#ekstraklasa #pzpn #pilkanozna
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Prezes Tysiąclecia chyba się nudzi, kiedy ligi nie grają, bo zanosi się na kolejne reformy polskiej piłki.
#ekstraklasa #pzpn #pilkanozna
#ekstraklasa #pzpn #pilkanozna
źródło: comment_1585728360N6iqQ9Bu5p3zpBIjoSS75N.jpg
Pobierz@klcn123: Nie wiem czemu ale na najróźniejszych portalach pojawiły się w związku z tym informacje że teraz nie będzie Ekstraklasy tylko 1 liga, choć z tego twittu wynika coś innego. W ogóle ludzie jeszcze przytakują xd "No niech będzie 1 liga, 2 liga itd, bo tak to się wszystko miesza" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Mack_Lanegan: Ja mam nadzieję że miasta pójdą po rozum do głowy i powiedzą koniec. Nie będzie już klubów, które ponad 100% budżetu przeznaczają na pensje, licząc że kogoś sprzedadzą, żeby nie wyjść na minus.
To jest chore że większość klubów nie zarabia a nawet traci na dniu meczowym, widać piłka w obecnym kształcie to piramida i się nie opłaca tego utrzymywać. Idealny moment żeby to zmienić.
To jest chore że większość klubów nie zarabia a nawet traci na dniu meczowym, widać piłka w obecnym kształcie to piramida i się nie opłaca tego utrzymywać. Idealny moment żeby to zmienić.
@Sababukin: do tego potrzebne są prywatne pieniądze, a nikt nie chce zainwestować w polski klub, bo od razu ma na głowie pare mało ciekawych grupek, które od lat wykorzystują kluby do szemranych interesów i to nie raz za cichą zgodą miasta, które ten klub finansuje.
Także dopóki kluby nie przestaną być wykorzystywane do nielegalnych interesów i prania forsy to prywatnych pieniędzy nie będzie.
Także dopóki kluby nie przestaną być wykorzystywane do nielegalnych interesów i prania forsy to prywatnych pieniędzy nie będzie.
Jeżeli teraz przez wirusa upadnie 3/4 polskich klubów, a na powierzchni utrzymają się jedynie te dobrze zarządzane, to czy w dłuższej perspektywie czasu nie wpłynie to pozytywnie na kondycję polskiej piłki? Czy nie jesteśmy w takiej dupie że budowanie od zera akurat dla nas nie jest straszną wizją? #pilkanozna #pzpn #ekstraklasa #mecz
@atm-Pa Pewnie nic z tego nie wyjdzie, samorządy lubią niestety dotować nierentowne kluby
- 4
@atm-Pa: @Jerry664: @lokibb: oczywiście, że wyszłoby to na dobre, do tego zaorać te miliardowe stadiony które przynoszą straty i tyle. Zamknąć ten rakotwórczy czas i rozpocząć coś nowego i zdrowego. Ucierpi tylko przepłacony z publicznej kasy zaprzęg znajomych słowaków czy jugoli. Grać młodymi Polakami, poziom nie spadnie, a w Europie i tak nie istniejemy
- 0
Boniek: "PZPN to nie jest bank"
również Boniek: "Pakiet pomocowy PZPN – ponad 116 milionów zł dla polskiej piłki" XD
#pilkanozna #pzpn #ekstraklasa #boniek
również Boniek: "Pakiet pomocowy PZPN – ponad 116 milionów zł dla polskiej piłki" XD
#pilkanozna #pzpn #ekstraklasa #boniek
źródło: comment_158531169735ZQ4xKOtpZgH1OHDvzDwE.jpg
Pobierz- 0
@sphinxxx: Boniek za dużo gada i to jego największa wada. Nie wiem po co on tyle udziela się na Twitterze, po meczach kadry czy w programach publicystycznych. Podejrzewam, że jak zostanie Koźmiński prezesem to będzie udzielał się tyle co Nawałka.
- 0
@sphinxxx: Mr. Boniek mówiąc że PZPN to nie bank zasugerował że nie podoba mu się styl zarządzania większości polskich klubów. Czytając wyżej wymalowaną tabele wniosek z tego taki że da, ale na warunkach PZPN które dla polskiej piłki są ciekawe. Nie dla agentów, ich psuedo zagranicznych klientów. Jak dla mnie zasada wprowadzania przymusowo przepisu w którym gra 8 Polaków + 3 zagranicznych ale takich konkretnych jak niegdyś w Rosji w
47
PZPN przygotował pakiet pomocowy. W puli ponad 116 milionów złotych

Kluby z Ekstraklasy, I, II i III ligi mogą liczyć na wsparcie z pakietu pomocnego, którego plan przedstawił Polski Związek Piłki Nożnej. Nasza federacja zwolniła drużyny z niższych lig z opłat za udział w rozgrywkach seniorskich. Pakiet pomocowy o wartości 7,5 miliona złotych przygotowano...
z- 50
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Wspaniałe #pzpn ogłasza 116 mln złotych pakietu pomocowego.
Szkoda tylko że nie przyzna się że 36 mln z tych 116 i tak i tak miało przekazać bo to kasa za Pro Junior System.
50 000 000 od PZPN na kluby od nowego sezonu:
ESA: 30 000 000 (średnio: 1 875 000 przy 16, 1 666 666 przy 18 klubach)
Szkoda tylko że nie przyzna się że 36 mln z tych 116 i tak i tak miało przekazać bo to kasa za Pro Junior System.
50 000 000 od PZPN na kluby od nowego sezonu:
ESA: 30 000 000 (średnio: 1 875 000 przy 16, 1 666 666 przy 18 klubach)
źródło: comment_1585309894e4FP6AWS9fjSMztV5WFUNI.jpg
Pobierz- 4
@Conor_McGregor: Mało klubom kasy z miast i spółek skarbu państwa, więc trzeba jeszcze wyciągać rękę do PZPN.
Patologia gorsza niż większość tych, którzy są pierwsi do wyciągania ręki po "500+".
Patologia gorsza niż większość tych, którzy są pierwsi do wyciągania ręki po "500+".
- 1
@rooger: dokładnie. Zdecydowanie większość budżetów klubów przejadane są na kontrakty piłkarzy, prowizje menedżerskie i premie dla zarządu. Polskie klubu wgl się nie uczą na błędach i PZPN powinnien nie dać ani złotówki, żeby wreszcie pare takich Cracovii, Arek, Koron i Górników upadło i sobie głupi ryj rozwaliło.
Polska - Portugalia
11.10.2006r. Chorzów.
el. Euro 2008.
#mecz #polska #reprezentacja #pilkanozna #youtube #tvpis #portugalia #retro #stream #euro2008 #pzpn #laczynaspilka
11.10.2006r. Chorzów.
el. Euro 2008.
#mecz #polska #reprezentacja #pilkanozna #youtube #tvpis #portugalia #retro #stream #euro2008 #pzpn #laczynaspilka

3
Albin Wira: W życiu bym nie przypuszczał, że Zibi przypomni o mnie światu!

Zbigniew Boniek (64 l.) zamieścił na Twitterze nieco uszczypliwy wpis względem dziennikarza sportowego, który zadzwonił do niego, ale.. oblał test na znajomość ...
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Zbigniew Boniek to jest Wielki człowiek. Mimo tylu osiągnięć wciąż potrafi zmienić się na lepsze
#heheszki #humorobrazkowy #pilkanozna #pzpn #boniek
#heheszki #humorobrazkowy #pilkanozna #pzpn #boniek
źródło: comment_1584896527TZri6uMn9Vbic8xu1TvPwx.jpg
PobierzWszystko fajnie, tylko DLACZEGO CHAT JEST WYŁĄCZONY?! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#laczynaspilka #pilkanozna #mecz #polskiyoutube #historia #pzpn
#laczynaspilka #pilkanozna #mecz #polskiyoutube #historia #pzpn

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@quaz2020: To nie jest kanał oficjalny PZPN tylko promocyjny.
- 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
@SpiderFYM: Powiem tak. Hajto atakuje Michniewicza 8.03.2020. Borek o Hajcie 5.03.2020 w Hejt Parku:
Tomek wprowadził nowy model komentowania reprezentacji. Przez 2-3 lata to fajnie żarło, ludzie to polubili. W tej chwili mamy trudniejszy czas w osobistej relacji, znamy się 20 lat, ostatnio za bardzo nie utrzymujemy kontaktu, natomiast to nie jest pochodną tego, co dzieje się w pracy, tylko spraw wybitnie prywatnych (…) Żeby nie stać w miejscu, trzeba
@SpiderFYM ale ktoś słusznie zauważył że mógł mieć jaja i powiedzieć czy chodzi mu o Woźniaka czy Michniewicza
- 12
Hajto w końcu na wizji powiedział coś mądrego i rudego zabolało i teraz jest atakowany z każdej strony. XD Ciekawe dlaczego akurat teraz i nawet naczelny lizodup Bońka Romek się włączył w tę nagonkę. Nie mówie że Hajto jest bez winy, ale to co sie o--------a po tym co powiedział w #cafefutbol to jest jakaś kpina. Jakoś przez tyle lat było cicho bo posłuszny Hajto sobie siedział w Polsacie i
- 3
@xetrian: Fałszywa korelacja.
- 3
@Niekumaty_: Sporo w tym racji, to nie jest sprawa która objawiła się dzisiaj. Hajto już na jesieni dużo mniej komentował meczów, bodajże na weszło po którymś z meczów w Hyde Parku ktoś zadzwonił i o to zapytał. Bodajże w studiu stwierdzili, że i tak długo z nim wytrzymali.
Borek też zaczął się odnosić do niego per pan Redaktor, Kołtoń w pierwszym CF wytknął mu, że wymyśla jakieś rzeczy które nie
Borek też zaczął się odnosić do niego per pan Redaktor, Kołtoń w pierwszym CF wytknął mu, że wymyśla jakieś rzeczy które nie
Jak myślicie czy PZPN poluzuje licencje i wspomoże polskie kluby czy też należy się spodziewać, że kilka klubów z ekstraklasy nie będzie w stanie zagrać w niej?
#ekstraklasa #mecz #pzpn
#ekstraklasa #mecz #pzpn
- 0
@toporek1234: Na razie chcą wszyscy dograć sezon wtedy nie będzie trzeba ratować klubów. Podręcznik licencyjny nawet przy rozegraniu ligi do końca zostanie dostosowany do obecnej sytuacji.
- 0
- 1
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/i-liga/koronawirus-w-sporcie-kluby-protestuja-przeciw-decyzji-pzpn-or-pko-ekstraklasa-i-liga/g0152ew
Od strony sportowej:
Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego w Polsce trwa - jałowa moim zdaniem - dyskusja na temat czy rozgrywać dalej sezon w polskich ligach czy uznać obecną tabele za wiążącą? Czy nie można ANULOWAĆ całego sezonu tak jakby się poprostu nie odbył? Nikt wtedy by nie awansował oraz nikt by nie spadł. Czyli rozwiązanie najbardziej sprawiedliwie pod kątem ogółu. Są dwie strony sporu, a złoty środek jest na
Od strony sportowej:
Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego w Polsce trwa - jałowa moim zdaniem - dyskusja na temat czy rozgrywać dalej sezon w polskich ligach czy uznać obecną tabele za wiążącą? Czy nie można ANULOWAĆ całego sezonu tak jakby się poprostu nie odbył? Nikt wtedy by nie awansował oraz nikt by nie spadł. Czyli rozwiązanie najbardziej sprawiedliwie pod kątem ogółu. Są dwie strony sporu, a złoty środek jest na
- 4
Czy nie można ANULOWAĆ całego sezonu tak jakby się poprostu nie odbył?
@Jergen: nie, bo zakładając 30 kolejek mamy 86% sezonu rozegranego a przy 37 kolejkach 70% więc to sporo i bez sensu by było teraz aby anulować i wziąć pod uwagę tabelę z tamtego roku przy europejskich pucharach.
- 5
@Jergen: A dlaczego anulować już dziś, skoro po wczorajszej decyzji UEFA do 30. czerwca jest czas, aby skończyć rozgrywki?
Mamy na luzie 2 miesiące na to, aby się wstrzymać z decyzjami. Na dobrą sprawę w Ekstraklasie pozostało 11 kolejek do rozegrania. Grając co 3 dni, do tego Puchar Polski, to możemy zacząć nawet w połowie maja - i ligę uda się skończyć.
Mamy na luzie 2 miesiące na to, aby się wstrzymać z decyzjami. Na dobrą sprawę w Ekstraklasie pozostało 11 kolejek do rozegrania. Grając co 3 dni, do tego Puchar Polski, to możemy zacząć nawet w połowie maja - i ligę uda się skończyć.
- 2
@Mechaniczna_Klawiatura: wyobrazam sobie Bonka dzisiaj na tej wideokonferencji UEFA xD
- 2
@Mechaniczna_Klawiatura: harri potta
- 1
39:00. Leśnodorski wypomina, że Jarosław Mroczek (prezes #pogonszczecin) obnażył słabość grupy strategicznej ekstraklasy. Ma ktoś gdzieś link do wypowiedzi Mroczka na ten temat? Albo coś wgl o tej grupie?
#ekstraklasa #pilkanozna #pzpn
#ekstraklasa #pilkanozna #pzpn

@IceGoral: Wydawało mi się, że w którymś z wywiadów dla weszło coś rzucił na ten temat, ale nie mogę teraz tego znaleźć. Możliwe że to było przy okazji akcji ratowania Wisły Kraków, ale nie dam sobie ręki uciąć.
- 0
@IceGoral: @bartiprog: @Globtrotter1234: Generalnie Jarosław Mroczek nie jest lubiany w PZPN'ie. Mroczek nie zgadzał się od zawsze z obecnym podziałem kasy, uważał że mniejsze kluby są dyskryminowane.
Niesamowicie denerwuje mnie postawa #pzpn i Rudego w obecnej sytuacji.
Liga hiszpańska, włoska, angielska zawieszają rozgrywki, UEFA również - zdrowie zawodników i ogółem ludzkie jest najważniejsze.
A wczoraj w #kanalsportowy jakiś jeden cwel z drugim dywagują czy należy ograniczyć rozgrywki, bo "prawa telewizyjne", "kontrakty", "umowy sponsorskie.
Hajs
Liga hiszpańska, włoska, angielska zawieszają rozgrywki, UEFA również - zdrowie zawodników i ogółem ludzkie jest najważniejsze.
A wczoraj w #kanalsportowy jakiś jeden cwel z drugim dywagują czy należy ograniczyć rozgrywki, bo "prawa telewizyjne", "kontrakty", "umowy sponsorskie.
Hajs
- 1
@MartinoBlankuleto: @thampel5: @MartinoBlankuleto: @Guardis:
Aktualizacja. Angielska do 4 kwietnia nie gra. https://weszlo.com/2020/03/13/live-boruc-na-kwarantannie-gornik-nie-pojechal-na-mecz-z-lks-em-o-10-zebranie-komisji-ds-naglych-pzpn/
Aktualizacja. Angielska do 4 kwietnia nie gra. https://weszlo.com/2020/03/13/live-boruc-na-kwarantannie-gornik-nie-pojechal-na-mecz-z-lks-em-o-10-zebranie-komisji-ds-naglych-pzpn/
- 0
@MartinoBlankuleto Aktualizacja aktualizacji - Bundesliga out.





















#pzpn #pilkanozna
@Rodjer: @kaifasz: Wyłącz adblocka