polskiego Radia powraca Tomasz Kosiorek, który kilka lat temu prowadził bardzo interesującą audycję "Zostaw wiadomość" w Radiu BIS

Jego nowy program to „Tryb głośnomówiący” w którym słuchacze będą mogli porozmawiać na antenie z gościem, specjalizującym się w danej dziedzinie

#radio #czworka
klossser - Od września do Programu IV Polskiego Radia powraca Tomasz Kosiorek, który ...

źródło: comment_53wg2w5g5Bq19NChsMTO0vjsafpnoKkA.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#radio #radiowawa #w---w #polska #cebula

Siedzę sobie w pracy przy biurku a w tle leci radio Wawa, w którym lecą tzn. " tylko polskie przeboje". Problem w tym że radio należy do kogoś, kto nie jest skory do ustępstw i dzień w dzień muszę słuchać tych samych piosenek, które prowadzący puszczają chyba z playlisty z yt, windows media player czy itunsa. Trwa to już
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zna ktoś sposób na powtórne przesłuchanie audycji w trójce? Wpadła mi do głowy jedna piosenka, a nigdzie nie mogę jej znaleźć pomimo tego iż mam autora i tytuł.

#pytanie #radio
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, szybkie pytanie - jakie dobre są stacje radiowe we Wrocku i okolicach (dolnośląskie), tak by dobrze odbierało na terenie miasta też? :)

Najlepiej jak najwięcej muzyki bez p---------a zbędnego itp.

#wroclaw #radio #pytaniezdupy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@templlar: Patrząc na ten wykres łatwo dojść gdzie, na południu od Łodzi.

http://www.qsl.net/n4wre/double.htm

Zrobiłem taką antene, rozwieszona na wysokości 7m.

@badzio343: Na paśmie FM tylko czeskie i słowackie stacje. Na pasmach 21-28MHz dużo amatorów krótkofalarstwa, odbieram cały świat już, nie słyszałem jeszcze nikogo z Australii i Oceanii. Japonia, Azja, Afryka Północna, Azja Mniejsza, Bliski Wschód, obie Ameryki.
  • Odpowiedz
Mireczki, kupiłem sobie radyjko do autka i sęk w tym, że stare miało wejście od anteny radia męskie a to ma chyba żeńskie i teraz nie wiem jakim przewodem to połączyć bo ten kabelek wychodzący od auta jest jakby nakładką na wejście męskie. Pochodziłem po kilku sklepach ale nie widziałem nic co by mi pomogło to połączyć.

#radio #motoryzacja #elektronika #pytanie #pomocy
JestemFenkiem - Mireczki, kupiłem sobie radyjko do autka i sęk w tym, że stare miało ...

źródło: comment_ydcPiRqh4Lc3Jwjpig06vEWKRmY798zP.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak mnie w---w... irytują nagrane sygnały pojazdów uprzywilejowanych w reklamach/muzyce w radiu. Jedziesz sobie autem, nagle syrena wyje, zerkasz szybko w lusterka i na drogę by sprawdzić czy nie trzeba miejsca karetce zrobić albo Cię nie gonią smerfy bo właśnie przekroczyłeś prędkość o 10km/h w terenie gęsto zabudowanym zielenią a po chwili się okazuje, że to w radiu leci bo mistrz marketingu stwierdził, że nie ma nic lepszego do roboty od irytowania
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@power_user: jak tylko mogę to nie słucham radia w samochodzie. To jest po prostu masakra. #tylkomuzykazusbalboplyty


@bazylo: ja słucham bo żeby mieć dużą różnorodność trzeba byłoby wozić ogromną ilość płyt cd-audio. Ew. można wozić płyty mp3 ale te trzeba przygotować wcześniej. Poza tym poza muzyką są jeszcze w radiu wiadomości, wywiady, etc. ale takie smaczki jak wymieniłem są irytujące.

To w sumie dość kuriozalne, że tyle
  • Odpowiedz